امروزپنجشنبه, 28 تير 1397-- Thursday Jul 19 2018

ساعت 15:37:22

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 21:13:58

آسيب هاي نوپديد در کشور به دليل توسعه فناوري ها رو به گسترش  است
سرپرست اداره كل بهزيستي استان :

آسيب هاي نوپديد در کشور به دليل توسعه فناوري ها رو به گسترش است

یکشنبه, 18 خرداد 1393 ساعت 11:06 کدخبر :7377
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
بنا بر گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سرپرست اداره كل بهزيستي استان اصفهان با حضور در برنامه زنده تلويزيوني صبح اصفهان بر لزوم برنامه ريزي و سياست گذاري در حوزه پيش گيري از آسيب ها اجتماعي تاکيد كرد.

دکتر سعید صادقی با اشاره به اين که آسيب هاي نوپديد در کشور به دليل توسعه فناوري ها رو به گسترش است، گفت: ضروري است به موازات ورود و افزايش فناوري براي پيش گيري آسيب ها و مقاوم سازي جامعه به ويژه خانواده، آموزش هاي لازم در سواد رسانه اي و مهارت هاي زندگي با جديت بيشتري پيگيري شود.
وی در تعريف آسيب هاي نوپديد گفت: آسيب هاي مرتبط با فناوري جديد از جمله استفاده ناصحيح از ماهواره، بازي هاي رايانه اي، تلفن همراه و اينترنت و رفتارهاي اعتيادي مي تواند در مجموعه آسيب هاي نوپديد قرار گيرد و آثار منفي در جامعه و خانواده به جا گذارد.
سرپرست اداره كل بهزيستي استان در ادامه با اشاره به نقش و جايگاه بهزيستي در حوزه مديريت خانواده گفت: سازمان بهزيستي يكي از نهادي هايي است كه با برنامه ريزي و اجراي آموزش هاي پيش از ازدواج، مشاوره ژنتيك، مهارت هاي زندگي دوران عقد، مشاوره تلفني 1480، فوريت هاي اجتماعي 123 و.... در راستاي كاهش آسيب و تحكيم بنيان خانواده گام هاي موثري برداشته و از اين روز مي توان سازمان بهزيستي را يكي از تخصصي ترين نهادهاي جامعه برشمرد.
گفتنی است مسجد مذکور درخیابان امام شمالی جوی گاردر مر کزی واقع شده است .برای اطلاع بیشتر اینجا را بخوانید

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید