امروزپنجشنبه, 22 آذر 1397-- Thursday Dec 13 2018

ساعت 22:04:13

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 00:57:48

جدال خونين بر سر مواد مخدر؛

اعترافات تكان دهنده عامل قتل عام خانوادگي

دوشنبه, 02 آبان 1390 ساعت 12:35 کدخبر :2907
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : police.ir

تازه از زندان آزاد شده بودم كه فهميدم محمد خواهرزاده ام كه با من در امر خريدو فروش مواد مخدر همكاري مي كرد موادهايي كه در اختيارش به امانت داده بودم را بالا كشيده به همين خاطر به اتفاق همسرم به منزلش رفتم تا....

به گزارش پايگاه خبري پليس، جهانگير _ا" عامل قتل عام خانوادگي اخير در اعترافات خود انگيزه اين جنايت را اختلاف با خواهرزاده اش بر سر مواد مخدر عنوان كرد و گفت: تازه از زندان آزاد شده بودم كه فهميدم محمد خواهرزاده ام كه با من در امر خريد و فروش مواد مخدر همكاري مي كرد موادهايي كه در اختيارش به امانت داده بودم را بالا كشيده به همين خاطر به اتفاق همسرم به منزلش رفتم تا حقم را از او بگيرم. ساعت هشت شب بود كه به منزل محمد رفتيم او در منزل نبود وقتي همسرش عاطفه در را باز كرد با عصبانيت او را به طرفي هول دادم و بعد تمام زندگيش را به هم ريختم تا اينكه كيفي حاوي مقادير زيادي پول كه از فروش مواد مخدر به دست آمده بود را از كمد لباس پيدا كردم.

وقتي خواستيم از منزل آنها خارج بشويم عاطفه جلوي ما را سد كرد و گفت نمي گذارم شما با اين پول ها از اين جا بيرون برويد و بعد دسته كيف را گرفت و با من گلاويز شد، من هم در آن لحظه چاقويي را كه از قبل آماده كرده و در جيبم گذاشته بودم را در آورده و وي را با چاقو به قتل رساندم.

در اين حين پسر هشت ساله محمد كه در اتاق كناري خوابيده بود و ما از حضورش بي خبر بوديم از خواب بيدار شد و با سرعت به اتاق آمد و با ديدن صحنه خود را به روي جنازه مادرش انداخت و شروع به داد و فرياد كرد من هم كه ديدم اوضاع دارد خطرناك مي شود و نزديك است كه همسايه ها به منزل بريزند از پشت يك ضربه چاقو به او زدم و او را هم ساكت كردم. همسرم با ديدن اين صحنه با من درگير شد و گفت هيچ معلوم هست چه مي كني به خاطر پول كثيف مواد مخدر دستت را به خون دو نفر آلوده كردي اما من گوشم به اين حرف ها بدهكار نبود و دستش را گرفتم تا از منزل خارج شويم. از اتاق آمديم بيرون كه ناگهان صداي در حياط را شنيديم ومتوجه شديم "محمد"وارد منزل شده براي اينكه تلافي كنم و حقش را كف دستش بگذارم بلافاصله در يكي از اتاق ها پنهان شديم.

وقتي خواهرزاده ام وارد اتاق شد و با صحنه قتل همسر وفرزندش روبرو شد بعد از فرياد بلندي كه كشيد خواست از اتاق بيايد بيرون و همسايه ها را صدا كند كه من و همسرم راه او را سد كرديم ودر اين هنگام من با چاقو به او حمله ور شدم وضربه اي به شكم او وارد كردم.

پس از آن محمد به قصد فرار از دست من به سمت در حياط دويد اما من مجالش ندادم و از پشت سر چندين ضربه چاقو به او زدم و بعد از اينكه از كشته شدنش مطمئن شدم كيف پول را برداشتم و به همراه همسرم از منزل خارج شدم

سرهنگ حسن ياردوستي در اين خصوص به خبرنگار ما گفت:ساعت 20 شامگاه 27 مهرماه سال جاري از طريق تماس تلفني با مركز فوريت هاي پليسي 110 خبر وقوع يك قتل عام خانوادگي به اطلاع پليس رسيد كه ماموران سريعاً در محل حاضر و تحقيقات را از بستگان و اهالي محل آغاز كردند.

وي افزود: خوشبختانه ماموران در اين پرونده توانستند در كمتر از يكساعت راز جنايت را برملا كرده و در ساعت 23 همان شب دايي مقتول محمد _ح را به اتفاق همسرش دستگير كنند كه در نهايت هر دو متهم دستگير شده پس از 20 ساعت از وقوع حادثه به جنايت اعتراف و چگونگي انجام عمل مجرمانه خود را تشريح كردند.

اين مقام مسئول خاطر نشان كرد: با اعترافات متهمان پرونده جنايت بسته شد و متهمان به همراه پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شدند.

گفتني است در اين جنايت، هم قاتلان و هم مقتولان غيربومي بوده و از اهالي يكي از شهرهاي اطراف بودند كه به خميني شهر مهاجرت كرده اند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید