امروزچهارشنبه, 30 خرداد 1397-- Wednesday Jun 20 2018

ساعت 12:23:50

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 22:08:59

شهردار حاج حیدری:

مجموعه شهرداری را برای اتمام طرح‌های نیمه‌کاره به کار خواهیم گرفت

پنجشنبه, 25 آذر 1395 ساعت 13:27 کدخبر :10820
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

علی€Œاصغر حاج حیدری شهردار خمینی شهر در جلسه هماهنگی با معاونین، مدیران عمرانی و خدماتی شهرداری اظهار کرد: در آخرین ماه€Œهای این دوره از شورای شهر تمام تلاش و توان مجموعه شهرداری خمینی€Œشهر را برای اتمام طرح€Œهای نیمه€Œکاره و زخمی به کار خواهیم گرفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری خمینی شهر،شهردار با اشاره به این که با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و وضعیت مالی شهرداری در ماه€Œهای گذشته با شرایط سخت و مشکلات مالی متعددی روبرو بودیم، در ادامه بیان کرد: به دلیل مشکلات مالی و کمبود بودجه در ماه€Œهای گذشته موتور محرکه شهرداری خمینی€Œشهر به€Œ کندی حرکت می€Œکرد از این€Œ رو تمام تلاش و قدرت خود را به کار بستیم تا از بحران مالی به وجود آمده عبور کنیم.
حاج حیدری تصریح کرد: در ماه€Œهای گذشته با توجه به حجم اقدامات، بخش عمده€Œای از بودجه شهرداری صرف اقدامات عمرانی و تأمین هزینه توافقات و آزادی سازی انجام€Œ شده در این دوره شد.
وی با بیان این که از بحران مالی عبور کردیم و در شرایط آرام€Œتری نسبت به گذشته قرار داریم، اظهار داشت: سقف بدهی امروز شهرداری خمینی€Œشهر با میزان بدهی زمان تحویل شهرداری و قبول مسؤولیت مطابقت می€Œکند.
شهردار خمینی€Œشهر با بیان این که اسناد مالکیت کاروان€Œسرای سنتی دوشنبه€Œ بازار صادر شده و واحدهای تجاری این طرح مشارکتی تا سقف 5 میلیارد تومان آماده فروش است، ادامه داد: اسناد مالکیت یک€Œصد هزار متر از اراضی منطقه گردشگری بام سبز صادر شده است و شهرداری به€Œ عنوان مالک قانونی این اراضی محسوب می€Œشود.
حاج حیدری با اشاره به این که اراضی بام سبز بیش از 15 میلیارد تومان ارزش مالی دارد، گفت: منطقه طبیعی و سرسبز بام سبز به€Œ عنوان یک فرصت استثنائی برای توسعه بخش گردشگری و رفاهی، تفریحی خمینی€Œشهر محسوب می€Œشود.
شهردار خمینی€Œشهر تأکید کرد: در این دوره تلاش شد با خریداری و تملک اراضی مختلف پشتوانه مالی و حمایتی شهرداری برای توسعه منابع درآمد پایدار افزایش پیدا کند.
وی بیان این که خمینی€Œشهر فاقد مجموعه رفاهی و تفریحی و تجاری سرپوشیده است، اظهار کرد: 6 هزار متر از اراضی شهرداری با تغییر کاربری و با موقعیت جغرافیائی بسیار مناسب آماده سرمایه€Œگذاری و جذب سرمایه€Œگذار به€Œ عنوان یک منبع درآمد پایدار به ارزش 5 میلیارد تومان در قالب مجموعه خدماتی رفاهی، تفریحی و تجاری است.
حاج حیدری ادامه داد: با توجه به حجم کمبودها و نیازهای مردم و عقب€Œماندگی خمینی€Œشهر از نظر خدمات در مقایسه با شهرهای هم€Œجوار تلاش می€Œکنیم در مهلت باقی€Œمانده از این دوره خبرهای نویدبخشی را برای مردم داشته باشیم.
وی با بیان این که با اجرائی شدن توافقنامه منظریه ،اراضی منطقه گردشگری لادر و دوشاخ در اختیار شهرداری برای رفع نیازهای شهر قرار خواهد گرفت، اضافه کرد: تلاش خواهیم کرد با ساماندهی مشاغل مزاحم و نیمه مزاحم در منطقه دوشاخ و ساخت اماکن رفاهی و تفریحی در منطقه گردشگری لادر کمبودها و نیاز شهرهای را برطرف €Œکنیم.

وی بیان کرد: در حال حاضر بیش از 20 طرح نیمه کار و زخمی وجود دارد، امیدواریم در ماه€Œهای آینده این طرح هارا تکمیل کنیم.
شهردار خمینی€Œشهر با بیان این که تنها دو توافق ملک در ضلع جنوبی بلوار شهید صدوقی باقی€Œمانده، تصریح کرد: تلاش خواهیم کرد هر چه سریع€Œتر این توافق انجام شودو در دو ماه آینده با آزادسازی توافقات صورت گرفته، عملیات نهائی تکمیل بلوار شهید صدوقی اعم جدول€Œگذاری و زیرسازی و آسفالت، پیاده€Œروسازی، فضای سبز و روشنایی بلوار خیابان شهید صدوقی بعد از گذشت سی سال در یک حرکت جهادی به اتمام برسد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید