امروزسه شنبه, 29 مرداد 1398-- Tuesday Aug 20 2019

ساعت 05:31:25

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 01:28:10

کشف ۱۵۰۰ تن برنج احتکارشده در خمینی شهر

کشف ۱۵۰۰ تن برنج احتکارشده در خمینی شهر

یکشنبه, 28 مرداد 1397 ساعت 06:35 کدخبر :12055
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : رسول مختاری

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سردارمهدی معصوم€Œبیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در ادامه طرح€Œهای مبارزه با محتکران و مفسدان اقتصادی، مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان خمینی€Œشهر در پی کسب خبری مبنی بر احتکار محموله بزرگ برنج و عدس خارجی در یکی از انبارهای حاشیه شهر موضوع را بلافاصله در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از صحت موضوع طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه نمایندگان اداره تعزیرات حکومتی و بازرسی اداره صنعت و معدن از انبار مذکور بازدید و در بررسی€Œهای به عمل آمده مشخص شد از زمان ورود کالا به این انبار هیچ€Œگونه خروجی نداشته است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اثبات موضوع احتکار کالا برای کارشناسان، گفت: در این عملیات، هزار و 500 تن برنج و 300 تن عدس خارجی احتکار شده، کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: ارزش این محموله بزرگ کالای احتکاری از سوی کارشناسان مربوطه 145 میلیارد ریال برآورد شده است.

معصوم€Œبیگی با اشاره به پلمب انبار مذکور با حکم مقام قضائی، عنوان کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی با بیان این€Œکه برخورد با مخلان امنیت بازار و مفسدان اقتصادی در اولویت برنامه€Œهای نیروی انتظامی قرار دارد به کسانی که کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار می کنند، هشدار داد و ابراز کرد: مأموران پلیس بر این موضوع اشرافیت کامل داشته و با متخلفان به طور قاطع برخورد کرده و این افراد را تحویل قانون می€Œدهند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار کالا و یا تهیه و توزیع کالاهای قاچاق توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید