امروزسه شنبه, 31 ارديبهشت 1398-- Tuesday May 21 2019

ساعت 23:46:42

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 23:22:52

احداث رینگ چهارم از سمت شمال اصفهان آغاز می‌شود

احداث رینگ چهارم از سمت شمال اصفهان آغاز می‌شود

چهارشنبه, 03 مرداد 1397 ساعت 12:55 کدخبر :12034
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

به گزارش فرصت آنلاین به نقل پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ایرج مظفر در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: رینگ چهارم ترافیکی اصفهان به طول ۸۷ کیلومتر است که حدود ۴۵ کیلومتر آن در محدوده شهر اصفهان و مابقی در محدوده شهرهای خورزوق، شهر ابریشم، درچه، خمینی شهر و دولت آباد قرار دارد.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه حدود دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، افزود: تامین مالی این پروژه از دغدغه های شهرداری است که در این رابطه استفاده از منابع موجود، سرمایه بخش خصوصی و فاینانس خارجی در دستور کار قرار گرفته است.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان تصریح کرد: امسال شهردای اصفهان قصد دارد به صورت رسمی عملیات اجرایی رینگ چهارم را از سمت شمال شهر اصفهان با احداث دو تقاطع و بخشی از رینگ آغاز کند تا ترافیک سنگین موجود در مناطق ۱۰ و ۱۴ در نیمه اول سال ۹۸ حذف شود و شهروندان پس از سالها طعم آسایش را در این مناطق بچشند.

وی ادامه داد: پس از کلنگ€Œزنی رینگ چهارم ترافیکی شهر اصفهان، در برنامه€Œای پنج ساله این پروژه به صورت کامل مورد بهره برداری قرار می€Œگیرد.

مظفر با تاکید بر اینکه راه اندازی رینگ حفاظتی شهر اصفهان تنها دغدغه شهر اصفهان نیست، بلکه شهرهای دیگر هم این دغدغه را دارند، گفت: با اجرای این پروژه، قفل ترافیکی شهر اصفهان باز و ترددها به راحتی انجام می€Œشود.

وی اظهارکرد: رینگ چهارم یکی از پروژه€Œهای مهم شهرداری در برنامه اصفهان ۱۴۰۰ است که به منظور حفاظت از حریم شهر و اراضی کشاورزی، جلوگیری از توسعه ناموزن شهر همچنین تکمیل حلقه€Œهای ترافیکی اصفهان احداث می€Œشود.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان اضافه کرد: تسهیل عبور و مرور در سطح شهر، کاهش اتلاف وقت و کاهش مصرف سوخت از دیگر مزایای احداث رینگ چهارم ترافیکی در اصفهان است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید