امروزچهارشنبه, 30 مهر 1399-- Wednesday Oct 21 2020

ساعت 05:32:13

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

مردم از انقلاب و اسلام اصلاً گلایه ندارند اما از کسانی که کشور را مدیریت می کنند گلایه دارند
امام جمعه خمینی شهر:

مردم از انقلاب و اسلام اصلاً گلایه ندارند اما از کسانی که کشور را مدیریت می کنند گلایه دارند

شنبه, 27 بهمن 1397 ساعت 09:55 کدخبر :12155
 فرستادن به ایمیل Array چاپ Array
نویسنده : سیدحسام ابطحی

تشکر از مردم بخاطر عظمت آفرینی 22 بهمن، حادثه تروریستی اخیر زاهدان و روز ایثار و شهادت خمینی شهر از جمله مطلب مهم آخرین نماز جمعه بهمن 1397 خمینی شهر بود.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین آیت ا... شیخ عباس رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته تأکید کرد: مردم از انقلاب و اسلام اصلاً گلایه ندارند و نمونه اش این بود که 22 بهمن آمدند. اما از کسانی که کشور را مدیریت می کنند با همه تشکری که از آنها می شود، با همه خوبیها و پیشرفتها، مردم گلایه دارند.

خطیب جمعه ادامه داد: این بصیرت خیلی قیمت دارد. اگر مسؤولان پای شما مردم را هم ببوسند، کم است. اما این کافی نیست. هم مردم هم مسؤولان می دانند مردم گلایه دارند حتی از قوه قضائیه و مجلس و دولت. باید مجلس قوانین را اصلاح نماید. با قوانین موجود عدالت حاصل نمی گردد. اینکه قوه مجریه توان کنترل گرانیها، دلال بازی، کاغذ بازی، مشکلات اداری، کم کاری کارمندان، نظارت بر ادارات را ندارد، مردم گلایه دارند.

استاد حوزه و دانشگاه از رئیس جمهور خواست از این به بعد بحث دستور و بخشنامه های بدون عمل کنار بگذارد و به صورت قاطع و عملیاتی از وزرا عملکرد بخواهد و ادامه داد: اینکه رئیس جمهور به وزارتخانه ها دستور بدهد که به کار مردم بیشتر رسیدگی شود، این دستورها قبلاً هم صادر شده، چقدر عملی شده است؟

نماینده ولی فقیه ضمن توضیح روایات متعدد اهمیت و ضرورت تشکر از ولی همنوعان گفت: جا دارد که از مردم بصیر، آگاه به زمان، صبور، مقاوم، ولایتمدار، دینمدار، انقلابی ایران و مخصوصاً شما مردم بزرگوار و سربلند خمینی شهر تشکر شود بخاطر عظمتی که روز 22 بهمن آفریدید و با این کار نظامتان را تثبیت و تقویت کردید و دشمن را ناکام گذاشتید و قلب امام زمان(عج) را خوشحال نمودید.

مسؤول ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با اشاره به حادثه تروریستی اخیر زاهدان گفت: عظمت راهپیمایی 22 بهمن دشمن را کور و ناامید کرد و نتوانست بغض و کینه اش را پنهان کند و این حادثه تلخ را به وجود آورد. البته ملت ما ملت شهادت است و درود می فرستیم بر این مرزداران شهید و تسلیت می گوییم به تمامی مردم و خانواده آنها مخصوصاً شهید کرمی از خمینی شهر.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با اشاره به 5 اسفند روز ایثار و شهادت خمینی شهر گفت: در این روز خمینی شهر 114 شهید در عملیات خیبر داده است. برنامه هایی در هفته خمینی شهر هست مخصوصاً مراسم دعای ندبه صبح جمعه آینده 3 اسفند در حسینیه ثارا... که پخش سراسری از شبکه اول سیما می باشد.