امروزشنبه, 30 تير 1397-- Saturday Jul 21 2018

ساعت 06:36:45

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 21:13:58

طرح‌های جامع و تفصیلی شهرهای اصفهان به‌زودی ابلاغ می‌شود
معاون ‌استاندار اصفهان:

طرح‌های جامع و تفصیلی شهرهای اصفهان به‌زودی ابلاغ می‌شود

سه شنبه, 19 اسفند 1393 ساعت 17:15 کدخبر :8550
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

جلسه شورای اسلامی استان اصفهان صبح امروز تشکیل شد.معاون €Œاستاندار اصفهان با اشاره به برنامه€Œهای این شورا و اقدامات صورت گرفته در آن اظهار داشت: شورای استان اصفهان به طور دوره€Œای تشکیل می€Œشود و اعضای آن منتخبان شوراهای اسلامی شهرستان€Œها هستند.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از تسنیم محمد علی طرفه افزود: شوراها به عنوان بازوی حوزه استانداری و فعالیت€Œهای دولت همواره تعامل دستگاه€Œهای دولتی و مردم را فراهم کرده€Œاند وی گفت:در جلسه امروزانتظارات شوراها مطرح شد که یک بخش آن مرتبط با فعالیت€Œهای عمرانی و طرح€Œهای در حال اجرای شهرستان€Œها بود که نیاز به تسریع و توجه جدی دستگاه€Œهای اجرایی دارد.
معاون عمرانی استاندار اصفهان تصریح کرد: با توجه به وضعیت خوبی که ما امسال در بخش تخصیص اعتبارات عمرانی داشتیم، خوشبختانه اعتبارات استانی اصفهان نزدیک به 100 درصد تخصیص داشته و ماده 180 که طرح€Œهای مهم شهرستان€Œها در این ماده ابلاغ می€Œشود، در حد 70 درصد تخصیص داشته و امیدوار هستیم که در روزهای پایانی سال مالی نیز اعتبارات در بیشترین حد خودش تخصیص داده شود.
وی افزود: برنامه€Œریزی شد تا طرح€Œهایی که امکان تکمیل و پایان آن با این اعتبارات وجود دارد، در شهرهابه نتیجه برسد.
طرفه بیان کرد: علاوه بر آن، برنامه€Œهایی در زمینه طرح€Œهای هادی و طرح€Œهای جامع و طرح€Œهای تفصیلی شهرهامطرح وقرارشد، طرح€Œهایی که مصوبات آن انجام شده یا در حال تصویب است، به سرعت ابلاغ شود.
وی خاطرنشان کرد: ابلاغ این طرح€Œها کمک می€Œکند که نظام شهری با روش€Œهای مهندسی انجام شود و مردم از سرگردانی نجات پیدا کرده و از سوءاستفاده هاجلوگیری شود.
معاون عمرانی استاندار اصفهان با بیان اینکه برخی شهرها مشکلاتی به دلیل طولانی شدن زمان مطالعه و ابلاغ طرح€Œها دارند، گفت: در برخی شهرها شرایط امروز با شرایط طرح متفاوت است و قرارشد شوراهادر مواردی که درخواست اصلاح دارند، مطرح کنند تا بررسی و اصلاح شود.
وی افزود: در بخش گردشگری با توجه به ظرفیت های خوبی که در شهرها وجود دارد، مشکلات مطرح شدوقرار شدمواردی که به دلیل مجوزهادر برنامه ها توقف ایجاد شده، پیگیری شود.
طرفه گفت: اعتبارات بخش ارزش افزوده و آلایندگی و توزیع آن از دیگر مطالب مطرح شده در شورابود وقرارشد کمیته€Œای ضریب توزیع اعتبارات را تعیین و پیشنهادات خود را ارائه کرده و دفتر شهری در این زمینه اقدام نماید .

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 غفور 20 اسفند 1393 ساعت 17:39
همیشه تو این جلسات خمینی شهر ضرر میکنه. الان ببینید اگه باز به خاطر مساحت کمش کمترین بودجه آلایندگی را به این شهر ندادند. آقای طرفه عوارض دانشگاه صنعتی چی شد؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید