امروزدوشنبه, 22 مهر 1398-- Monday Oct 14 2019

ساعت 04:27:52

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 22:32:49

برگزاری همایش بزرگ دوچرخه سواری درخمینی شهر

برگزاری همایش بزرگ دوچرخه سواری درخمینی شهر

شنبه, 10 آذر 1397 ساعت 12:08 کدخبر :12119
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : رسول مختاری
همایش بزرگ دوچرخه سواری با حضور 500 دوچرخه سوار نوجوان و جوان خمینی شهری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی، این همایش با هدف تشویق شهروندان به استفاده از دوچرخه به مسافت ده کیلومتر برگزار گردید.

موسوی با اشاره به اینکه این همایش با شعار "دوچرخه، سلامتی، هوای پاک" برگزار شد، بیان کرد: هدف از برگزاری این همایش، تشویق و ترغیب شهروندان به استفاده از دوچرخه در شهر به عنوان وسیله مناسب برای حمل و نقل پاک است و قصد داریم ضمن دعوت مردم به این حرکت گروهی، در آن ها انگیزه استفاده مداوم از دوچرخه را برای بهبود سطح سلامتی و وضعیت محیط زیستی، افزایش دهیم.

وی افزود: دستگاه هایی چون شورای اسلامی شهر، شهرداری، هلال احمر، آتش نشانی، محیط زیست، فرماندهی نیروی انتظامی، فرماندهی پلیس راهور و هیئت دوچرخه سواری شهر در این همایش حامی و همراه ما بودند.

موسوی در رابطه با جزییات برگزاری این مراسم گفت: در این همایش که ساعت 7:30 صبح روز جمعه ۹آذرماه با اقبال گسترده دوچرخه سواران ومسوولان شهری از درب باغ بانوان خمینی شهر شروع شد، مسیر دهکیلومتری در سطح شهر طی گردید.

گفتنی است در پایان این برنامه، جُنگ شادی با برنامه های شاد همچون تقلید صدا، آکروبات و...برگزارگردید و جوایزی به قید قرعه به دوچرخه سواران حاضر در این برنامه اهداگردید.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید