امروزيكشنبه, 25 آذر 1397-- Sunday Dec 16 2018

ساعت 18:45:37

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 01:02:24

خیرین خمینی شهر برای ساخت بیمارستان ساعی 15 میلیارد تومان پرداخت کردند

خیرین خمینی شهر برای ساخت بیمارستان ساعی 15 میلیارد تومان پرداخت کردند

شنبه, 30 شهریور 1392 ساعت 07:44 کدخبر :5993
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیدمحمدرضا ابطحی:
چندی قبل خبر دادیم در جلسه خیرین شهرستان برای ساخت بیمارستان ساعی در یک شب 6 میلیارد تومان جمع آوری شده است.
 اکنون آخرین خبرها حاکی از آن است که با استمرار کمک های خیرین برای تکمیل این بیمارستان، میزان کمک ها از 6 میلیارد تومان فراتر شده و تا کنون بیش از 15 میلیارد تومان به صورت نقد و چک  توسط مجمع خیرین بیمارستان ساعی از خیرین و مردم خمینی شهر برای تکمیل بیمارستان ساعی جمع آوری شده است.
 
یکی از اعضای هیات مدیره مجمع خیرین در گفتگو با خبرنگار فرصت در این باره گفت: برآورد مالی ما برای تکمیل  بیمارستان ساعی 20 میلیارد تومان است که تا کنون 60 درصد آن توسط خیرین تامین شده است. وی افزود: بیمارستان جدید در 8 طبقه با 20 هزار مترمربع زیربنا و با ظرفیت 200 تخت تا سه سال آینده ساخته خواهد شد. این بیمارستان مجهز به بخش های بستری، اورژانس و تخصصی است و با استاندارد ملی و بین الملی ساخته خواهد شد و طبق توافق به عمل آماده تجهیزکامل این بیمارستان به عهده دولت و دانشگاه علوم پزشکی می باشد .
 
وی با اشاره به اینکه مجمع خیرین بیمارستان ساعی متشکل از تعدادی از افراد معتمد محلی و صاحبان صنایع مختلف می باشد گفت: این مجمع با هدف ارائه خدمات عام المنفعه به صورت مردمی تشکیل شده و با کمک و همراهی مسئولین دولتی اداره می شود و کلیه کسانی که تمایل به کمک دارند می توانند کمک های خود را به صورت حضوری به محل دفتر مجمع در بیمارستان ساعی ارائه و یا به شماره حساب مجمع واریز نمایند.
 
  
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید