امروزدوشنبه, 22 مهر 1398-- Monday Oct 14 2019

ساعت 11:43:43

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 22:32:49

سالگرد ارتحال امام(ره) به خمینی شهر بیشتر می رسد
امام جمعه خمینی شهر:

سالگرد ارتحال امام(ره) به خمینی شهر بیشتر می رسد

شنبه, 11 خرداد 1398 ساعت 13:18 کدخبر :12169
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیدحسام ابطحی

در آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان 1398 در خمینی شهر مطالبی مانند سالگرد ارتحال امام(ره)، دستاوردهای ماه رمضان، اوقات فراغت، تأثیرات راهپیمایی روز قدس و مطالبه گری بیان گردید.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین آیت ا... شیخ عباس رحیمی با اشاره به 14 خرداد سالروز ارتحال امام عزیز، بزرگوار، حکیم، دلسوز، پیغمبرگونه، ابراهیم گونه، بت شکن، حضرت روح ا... امام خمینی(ره) و سالروز جانشینی و ولایت امام خامنه ای گفت: امام(ره) مرد جهانی است اما به خمینی شهر بیشتر می رسد چون نام امام(ره) روی این شهر است و شهریست با 2300 شهید در راه امام و انقلاب. امسال مراسم ارتحال روز دوشنبه 13 خرداد ساعت 10 صبح در همین مصلی برگزار می گردد.

مسؤول ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گفت: امیدواریم دستاوردهایمان در ماه رمضان را تا ماه رمضان بعدی حفظ کنیم، نماز اول وقت و قرائت قرآن، حضور در مسجد و نماز جماعت، این وحدت و همدلی، این سفره­های ساده را از دست ندهیم. ترک گناه کردنها ادامه پیدا کند. نگذارید معنویت این شهر از دست برود آن وقت است که خدا خیر و برکت می دهد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان گفت: در این شهر بیش از 100 مرکز قرآنی هست که در علوم مختلف قرآنی فعالیت دارند. الان هم اوقات فراغت تابستان در پیش است، فرزندانتان را بسیج کنید و به هر طریق به این مراکز بفرستید تا با قرآن انس بگیرند. انس با قرآن فراموش نگردد.

نماینده ولی فقیه ضمن تشکر از همه نمازگران بخاطر حضور کم نظیر در راهپیمایی روز قدس گفت: قطعاً این روز هم یک روز قدر است. همانگونه که در شبهای قدر تقدیرات خوبی برایتان رقم زده شد، در این روزهای یوم ا... تقدیر می شود ضعف دشمن، رضایت خداوند، تقویت اسلام و مسلمین.

استاد حوزه و دانشگاه با توضیح قضیه روز قدس گفت: این راهپیمایی ها خیلی تأثیر دارد. تمام این راهپیمایی از شبکه های مجازی و تلویزیون و اینترنت و ماهواره ها پخش می شود و حتی مردم آمریکا و اروپا تماشا می کنند. امروز به برکت انقلاب اسلامی همه ملتها بیدار شده اند حتی ملت اروپا و آمریکا. مطمئن باشید آینده در دستان اسلام و شیعه است این یعنی امید به آینده و اینکه آمریکا و اسرائیل شکست خواهد خورد. همه این عربده کشیها هم بخاطر ضعف و ناتوانی­شان است.

خطیب جمعه تصریح کرد: کشوری غنی و ثروتمند داریم. جوانانی قدرتمند و دانشمندانی دلسوز داریم. همانهایی که مسأله غنی­سازی را تا 20 درصد رساندند، می توانند گره مشکلات اقتصادی مردم را باز کنند فقط دولت باید دستشان را باز بگذارد. مبحث رونق تولید که حل شد، مشکل جوانان و اشتغال و ازدواج نیز حل می گردد. باید امید به آینده داشته باشیم. مشکلات و گرانیها حل خواهد شد.

این نویسنده شهیر با بیان اینکه مطالبه گریها اثر دارد، گفت: از دستگه قضایی مطالبه کنید. از مجلس و دولت بخواهید. آنجا که ضعف و مشکل دیده می شود مطالبه گر باشید. مسائلی که مقام معظم رهبری مطرح می کند مطالبه گری کنید. مسائل روز کشور مثل سال رونق تولید را از نظام مطالبه کنبد با نامه و تلفن و طومار نه با سر و صدا و دعوا و توهین.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید