امروزسه شنبه, 31 ارديبهشت 1398-- Tuesday May 21 2019

ساعت 23:55:42

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 23:22:52

سارق طلافروشی حین سرقت به دام پلیس افتاد

سارق طلافروشی حین سرقت به دام پلیس افتاد

سه شنبه, 02 مرداد 1397 ساعت 08:34 کدخبر :12032
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

به گزارش فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، سرهنگ علي جعفري نژاد اظهار داشت: در پي اطلاعات واصله مبني بر وجود سارق طلاجات در یک طلافروشی ، ماموران کلانتري 14 با حضور به موقع موفق شدند زن سارقي كه در حال سرقت بود را دستگير کنند.

وی افزود: ماموران در بازرسي از کیف این خانم سارق تعداد 3 جفت گوشواره که به طرز بسيار ماهرانه اي زیر کیف جاساز کرده بود کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان خميني شهر تصريح کرد: متهم در تحقيقات اوليه به بزه خود اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سرهنگ جعفري نژاد در پايان از متصديان واحد هاي صنفي طلا فروشي ها خواست:حتماً از قفل هاي مخفي و كنترل دار استفاده کنند ، به گونه اي برنامه ريزي كنيدكه در زمان پهن كردن و همچنين جمع آوري ويترين كسي نزد شما حضور نداشته باشد ، مراقب باشيد به هنگام خريد، جواهرات شما را با بدل معاوضه نکنند.

وی ادامه داد: به هنگام مراجعه خانم هايي كه با روبند در محل كار شما حاضر مي شوند جانب احتياط را بيشتر در نظر بگيريد، در ورودي مغازه به خصوص طلافروشي ها، مي€Œبايستي پس از ورود و خروج مشتري به طور اتوماتيك قفل شود دوربين€Œهاي مدار بسته را در داخل و خارج از مغازه به طور محسوس و يا نامحسوس نصب کنید و از دوربين هايي با قابليت ثبت فريم به فريم و سرعت ضبط بالا استفاده کنید، از خريد اموال، اشياء و جواهرات بدون فاكتور و مدارك كافي از افراد ناشناس جداً خودداري و در زمان قطع برق، دقت و مراقبت كافي از مغازه داشته باشيد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید