امروزشنبه, 24 آذر 1397-- Saturday Dec 15 2018

ساعت 17:36:04

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 00:57:48

نیم نگاه

شنبه, 07 اسفند 1389 ساعت 10:28 کدخبر :546
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

* مراسم ازدواج 70 زوج بسیجی و سپاهی

* قرض الحسنه حجت صندوق برگزیده استان شد

* تلاش قابل تقدیر

 

مراسم جشن ازدواج 70 زوج بسیجی و سپاهی
به مناسبت اول ذیالحجه مراسم جشن ازدواج 70 روج جوان بسیجی و سپاهی به همت حوزه امابیها و سپاه ناحیه خمینیشهر برگزار شد. به گفته زهرا علیشاهی فرمانده حوزه امابیه، این مراسم برای دومین بار و با هدف ترویج فرهنگ ازدواج آسان و تنظیم بنیان خانواده اجرا میشود. در این مراسم دکتر نواب مدیر سازمان هلالاحمر استان به عنوان مهمان ویژه و سخنران از خصوصیت صداقت، عدم بهانهگیری و رعایت ادب به عنوان 3 عامل حفظ زندگی و ازدواج موفق یاد کرد. در انتهای این مراسم توسط سرهنگ میرخانی فرمانده و حجتالاسلام کرمانی مسؤول حوزه نمایندگی ولیفقیه سپاه شهرستان هدایایی به زوجهای جوان اهداء شد. همچنین جشنی با نام «جشن پیوند آسمانی» در سالن همایش فرمانداری با حضور نوعروسان سال 89 به همت حوزه مقاومت بسیج حضرت فاطمه(س)برگزار گردید.

قرضالحسنه حجت صندوق برگزیده استان شد
در دومین همایش تجلیل از صندوقهای قرضالحسنه برتر استان و بر اساس ارزیابی بازرسین و هیئت مدیره تعاونی حسنات استان، صندوق قرضالحسنه حجت به عنوان صندوق برگزیده در سال 89 انتخاب شد. به گفته حاج ابوطالب طاهری مدیرعامل این صندوق، در این ارزیابی، 40 معیار وجود داشت که توسط 11 نفر از اعضای هیئت مدیره و کارشناسان مربوطه بررسی و در بین 200 قرضالحسنه استان، این صندوق انتخاب گردید.
امنیت صندوق، بروز بودن خدمات، مدرن بودن ابزار و تجهیزات، شادابی و نظافت صندوق، نحوه برخورد با ارباب رجوع، خدماترسانی در نحوه پرداخت و دریافت سرمایه مردمی، تعداد وامهای پرداختی و کاهش میزان معوقات از جمله امتیازات و مزیتهای صندوق حضرت حجت نسبت به سایر صندوقهای قرضالحسنه بوده است.   

تلاش قابل تقدیر

تلاش امدادگران اورژانس شهرستان برای نجاتجان یک جوان نیمه جان که به بازگشت وی به زندگی انجامید با تقدیر اهالی محله مربوطه روبرو شده است.

در این خصوص، عده ای از همسایگان فرد مزبور در نامهای به فرصت نوشته اند: از تلاش پرسنل 115 که به موقع در حادثه حاضر و تا آخرین قدرت خود برای نجات یک بیمار (جوان 33 سالهای که ایست قلبی شده بود) تلاش کردند صمیمانه تشکر می نماییم.

                                                                                                                                                                   

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید