امروزچهارشنبه, 01 اسفند 1397-- Wednesday Feb 20 2019

ساعت 17:06:50

آخرین به روز رسانی : شنبه 01:55:52

بالابرها بلای جان شهروندان؛

پای یک کودک 6 ساله زیر بالابر ماند

سه شنبه, 02 آبان 1391 ساعت 17:21 کدخبر :4663
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
پای یک کودک 6 ساله زیر دستگاه بالابر ماند. ساعت 18:34 روز اول آبان از خانه ای در خیابان شهید فهمیده با آتش نشانی تماس گرفتند و خبر از گیر کردن پای کودکشان میان راه پله فلزی خانه و کفه بالابر در حین بازی با این دستگاه، دادند.

 نیروهای آتش نشانی در عرض 3 دقیقه خود را به محل حادثه رساندند. حدود 4 دقیقه طول کشید تا پای کودک که در فضایی 4-3 سانتی متری مانده بود آزاد شود. سپس تکنسین های اورژانس 115 کودک را فورا به بیمارستان رساندند.

معاونت اطفا و عملیات سازمان آتش نشانی در این باره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: بعضی افراد در خانه هایشان به خاطر گرانی آسانسور و همچنین نیاز آن به فضای بیشتر و شرایط ایمنی مناسب تر به جای استفاده از نفربر از بالابر که مخصوص حمل بار است استفاده می کنند که بسیار خطر ناک است. کبیری با اشاره به اینکه بارها اتفاق افتاده که بالابرها همشهریان ما را مجروح کرده و یا حتی به کام مرگ فرستاده اند، از حادثه ای مربوط به 3 سال پیش در مغازه ای در دوشنبه بازار یاد کرد که پای پیرمردی زیر بالابر گیر کرد و لخته شدن خون در پای وی باعث شد که علی رغم وضعیت به ظاهر معمولی اش به محض رسیدن به بیمارستان از دنیا برود.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید