امروزيكشنبه, 02 مهر 1396-- Sunday Sep 24 2017

ساعت 15:06:00

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 13:02:22

برگزاری جلسه رایزنی برای برگزاری مسابقات ورزشی ادارات
برگزاری جلسه رایزنی برای برگزاری مسابقات ورزشی ادارات

جلسه رایزنی در خصوص نحوه برگزاری مسابقات ورزشی ادارات و مدیران دستگاه ها در سازمان رفاهی تفریحی شهرداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی در این جلسه گفت: هدف ما جذب مشارکت ادارات است و این مسابقات بیشتر جنبه تفریحی دارد تا تخصصی.
علیرضا پیمانی با تاکید بر ایجاد نشاط عمومی و اجتماعی برای کارکنان و مدیران ادارت افزود: این مسابقات در دهه فجر برگزار خواهد شد. گفتنی است مسابقات مذکور در رشته های طناب کشی، مچ اندازی، دارت، شنا، پینگ پنگ، تیراندازی با تفنگ بادی، شطرنج، فوتبال دستی و والیبال برگزار خواهد شد.

تقدیر از شهردار خمینی شهر در زمینه حفاظت از مواریث فرهنگی
در چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان صورت گرفت؛
تقدیر از شهردار خمینی شهر در زمینه حفاظت از مواریث فرهنگی

در چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان اصفهان که با حضور معاون میراث فرهنگی کشور، استاندار اصفهان، شهرداران و دهیاران استان و دیگر مسئولان استانی برگزار شد از عملکرد شهرداری خمینی شهر در زمینه حفاظت از مواریث فرهنگی و تاریخی تقدیر به عمل آمد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین در این کنگره که در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، اطیابی به نمایندگی از شهردار خمینی شهر لوح تقدیر شهردار نمونه در زمینه مرمت آثار باستانی و گردشگری را از دست استاندار دریافت نمود.
وی در این زمینه گفت: در این جلسه به غیر از شهردار خمینی شهر از شهرداران مبارکه، هرند، فلاورجان، نوش آباد و چند شهر دیگر نیز تقدیر شد. همچنین نمایشگاهی از آثار میراثی شهرداری ها نیز در محل اتاق بازرگانی برپا شده است.

بازتاب اخبار نشست خبری شهردار خمینی شهر و مدیر پایانه مهربین با اصحاب رسانه
بازتاب اخبار نشست خبری شهردار خمینی شهر و مدیر پایانه مهربین با اصحاب رسانه

ظهر چهارشنبه در نشست خبری شهردار و مدیر پایانه خمینی شهر با اصحاب رسانه شهردارحاج حیدری وصهری مدیر پایانه مهربین اطلاعات جامعی درمورد طرح مذکوردر اختیار خبرنگاران استان وشهرستان قراردادند  که برخی ازآنها ازجمله خبرگزاری مهر، صاحب نیوزو روزنامه کیمیای وطن هرکدام با عناوین متفاوت به انعکاس بخش هایی ازاین نشست مطبوعاتی پرداختند .به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین روزنامه کیمیای وطن باعنوان نیازی به احداث پایانه درغرب اصفهان نیست نوشت:
شهردار خمینی شهر با اشاره به راه اندازی پایانه بزرگ مهربین در این شهر گفت: این پایانه نیاز شهرستان€Œهای غرب استان اصفهان مانند شاهین شهر، خمینی شهر، نجف آباد، برخوار و دولت آباد را برطرف می€Œکند و دیگر نیاز نیست که پایانه€Œ ای در منطقه آتشگاه احداث شود. علی اصغر حاج حیدری رعایت مسائل زیست محیطی، جلوگیری از ترافیک شدید و دسترسی آسان مردم را علت اصلی احداث پایانه مسافربری مهربین در خمینی دانست و گفت: این پایانه با همکاری شهرداری خمینی شهر و شرکت تعاونی همسفر گشت اسپادانا مرحله یک آن مورد بهره برداری قرار گرفته است وی ادامه داد: امیدورایم با تأمین اعتباروهمچنین حضور سهامداران بیشتر بتوانیم شاهد بهره برداری از دیگر مراحل این طرح عظیم فرهنگی، آموزشی، خدماتی در این شهرباشیم. حاج حیدری تاکید کرد: خمینی شهر به جهت اتصال به اصفهان وجاده کمربندی؛ وجود دانشگاه€Œها ومراکز فرهنگی همچنین نزدیکی به شهرهای نجف آباد و شاهین شهر این قابلیت را دارد که بتوانیم کلیه نیازهای مسافرتی و گردشگری مردم را از طریق این پایانه انجام دهیم. وی بیان داشت: طرح€Œهای عمرانی و خدماتی بیشماری در خمینی شهر در حال انجام است که مردم می€Œتوانند به خوبی تفاوت انجام طرح€Œهای فرهنگی و خدماتی رادر مقایسه با دوره €Œهای قبل احساس کنند.
این روزنامه می نویسد:در ادامه این نشست سید تقی صهری، مدیر عامل شرکت همسفر گشت اسپادانا به همراه هیات مدیره این شرکت از برنامه€Œ ها و اجرای طرح€Œهای پیش روی این پایانه سخن به میان آورد و گفت: مجموعه فرهنگی، آموزشی، خدماتی و پایانه مسافربری خمینی شهربزرگترین طرح مشارکتی خدماتی، اداری، فرهنگی، تجاری در کشور است که بیش از ۱۷۰۰ سهامدار دارد. وی افزود: پایانه درفضایی به وسعت ۱۸ هزار متر مربع احداث شده است که ۹ هزار متر مربع ازآن در قالب فضاهای فرهنگی و آموزشی و پایانه مسافربری است و بقیه آن به فضاهای خدماتی اختصاص دارد. در ۷ طبقه این مجموعه، هتل، سالن€Œ های آمفی تئاتر، رستوران، هایپرمارکت، تالار، مجموعه اداری، پمپ بنزین و کارواش، شعبه€Œ های ارزی و صدورگذرنامه، کتابخانه، و غیره وجود دارد که گستره این بخش€Œها به بیش از ۵۰ نوع می€Œرسد و مردم به صورت ویژه می€Œتوانند از خدمات این مجموعه استفاده کنند.
وی تاکید کرد: در این مجموعه به صورت مستقیم برای ۳۰۰ نفراشغالزایی صورت گرفته است که امیدواریم با اتمام مراحل بعدی وبخش های خاصی که به این مجموعه افزوده می€Œشود امکان اشتغال بیشتری برای متقاضیان فراهم شود. صهری ادامه داد: به زودی جایگاه پمپ بنزین و کارواش پایانه مسافری بری مهربین با استفاده از آخرین امکانات و فن آوری برای خودروهای سواری گرفته تا تریل های بزرگ احداث خواهد شد و تا پایان سال مردم کل استان می€Œتوانند از این امکانات استفاده کنند چرا که تاکنون چنین مرکزی در کشور به لحاظ وسعت و کیفیت برای خودروها وجود نداشته است.

گفتنی است ک متن کامل سخنان شهردار وهیات مدیره پایانه دراین نشست دردوهفته نامه فرصت منتشرخواهد شد.

اجرای 150 طرح عمرانی درطول سه سال
شهردار خمینی شهر :
اجرای 150 طرح عمرانی درطول سه سال

خمینی شهر - اصفهان - ایرنا - شهردار خمینی شهر گفت: اهالی این خطه در طول سه سال اخیر شاهد اجرای 150 طرح عمرانی ، خدماتی،فرهنگی در شهرشان بودند.
علی اصغر حاج حیدری اظهار کرد: در این دوره پنج بلوار نیمه کاره و جدید پس از سالها آزاد سازی به بهره برداری رسید و بلوارهای 17 شهریور ،دکتر ابوالبرکات ، شهید رجائی ، شهد صدوقی ، شمش و عمادسیادت جوی آباد به پایان رسید.
وی با بیان اینکه اینکه خمینی شهر در شعاع 50 کیلومتری مرکز استان قرار دارد ، گفت :به دلیل این محدویت قانونی کارخانه های تولیدی اجازه فعالیت در خمینی شهر را ندارند و این مساله باعث شده تا سرمایه مالی و فرصت های اشتغال زائی از خمینی شهر بیرون رود.
حاج حیدری با بیان اینکه کلیه حق وحقوق قانونی سرمایه گذاران بومی خمینی شهر در قالب ارزش افزوده به شهرهای همجوار تعلق می گیرد بیان کرد: محدویت های ایجاد شده باعث شده تا میزان سرانه هر شهروند خمینی شهر با شهر همجوار فاصله زیادی داشته باشد .
شهردار خمینی شهر بابیان اینکه سرانه هر شهروند اصفهانی پنج برابر شهروند خمینی شهری است گفت: سرانه هر شهروند شاهین شهری 4 برابر و هر شهروند نجف آبادی دوبرابر ماست، این تفاوت سرانه به نوعی بی عدالتی و تبعیض محسوب می شود .
وی با بیان اینکه با وجود محدویت های مالی وقانونی در مدت سه سال گذشته رشد قابل توجه ای در بودجه شهرداری خمینی شهر را شاهد هستیم ادامه داد: هم اکنون سرانه هر شهروند خمینی شهر 250 هزار تومان است این مبالغ جوابگوئی رفع نیاز و خدمات این شهر نیست .
شهرداری خمینی شهر گفت : این منطقه به دلیل همجواری با شهر اصفهان به عنوان یکی از شهر های مهاجر پذیر مهم استان شناخته می شود و بیش از 70 هزار نفر مهاجر درآن ساکن هستند.
وی افزود: استان اصفهان یکی از شهرهای مهم کشور در جذب مهاجر است و از بین این مهاجران افراد توانمند در شهر اصفهان و کسانی که توانائی مالی ندارند در شهر های اطراف ساکن می شوند .
وی با بیان اینکه ماهانه نزدیک به 2.5 میلیارد تومان برای حقوق کارکنان و هزینه های جاری شهرداری هزینه می شود ، گفت : با توجه به شرایط سخت مالی شهرداری تلاش کردیم با حمایت شورای شهر از توان و ظرفیت خیران ،معتمدان تاثیرگذار شهر برای توسعه شهر استفاده کنیم .

مسئولان استان به خميني شهر نگاه واقع بينانه داشته باشند
شهردار خميني شهر در گفتگوي اختصاصي با نصف جهان خبر داد
مسئولان استان به خميني شهر نگاه واقع بينانه داشته باشند

خميني شهر جدا از اصفهان نيست و همه امکانات اصفهان بايد به خميني شهر هم تعلق گيرد و اگر درآمد ناعادلانه فعلي بين اصفهان و خميني شهر و شهرهاي مجاور همچنان وجود داشته باشد روز به روز امکانات شهري خميني شهر ضعيف تر و اصفهان و شهرهاي مجاور قوي تر شده و در نتيجه معضلات اصفهان به سوي خميني شهر هدايت و در نهايت خميني شهر معضلي براي اصفهان خواهد شد. بنابراين مسئولان با يک نگاه واقع بينانه، بايد اين ناعدالتي ها را پوشش دهند.
شهردار خميني شهر در گفتگوي اختصاصي با نصف جهان و هشدار به مسئولان استان، به تشريح اقدامات انجام شده و در حال انجام پرداخت و گفت: خميني شهر به خاطر واقع شدن در شعاع 50 کيلومتري اصفهان، نمي تواند داراي کارخانه هاي توليدي باشد و اين امر باعث شده سرمايه ها خارج از اين منطقه سرمايه گذاري شود و در نتيجه ايجاد اشتغال نداشته باشيم و در قالب ارزش افزوده هم چيزي عايدمان نشود که اين همه موجب گرديده تا درآمد سرانه در خميني شهر نسبت به شهرهاي مجاور، متفاوت باشد.
اين در حالي است که ميزان درآمد سرانه در اصفهان حدود يک ميليون و 300 هزار تومان، در شاهين شهر حدود 800 هزار تومان، در نجف آباد حدود 500 هزار تومان است ولي عليرغم اينکه در سه سال گذشته ما رشد درآمد سرانه را در خميني شهر داشتيم ميزان درآمد سرانه ما به 250 هزار تومان رسيده است.
علي اصغر حاج حيدري با بيان اينکه قدمت خميني شهر به 7 هزار سال مي رسد افزود: خميني شهر به دليل همجواري با اصفهان به خاطر ارزان بودن زمين نسبت به اصفهان، 60 تا 70 هزار مهاجر را در خود جاي داده است.
وي که شهردار بومي خميني شهر است مي گويد: در ابتداي پذيرش اين مسئوليت، شهرداري را با بدهي 8 ميليارد توماني و در حالي که اندوخته هاي ملکي شهرداري به تعداد انگشتان دست نمي رسيد و نيازهاي شهري روي زمين مانده بود و ماهيانه بايد 5/2 ميليارد تومان به پرسنل و... پرداخت مي شد تحويل گرفتم اما با همفکري با اعضاي شورا، معتمدين و افراد تأثيرگذار در شهر و با شناختي که از شهر داشتم با ايده منسوخ شده اجراي به صورت اماني توسط شهرداري، فعاليت ها را با قوت آغاز کرده و با ايجاد انگيزه در کارکنان و امکانات در اختيار، پيگيري و امروز خوشحالم که بعد از سه سال 150 پروژه عمراني را افتتاح و به بهره برداري برسانيم که شامل 5 بلوار است که مراحل اجراي آن در سال هاي گذشته کليد خورده و بعضاً رها شده بود که با آزادسازي سنگين اجرا و به بهره برداري برسانيم که از آن جمله بايد به بلوارهاي 17 شهريور، ابوالبرکات، شهيد رجايي، شهيد صدوقي و بلوار شمس اشاره کرد.
شهردار خميني شهر از اقدامات بسيار ارزشمند در بخش گردشگري خميني شهر سخن گفت و اينکه منطقه لادر بعد از سه سال فعاليت عمراني و فرهنگي، امروز پذيراي گردشگران شهري، استاني و کشوري بوده و يکي از زيباترين پروژه هاي گردشگري استان اصفهان به شمار مي آيد که فاز سوم آن تا پايان سال جاري به اتمام خواهد رسيد.
همچنين اجراي فاز اول بام سبز، مجموعه فرهنگي نيلفروش زاده در منطقه جوي آباد با 1800 متر مربع، مجموعه ورزشي شهداي خوزان، بلوار چهارباغ سلامت، زمين چمن استاديوم ورزشي که توسط شهرداري سبز شد و... از جمله پروژه هايي است که تا پايان دوره چهارم شوراي شهر در خميني شهر افتتاح و به بهره برداري خواهد رسيد.
حاج حيدري گفت: با خريد اراضي قصر کازروني در باغات غرب خميني شهر که مساحت آن 65 هزار مترمربع است منطقه بام سبز کليد خورد و در ايام نوروز 96 به بهره برداري خواهد رسيد. اين در حالي است که اراضي پارک سلامت در بلوار شهيد فهميده تملک شده و در آينده نزديک افتتاح خواهد شد و عمليات عمران، روشنايي و آبرساني فضاي سبز پارک شهروند در شمال شهر در منطقه منظريه هم با برنامه ريزي هاي انجام شده، نوروز سال آينده افتتاح مي گردد.
از سوي ديگر خانه زهتاب ها به عنوان يک اثر ميراثي در خميني شهر مرمت و بازسازي شده و در دهه مبارک فجر بهره برداري خواهد شد. ضمن اينکه ما در منطقه گردشگري بام سبز آماده سرمايه گذاري در قالب تالار شهر، رستوران و... هستيم.
وي ادامه داد: در مدت فعاليتم در شهرداري خميني شهر، با اصلاح هندسي ترافيکي و در قالب ميدان، حدود 15 گره ترافيکي در شهر که موجب بروز حوادث و حتي منجر به فوت برخي شهروندان شده بود را رفع کرديم که در اين راستا مي توان از ميدان هاي امام رضا (ع) در بلوار باغبان، ميدان غدير، ميدان امام علي (ع) در منطقه دستگرد، ورودي خميني شهر از سمت دانشگاه صنعتي، ميدان معلم، اصلاح هندسي سه راه رجايي و... ياد کرد.
شهردار خميني شهر از احداث سيتي سنتر در خميني شهر خبر داد و گفت: با مصوبه اي که از ماده 5 گرفته شد مجوز احداث سيتي سنتر در خميني شهر را دريافت کرديم و با کلنگ زني اين پروژه، جهش در شهر ايجاد خواهد شد.
وي خاطرنشان کرد: اعتماد و حمايت مردم از شهرداري، سرمايه اي براي اقدامات انجام شده بوده و رشد درآمدهاي شهرداري را به ارمغان داشته است که براي استمرار اين فعاليت ها در آينده هم بسيار ارزشمند است و قطعاً تا پايان دوره چهارم شوراي اسلامي، نيز 22 پروژه عمراني نيمه کاره، به بهره برداري خواهد رسيد که اينها موفقيت هايي است که به دست آمده است.
حاج حيدري سهم ارزش افزوده شهرداري خميني شهر نسبت به شهرهاي مجاور را ناچيز عنوان کرد و گفت: ميزان ارزش افزوده خميني شهر نسبت به شهرهاي مجاور همچون قطره اي در مقابل درياست و حداقل عوارض آلايندگي به اين شهر تعلق داشته اما اثرات آلايندگي به شهر کم نيست و ما حتي روزهاي آلوده تر از شهر اصفهان را تجربه کرديم. بنابراين نبايد در ميزان پرداخت عوارض آلايندگي بين اصفهان و خميني شهر، تفاوت باشد.
وي در زمينه کمک دولت به شهرداري خميني شهر نيز گفت: در قالب ارزش افزوده: مابه التفاوت قيمت قير و سوخت و... طبق
قانون، دولت به همه شهرداري ها از جمله خميني شهر کمک مي کند.
شهردار خميني شهر مي گويد: بودجه شهرداري خميني شهر در سال 92، به صورت جهشي 30 ميليارد تومان بود که اين ميزان در سال 95، به 85 ميليارد تومان به جز سازمان هاي وابسته رسيده که تا امروز 70 درصد آن تحقق يافته است.
حاج حيدري اشاره اي هم به فعاليت هاي انجام شده در منظريه داشت و گفت: با حمايت استاندار و همکاري مديرکل راه و شهرسازي استان، نماينده شهرستان در مجلس شوراي اسلامي و اعضاي شورا و با مذاکرات سه ساله اي که انجام شد خوشبختانه اختلافات شهرداري و اداره کل راه و شهرسازي استان با تنظيم تفاهم نامه اي برطرف گرديد و در آينده نزديک، خدمات مورد نياز منطقه منظريه که به عهده راه و شهرسازي بود و انجام نشده بود در قالب زيرسازي، جدول گذاري و آسفالت معابر و خيابان هاي منطقه منظريه توسط شهرداري آغاز شده و شهرداري ها به اين منطقه همچون ديگر مناطق شهر سرويس ارائه خواهد نمود که آرزوي سه ساله مردم بود.
شهردار خميني شهر مي گويد: شهرستان خميني شهر 350 هزار نفر جمعيت داشته که 250 هزار نفر آن جمعيت خميني شهر را تشکيل مي دهند که 175 کيلومتر وسعت داشته و در قالب محله هاي قديمي با فرهنگ سنتي و محله هاي جديد و شهري که مهاجرپذير است اقوام مختلف به صورت مسالمت آميز در کنار هم زندگي مي کنند و از پرتراکم ترين شهرهاي کشور به حساب مي آيد.
حاج حيدري گفت: بالاخره اختلاف اعضا با شورا پيش مي آيد، اما باتوجه به دارا بودن روحيه تعامل و گفتگو، همواره از اختلافات عبور کرده و بيشتر همت خود را به کار و تلاش در امور شهري معطوف داشتم و خروجي کار را نظاره کرده و توانستم از همه موانع عبور کنم.
وي با بيان اينکه امروز مديريت شهري با زندگي مردم در خميني شهر عجين شده است گفت: شهروندان در تعيين سرنوشت خود در زندگي مستقيماً دخالت دارند و با رأي خود اعضاي شورا را انتخاب مي کنند و اعضاي شورا نيز با يک واسطه مدير شهر يا شهردار را بر مي گزينند. بنابراين مردم بايد نمايندگان در شوراي اسلامي را رصد کرده و با نقد منصفانه از آنان حمايت و يار و مددکار منتخبين خود باشند.

بازدید فرماندار و اعضای شورای شهر از طرح های عمرانی شهرداری
بازدید فرماندار و اعضای شورای شهر از طرح های عمرانی شهرداری

با شروع دورجدید فعالیت های عمرانی شهرداری خمینی شهر طی روزهای گذشته چندین جلسه درمورد هماهنگی های لازم برای اجرای طرح ها برگزار و بازدیدهای میدانی از آنها صورت گرفت. به گزارش روابط عمومی شهرداری درادامه این بازدیدها فرماندارو معاون فرماندار به اتفاق شهردار از روند عملیات ساماندهی باغ شهر خمینی شهر (بام سبز)
وچهارباغ لادُر دیدن کردند.


فرمانداردر دیدار ازچهارباغ لادُراز همکاری خیّرین با شهرداری برای تامین سنگ فرش جاده تشکر نمود. روز چهارشنبه نیزریاست و اعضای شورای اسلامی شهر خمینی شهر همراه شهردار، معاونین و مدیران شهرداری از طرح های در دست اجرا در سطح شهر بازدید کردند.

 

تخریب بناهای فرسوده و در مسیر تعریض، ادامه دارد
تخریب بناهای فرسوده و در مسیر تعریض، ادامه دارد

طی دوهفته اخیر چندین بنای فرسوده و یا در مسیر تعریض خیابان ها و مسیرها تخریب شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این تخریب ها در اجرای بند ۱۴ ماده ۵۵ قوانین و مقررات شهرداری ها و نیز توافق های انجام گرفته شده صورت گرفته است. تعدادی از این تخریب ها عبارتند از:
تخریب و آزادسازی در محله اندآن خیابان شهید مدرس
بلوار شهید فهمیده خیابان شهیدان موسوی
محله کرتمان خیابان بسیج
مسیر تعریض خیابان دوشاخ با همکاری برادران روح الهی
بلوار در دست اجرای شهید صدوقی

 

خدمات شهرهای اصفهان و خمینی شهر باید متوازن شود
شهردار حاج حیدری در گفتگو با خبرگزاری مهر:
خدمات شهرهای اصفهان و خمینی شهر باید متوازن شود

هم سنگ نشدن خدمات شهر اصفهان و خمینی€Œشهر باعث می€Œشود تا مهاجرت به این شهر افزایش پیدا کند. به گزارش فرصت آنلاین علی€Œاصغر حاج حیدری در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: از مسئولان استان اصفهان انتظار داریم حمایت ویژه€Œای برای حل مشکلات خمینی شهر داشته باشند.

وی افزود: امروز خمینی€Œشهر به€Œصورت کامل با شهر اصفهان موزاییک و متصل شده است، مسئولان استان و شهر اصفهان باید به€Œگونه€Œای حمایت و عمل کنند که خدمات ارائه€Œشده در شهر اصفهان با خمینی€Œشهر هم سنگ باشد.
شهردار خمینی شهر تاکید کرد: از استاندار، شهردار و شورای شهر اصفهان می€Œخواهم مباحث خمینی€Œشهر را از مباحث شهر اصفهان جدا نبیند چراکه امروز خمینی شهر نیز همانند اصفهان با معضلات ترافیک، آلودگی هوا، مهاجرنشینی و... روبروست.


حاج حیدری با اشاره به اینکه هم سنگ نشدن خدمات شهر اصفهان و خمینی€Œشهر باعث می€Œشود تا مهاجرت به این شهر افزایش پیدا کند، ادامه داد: به علت عدم توجه مسئولان گذشته استان اصفهان به خمینی€Œشهر، امروز ما با معضل جدی مهاجرپذیری روبرو هستیم.


شهردار خمینی شهر تاکید کرد: در صورت عدم مدیریت شرایط امروز، در آینده شاهد مهاجرت اهالی خمینی€Œشهر به شهرهای دیگر و جایگزین شدن مهاجران شهرهای دیگر استان و کشور در خمینی€Œشهر به علت کاهش قیمت زمین خواهیم بود.


وی با بیان اینکه اکثریت مهاجران توانمند از نظر مالی در شهر اصفهان سکونت می€Œکنند، گفت:امروز شاهدیم تعداد زیادی از مهاجران محروم و با وضعیت مالی متوسط و محروم در خمینی€Œشهر سکونت پیدا کرده€Œاند.
حاج حیدری ادامه داد: مسئولان استان باید به€Œگونه€Œای عمل کنند تا سطح خدمات شهر اصفهان با خمینی€Œشهر توازن پیدا کند تا مشکلات حاشیه€Œنشینی این شهر به حداقل برسد.
وی بیان داشت: درآمد سرانه ۲۵۰ هزارتومانی هر شهروند خمینی€Œشهری با درآمد سرانه یک€Œمیلیون و سیصد تومانی هر شهروند اصفهانی اصلاً قابل€Œمقایسه نیست و ناعادلانه است.
شهردار خمینی شهر افزود: این تفاوت باعث می€Œشود روزبه€Œروز شهر خمینی€Œشهر فقیرتر شود و خدمات به حداقل برسد و انتظاری که مردم از مسئولین دارند برآورده نشود.
وی گفت: از مسئولان استان می€Œخواهم از شهرداری خمینی€Œشهر در بخش امور شهری حمایت کنند تا بتوانیم خدمات خود را ارتقا و افزایش دهیم.


حاج حیدری گفت: در حدود یک میلیارد و هشت€Œصد میلیون بودجه و اعتبار دولتی در قالب اعتبارات تملک و دارائی برای کمک به شهرداری توسط فرمانداری مصوب شده ولی در دو سال گذشته هیچ بودجه دولتی در قالب تملک و دارائی به شهرداری خمینی€Œشهر تعلق نگرفته است.

صفحه 9 از 96