امروزيكشنبه, 10 فروردين 1399-- Sunday Mar 29 2020

ساعت 13:30:59

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

طرح غربالگری پر فشاری خون و دیابت به صورت صلواتی اجرا گردید

طرح غربالگری پر فشاری خون و دیابت به صورت صلواتی اجرا گردید

دوشنبه, 19 اسفند 1392 ساعت 15:13 کدخبر :7099
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
طرح غربالگری پر فشاری خون و دیابت به صورت صلواتی به همت کانون فرهنگی هنری سیدالشهداء(ع) و با همکاری مرکز بهداشت شهید موسوی(شماره 5) و با جمعیت هدف اهالی مسجد سیدالشهداء(ع) و محله شهید مطهری اجرا گردید.

به گزارش روابط عمومی کانون فرهنگی هنری سیدالشهدا (ع)، این برنامه در خجسته زاد روز میلاد نائبه الزهرا حضرت زینب کبری و ایام گرامیداشت مقام پرستار، در مسجد سیدالشهدا (ع) و با استقبال پرشور مردم و اهالی اجرا گردید.


مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری سیدالشهداء(ع) با بیان اهمیت این دو بیماری پیشرونده و با توجه به فراوانی آن در سالهای اخیر،عنوان کرد در طی این طرح که در شب و شام میلاد عقیله بنی هاشم انجام گرفت 100 نفر از اهالی از نظر پرفشاری خون غربال شدند.


وی خاط نشان کرد به علت ارزش تشخیصی قند خون ناشتا،آزمایش قند خون صبح میلاد و پس از نماز صبح به مدت 2 ساعت و با حضور 50 نفر از اهالی صورت پذیرفت.
از دیگر برنامه های این طرح پخش بروشور آموزشی،آموزش حضوری و معرفی افراد با احتمال خطر بالا به آزمایشگاه فارابی با تخفیف نیم بها و ادامه مسیر پیشگیری در مرکز بهداشت شهید موسوی(شماره 5)بود.


گفتنی است کانون فرهنگی هنری سیدالشهداء(ع) واقع در بلوار امیر کبیر کوی جنب سازمان آب مسجد سیدالشهداء(ع) با سابقه کمتر از یک سال توانسته است با برنامه های متنوع در همه زمینه ها موجب ارتقاء سطح فرهنگی عمومی منطقه گردد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید