امروزيكشنبه, 10 فروردين 1399-- Sunday Mar 29 2020

ساعت 14:02:00

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

سالن های حسینیه چهارشنبه بازار درخدمت فرهنگ مردم

سالن های حسینیه چهارشنبه بازار درخدمت فرهنگ مردم

شنبه, 04 آبان 1392 ساعت 12:47 کدخبر :6176
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
همزمان با عید غدیرخم اولین سالن فرهنگی مجموعه فرهنگی مذهبی امام حسین(ع) معروف به حسینیه چهارشنبه بازار افتتاح گردید.

در حاشیه این مراسم یکی از اعضای هیات امنای این مجموعه در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین گفت: این مجموعه 2850 متر مربع مربع مساحت و 8380 متر مربع ساخت دارد. در طبقات بالای این مجموعه 6 سالن جهت امور فرهنگی در نظر گرفته شده که اولین آن ها افتتاح شد.
کبیریان ادامه داد: در ابتدای تابستان افرادی از اداره تبلیغات به ما مراجعه کردند و مکانی را خواستند که برنامه های اوقات فراغت را اجرا نمایند. آن زمان هنوز هیچ کدام از شش سالن فرهنگی مجموعه آماده نبود. زیرزمین را مفروش و وسایل کمک آموزشی را آماده کردیم و در اختیارشان قرار دادیم. کلاس ها و همچنین نمایشگاه کتاب ویژه خردسالان و خواهران در زیرزمین مجموعه برگزار شد که با استقبال فراوانی روبرو شد.
وی افزود: حتی هزینه اردوها را هم تقبّل کردیم. قرار شد اولین سالن فرهنگی مجموعه که آماده شد در اختیار ایشان قرار دهیم تا در طول سال این برنامه ها را گسترده تر و بهتر برگزار کنند.
این عضو هیات امنا در ادامه گفت: هر کدام از سالن های فرهنگی حدود 250 الی 300 نفر گنجایش دارد و وسایل گرمایشی و سرمایشی، کولر، پکیج، کابینت و آبدارخانه جداگانه در آن تعبیه شده است. با کمک مردم 5 سالن دیگر مجموعه به تدریج کامل خواهد شد.
کبیریان در پایان تاکید کرد: از این پس این مجموعه به تمام معنا فرهنگی خواهد بود نه صرفا مخصوص عزاداری. با همکاری شهردار محترم خمینی شهر یکی دیگر از سالن های فرهنگی این مجموعه به افراد سالمند اختصاص خواهد یافت تا افراد بازنشسته و سالخورده صبح ها از کلاس های فرهنگی آن استفاده نمایند. برپایی کتابخانه، باشگاه ورزشی، کلاس های رایانه، کلاس های مشاوره خانواده و... از دیگر برنامه های فرهنگی مجموعه در آینده خواهد بود.

نظرات  

 
#1 +1 حاجی حیدری 09 آبان 1392 ساعت 11:39
اقلا قسمت پایین عکس را کات می کردید، خرابه ها معلوم نشه. سالن فرهنگی افتتاح شده آثار باستانی که پیدا نکردند!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید