امروزچهارشنبه, 27 تير 1397-- Wednesday Jul 18 2018

ساعت 13:13:32

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 02:25:41

 آیا درچه نیاز به بخش دیالیز دارد؟
در جلسه مشترک مسئولان خیریه بقیت ا... با یکی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مطرح شد:

آیا درچه نیاز به بخش دیالیز دارد؟

چهارشنبه, 15 آبان 1392 ساعت 13:22 کدخبر :6305
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
اعضای انجمن خیریه بقیت ا... ویژه حمایت از بیماران خاص به ویژه بیماران کلیوی، به اتفاق تعدادی از اعضای شورای شهر درچه، دکتر باقری مدیر شبکه بهداشت و درمان خمینی شهر و دکتر سوداوی مسئول بیماری های خاص دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جلسه مشترکی ترتیب دادند.

به گفته یکی از مسئولان خیریه بقیت ا...،  راه اندازی بخش دیالیز در شهر درچه و اعلام آمادگی خیریه بقیت ا... برای نامیدن یک هفته به نام سلامت و برپایی نمایشگاهی به همین مناسبت در محل انجمن و اجرای برنامه های آموزشی و اطلاع رسانی برای اقشار مختلف مردم از جمله دانش آموزان، دو موضوعی بود که مسئولان خیریه بقیه ا... در این جلسه به آن پرداختند. مسئولان دانشگاه علوم پزشکی نیز متعهد شدند که نظرشان را درباره راه اندازی بخش دیالیز در درچه که زمین آن هم آماده است اعلام کنند.
مختاری در این باره می افزاید: در مورد دوم انتظار ما از شبکه و دوایر دولتی مثل آموزش و پرورش همکاری و همیاری است چرا که برنامه مذکور در جهت کمک به اهداف آن سازمان ها و در اجرا کردن اصل پیشگیری مقدم بر درمان می باشد. وی می گوید: ما در ایام عاشورا و در دهه محرم در حسینیه ها و عزاداری ها حاضر می شویم و برنامه های آموزشی خود را در راستای پیش گیری از ابتلا به بیماری ها به ویژه بیماری های کلیوی با سخنرانی و ارائه جزوات آموزشی اجرا می کنیم. این مسئول ادامه داد: البته در این جلسات سعی در معرفی انجمن و جذب کمک های مردمی و هدایت نذورات به خیریه داریم.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید