امروزشنبه, 30 تير 1397-- Saturday Jul 21 2018

ساعت 06:32:03

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 21:13:58

آزادسازی 40 هکتار زمین برای احداث پایانه مادر در خیابان آتشگاه
مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان اعلام کرد:

آزادسازی 40 هکتار زمین برای احداث پایانه مادر در خیابان آتشگاه

پنجشنبه, 20 فروردین 1394 ساعت 15:13 کدخبر :8656
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

مدیرعامل سازمان پایانه€Œهای مسافربری شهرداری اصفهان گفت: به€Œ منظور خدمات€Œرسانی به شهروندان و مسافران غرب اصفهان ۴۰ هکتار زمین در خیابان آتشگاه در مرز اصفهان و خمینی€Œشهر جهت احداث پایانه مادر در دست آزادسازی است.


به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری اصفهان، سید جلال هاشمی€Œنژاد ادامه داد: اجرای این طرح، مصوبه رئیس€Œجمهور سابق است که به€Œ محض اینکه زمین از مراجع ذی€Œصلاح تحویل داده شود، نسبت به احداث آن اقدام می€Œگردد.


وی گفت: در سال جاری برای سرویس€Œدهی به مسافران در پنج پایانه شهر اصفهان برنامه€Œریزی€Œ شده است.احداث پایانه اندیشه با 60 هزار مترمربع زمین در اتوبان شهید کاظمی و توسعه 10 هزار متری پایانه صمدیه از جمله این برنامه ها می باشد.


گفتنی است این موضوع برای اولین بار در سال 90 مطرح شد. شهرداری اصفهان اعلام کرد که قصد دارد این پایانه را در پشت باغ پلی اکریل احداث نماید که واکنش و مخالفت برخی مسوولان وقت شهرستان را به دلیل تخریب بخشی از باغات غرب خمینی شهر از جمله هرستان، در پی داشت. 

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 +1 دکتر فاطمی 23 فروردین 1394 ساعت 11:54
البته زمین بایر در این خیابان فراوان است.
پیشنهاد می کنم نام این خیابان و این پایانه را به مهربین تغییر دهند.
چون در دانشنامه ها و فرهنگ های این کوه به خاطر سازه خورشید مهربین که بالای کوه هزاران سال پیش ساخته شده است به کوه مهربین تغییر نام یافته است. نامی که در دوره ساسانی به ماربین ساده سازی شده است.
نقل قول
 
 
#1 0 مهری 20 فروردین 1394 ساعت 22:15
پایانشون را جابه جا کنند!! ما برای پیست موتورسواری و اسب سواریمون حاضر نیستیم باغاتمون نابود بشه اون موقع واسه یه شهر دیگه همچین فداکاری کنیم. ما خودمون زمین نداریم میدان میوه و تره بار بسازیم
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید