امروزيكشنبه, 01 ارديبهشت 1398-- Sunday Apr 21 2019

ساعت 11:01:55

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 23:13:05

طرح توانمندسازی قرآنی مربیان و معاونان پرورشی در حال برگزاریست

طرح توانمندسازی قرآنی مربیان و معاونان پرورشی در حال برگزاریست

شنبه, 16 تیر 1397 ساعت 07:57 کدخبر :12010
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سمیه قاسمی

از طرف کارگروه قرآنی اداره آموزش و پرورش شهرستان، در طول تابستان امسال طرح توانمندسازی قرآنی ویژه مربیان و معاونان پرورشی مدارس در قالب دوره ضمن خدمت برگزار می گردد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلایناین طرح به درخواست کارگروه قرآنی اداره آموزش و پرورش شهرستان و با همکاری دارالقرآن آیت ا... معرفت و جامعه قاریان و حافظان شهرستان برگزار می شود و آموزگاران مقطع ابتدایی و دیگر فرهنگیان علاقمند نیز می توانند در آن شرکت نمایند.
هدف از برگزاری این طرح، یکی توانمندسازی مربیان و معلمان مدارس در مباحث قرآنی و استعدادیابی دانش آموزان در رشته های مختلف قرآنی است و دیگری ارتقاء علوم قرآنی فرهنگیان است تا بتوانند در مدارس نیز مثمر ثمر واقع گردند و به تبع سطح قرآنی دانش آموزان شهرستان بالا رود.
حدود 50 نقر از آقایان و 100 نفر از خانمها در این طرح ثبت نام کرده اند که کلاسهای آنان در 7 جلسه هر هفته سه شنبه ها در کانون امام خمینی(ره) منظریه محل دفتر دارالقرآن آیت ا... معرفت تشکیل می گردد.اساتید آن نیز جزء بهترین مربیان و اساتید قرآن شهرستان و استان می باشند؛ سید علی موسوی زاده و سجاد هاشمیان مربیان کلاسهای برادران هستند و احترام سادات و نفیسه سادات موسوی زاده کلاسهای خواهران را اداره می کنند.
طبق سطح بندی انجام شده در روز اول دوره شرکت کنندگاندر دو کلاس مجزا تقسیم بندی شده اند و مباحث قرآنی با دو رویکرد تدریس می شود؛ تجوید تخصصی و آموزش الحان. در هر دو کلاس نیز آموزشهای مهارتی و استعدادیابی دانش آموزان آموزش داده می شود.
در پایان به فراگیران گواهی پایان دوره و 28 ساعت ضمن خدمت تعلق می گیرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید