امروزجمعه, 09 اسفند 1398-- Friday Feb 28 2020

ساعت 22:17:06

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

اطلاعاتي تازه از شهر سرپرست ها

دوشنبه, 16 خرداد 1390 ساعت 07:35 کدخبر :1399
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرصت آنلاین

در مقاله گذشته گزارشي منتشر كرديم درباره اداراتي در شهرستان كه بدون رئيس و با سرپرست اداره مي شوند؛ اوقاف، فنی و حرفه ای، تعاون، ارشاد و گاز.

اما در اين باره، اطلاعاتي تكميلي هم به دست مان رسيد كه قابل توجه است. از جمله اين كه:

- پست معاونت سیاسی فرمانداری خمینی شهر حدود یکسال و نیم است خالی است. خالی بودن این پست، فشار زیادی بر مجموعه فرمانداری بویژه شخص فرماندار وارد می کند، چرا که وظایف این معاونت بر دوش فرماندار قرار می گیرد. اختلاف نظر بر سر تعیین معاون از دلایل خالی بودن این پست است.

- در هفته گذشته، با تغییر در مدیریت شبکه بهداشت و رفتن دکتر رجبی و انتساب سرپرست جدید، یک اداره به ادارات بدون رئیس اضافه گردید.

- شورای اصغرآباد دوماه است منحل گردیده و این روستا بدون شوراست.

- از نکات جالب، وجود سرپرست برای اداره گاز است. ظاهراً علت این امر آن است که شخصی که حکم ریاست اداره گاز شهرستان خمینی شهر را در دست دارد در شهر دیگری مشغول به فعالیت است و سرپرست فعلی اداره گاز خمینی­شهر هم حکم ریاست یکی از مناطق اصفهان را در دست دارد.

- شهرداری کوشک حدود شش ماه بدون رئیس بود و توسط سرپرست اداره می­شد که سرانجام در ماه گذشته حکم ریاست مهندس ایمانیان ابلاغ گردید.

تداوم اين وضعيت قطعاً براي شهرستان ايجاد مشكل خواهد كرد و سئوال اينجاست كه چه كسي بايد پيگير اين مسائل و اصلاح وضعيت مديريتي در شهرستان و انتصاب مديران كارآمد براي نهادها و ادارات و خارج كردن ادارات از حالت تعليق باشد؟

نظرات  

 
#2 0 ss 21 خرداد 1390 ساعت 09:32
به قول حاج حیدری -2 باید برای این جشن برنامه ریزی کرد. باید ستادی تشکیل داد. مثلاً جشن مهدیه را به پارک پیروزی منتقل کرد و در سطح وسیعتری برگزار کرد.
نقل قول
 
 
#1 0 حاج حیدری -2 17 خرداد 1390 ساعت 19:38
شب نیمه شعبان نزدیک است مسئولین فرهنگی شهر چه برنامه ای برای این شب دارند چگونه می خواهند انرژی جوانان شهر را آرام و در مسیر درست فرهنگی هدایت کنندشورای شهر،فرماندار،شه رداری و غیره چه برنامه ای دارند نیروی انتظامی برنامه ای جداگانه برای مقابله دارد شما چه؟ پیشنهاد می شود در تمام پارکهای شهر مراسم جشن برپا کنید از تمام نوازندگان طبل و شیپور دعوت کنید بر عکس همیشه که برای عزاداری امام حسین ع می نواختند این بار برای شادی ومیلاد آقاصاحب الزمان بنوازند موتورسواران را سامان دهی کنید تا همه به با یک شاخه گل و پیراهن سفیدورعایت نکات ایمنی به استقبال نمادین از آقاصاحب الزمان عج به امامزاده سید محمد بروندمراسم دعای فرج و نورافشانی در آنجا برگزار کنیدواز آنجا به صورت کاروان شادباش به شهر وارد شوند تمام کسانی که می خواهند شیرینی و شربت وآش رشته بدهند به پارکهای محل تجمع مردم ویا جاهای دیگر بروند و ساماندهی بشوندو.....
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید