امروزدوشنبه, 31 تير 1398-- Monday Jul 22 2019

ساعت 20:42:34

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 22:59:32

بیماری پرندگان،وضعیت گشتارگاه،کشاورزی ومدیرت مصرف آب و برق درجلسه مدیرت بحران
فرماندار خمینی‌شهر خبر داد؛

بیماری پرندگان،وضعیت گشتارگاه،کشاورزی ومدیرت مصرف آب و برق درجلسه مدیرت بحران

چهارشنبه, 13 تیر 1397 ساعت 09:08 کدخبر :12007
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

فرماندار خمینی شهر گفت: به صورت ۲۴ ساعته آب رسانی به باغات و زمین های کشاورزی با تانکر در حال انجام است، در حال حاضر با کمبود تانکر مواجه هستیم که برنامه ریزی هایی برای حل این مشکل انجام شده است.
به گزارش خبرنگار فرصت به نقل ازصاحب نیوز، جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان خمینی شهر با پیگیری مصوبات جلسه قبل و بررسی مسائل موجود در شهرستان از قبیل بیماری های پرندگان، وضعیت کشتارگاه، کشاورزی، مدیریت مصرف برق و آب  و€¦با حضور کارشناسان دستگاه های اجرایی و خدماتی صبح امروز برگزار شد.

فرماندار شهرستان خمینی شهر در این جلسه با اشاره به تعامل و هماهنگی بین دستگاه های اجرایی، گفت: امروزه با تهدیدهای مختلفی از سوی کشورهای بیگانه و آسیب هایی که در داخل کشور وجود دارد، روبرو هستیم.

وی با بیان اینکه خشکسالی، کمبود آب شرب و کشاورزی، مصرف بهینه برق و€¦ نیازمند مدیریت خاص و صحیحی است، افزود: استان اصفهان در موقعیت جغرافیایی فلات ایران واقع شده که در این سال های اخیر خشکسالی را به خود دیده و مشکلاتی به خصوص برای کشاورزان ایجاد کرده است.

محمود مسلم زاده اظهار کرد: در شهرستان دستگاه های اجرایی تصمیماتی را برای مدیریت آب اتخاذ کرده اند که خوشبختانه تا کنون با قطعی آب روبرو نبوده ایم و کشاورزان انتظار خدماتی را دارند که باید تمام امکانات را برای رفع معضل بسیج کنیم و بودجه لازم نیز برای این موضوع اختصاص داده شد.

وی اضافه کرد: باید بپذیریم رودخانه ای وجود ندارد و باید بر روی آب موجود در شهرستان مدیریت داشته باشیم که بابت این موضوع یک میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار مالی پیش بینی شده و سهمیه آب شرب نیز در حال انتقال است و تعدادی از چاه برای کمک در مدیریت مصرف پیش بینی شده است.

فرماندار خمینی شهر ابراز کرد: مردم خمینی شهر با مسئولان بسیار همکاری دارند و به صورت 24 ساعته آب رسانی به باغات و زمین های کشاورزی با تانکر در حال انجام است، در حال حاضر با کمبود تانکر مواجه هستیم که برنامه ریزی هایی برای حل این مشکل انجام شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: عرضه پرندگان و فروش آن به صورت متفرقه در شهر وجود داشته که در گذشته برنامه ریزی هایی برای ساماندهی این موضوع شده که باید مکانی جانمایی و پس از تایید دستگاه های مربوط و تکمیل زیرساخت ها، در اسرع وقت منتقل شوند تا در برابر آلودگی، مبارزه با بیماری های پرندگان و مسائل دیگر اقداماتی لحاظ شود.

مسلم زاده در پایان خاطر نشان کرد: ادارات باید آمادگی هرگونه مقابله با معضل و تهدیدی را داشته باشند و با هم افزایی لازم و همیاری مردم بتوانیم در برابر آسیب ها و تهدیدات مقابله کنیم تا از مشکلات خارج شویم و به مردم با بهترین وضع ممکن خدمت رسانی کنیم.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید