امروزچهارشنبه, 27 تير 1397-- Wednesday Jul 18 2018

ساعت 13:18:21

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 02:25:41

افتتاح شش طرح در شهر درچه

افتتاح شش طرح در شهر درچه

شنبه, 22 تیر 1392 ساعت 09:04 کدخبر :5721
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
شش طرح در شهر درچه با حضور استاندار افتتاح شد

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، آغاز ساخت عمليات ساختمان جديد شهرداري با زير بناي شش هزار و 500 متر مربع با هزينه اي بالغ بر 15ميليارد ريال، ساماندهي گلزارهاي شهداي فودان ، احمد آباد، ولاشان با زير بناي حدود 900متر مربع و با هزينه اي بالغ بر5/5 ميليارد ريال، احداث مرحله اول خيابان امام رضا(ع) به طول دو هزار متر با هزينه اي بالغ بر دو ميليارد ريال، احداث سالن ورزش رزمي آتش نشاني با 600 متر زيربنا و هزينه بالغ بر دو ميليارد ريال، بدنه سازي و ساماندهي انهار به طول 12 كيلومتر با هزينه بالغ بر10ميليارد ريال از طرح هاي عمراني و فرهنگي شهرداري درچه بود.


استاندار اصفهان در آيين افتتاح اين طرح ها گفت: در دولت دهم سالانه بيش از پنج هزار طرح در اصفهان اجرا شد كه شهرداري هاي استان اقدامات بسيار خوبي براي خدمت به مردم انجام دادند.


عليرضا ذاكر اصفهاني افزود: شهردار درچه از جمله شهرداران موفق استان است كه در طول مسئوليتم در اصفهان در چندين نوبت به واسطه اقدامات و پروژه اي خوبي كه در شهر درچه از سوي شهرداري آن اجرا شد، در اين شهر حاضر شدم.


استاندار اصفهان ابراز اميدواري كزد كه دولت و مسوولان آينده استان ادامه دهنده اقدامات دولت دهم باشند.


وي اظهاركرد: به مردم قول داده ايم تا آخرين روز فعاليتهاي دولت دهم به وظيفه خود عمل كنيم و خيلي خوشحالم در مدت چهارسال گذشته آنچه در توان داشتم براي خدمت به مردم اين استان بكار بستم.


وي با اشاره به اينكه مردم شهر درچه بهترين ناظرين اقدامات انجام شده در اين شهر هستند گفت: اقداماتي كه ازسوي شهرداري درچه اجرا شد به عنوان يكي از شهر هاي كوچك همجوار با كلان شهر اصفهان در نوع خود بي نظير بود.


وي تاكيد كرد: اقدامات عمراني انجام شده در اين شهر در حد و قامت اقدامات انجام شده در شهر اصفهان بود.


ذاكراصفهاني با اشاره به بخشي از اقدامات شهرداري درچه گفت: اجراي پل بعثت ،ساختمان آتش نشاني، ميدان ولايت ، اجراي خيابان دينان ، ساماندهي گلزارهاي شهدا شهر درچه، بدنه سازي انهار و شهرداري الكترونيك، احداث فرهنگسرا و سه سالن ورزشي از اقدامات و خدمات مهم شهرداري درچه در طول سالهاي گذشته بوده است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید