امروزچهارشنبه, 27 تير 1397-- Wednesday Jul 18 2018

ساعت 22:46:41

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 02:25:41

دومين همايش فرهنگي ادبي فردوسي در خميني شهر برگزارشد

پنجشنبه, 28 اردیبهشت 1391 ساعت 21:45 کدخبر :4108
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمد رضا ابطحی

به همت مديريت و انجمن اوليا و مربيان مدرسه راهنمایي دخترانه  مهرآیین دومين همايش فرهنگي ادبي فردوسي با موضوع سرزمين من و با حضور شعرا، فرهنگيان، دانش آموزان با حضور بيش از چهارصد نفر در محل سالن تحقيقات معلمان خميني شهر برگزار شد.

 

  نماينده منتخب شهرستان خميني شهر شامگاه روز يكشنبه در اين همايش گفت: فردوسي  ازمفاخر ملي و باستاني  مملكت ماست و يادآوري و زنده نگه داشتن ياد و نام اين مفاخر و انتقال به نسل هاي آينده از وظايف امروز ماست   

در ادامه مسوول برگزاري  اين همايش به خبرنگار ما گفت: فراخوان دومين همايش فرهنگي و ادبي در رشته هاي شعر، متن ادبي، توليد محتوا، خوشنويسي، طراحي، نقاشي در بخش هاي فردوسي شناسي برگزارشد.

زهرا اكبريان افزود: ازمجموع آثار وارده به دبيرخانه همايش 154اثر در بخش شعر ، 230 اثر در بخش ادبي، 158 اثر هنري در بخش نقاشي و خوشنويسي، 284 اثر در بخش محتوا و توليد رايانه اي ارسال شد.

مدير مدرسه دخترانه مهرآیين در ادامه گفت: داوران از مجموعه آثار رسیده در بخش دانش آموزي 28 اثر و در بخش فرهنگيان 34 اثر برتر شناخته  شد. لازم به ذكر است در انتهاي اين مراسم توسط نماينده منتخب و مسوولين شهرستان از نفرات برتر تقدير و تشكر به عمل آمد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید