امروزپنجشنبه, 28 شهريور 1398-- Thursday Sep 19 2019

ساعت 13:08:56

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 22:32:49

در مبارزه با مواد مخدر همه باید با رعایت اصول قانونی و آتش به اختیار بهترین راه را بیابند
امام جمعه موقت خمینی شهر:

در مبارزه با مواد مخدر همه باید با رعایت اصول قانونی و آتش به اختیار بهترین راه را بیابند

یکشنبه, 02 تیر 1398 ساعت 06:19 کدخبر :12176
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیدحسام ابطحی

آخرین نماز جمعه خردادماه 1398 در خمینی شهر به امامت امام جمعه موقت برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین حجت الاسلام و المسلمین عبدالرحمان کمالی با اشاره به 2 تا 8 تیر هفته مبارزه با مواد مخدر گفت: پدر و مادرها و بزرگترها باید مراقب باشند چراکه اعتیاد در کمین جوانان است. این بلای خانمان سوز هر جایی ممکنست رخنه نماید. این حرکت خبیثانه بین المللیست. مسؤولان باید تلاش کنند چون توطئه خیلی گسترده است و همه باید کمک کنند و هر کس هر چقدر می تواند نهی از منکر نماید. همه باید با رعایت اصول قانونی و آتش به اختیار بهترین راه را بیابند.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: در مبارزه با مواد مخدر، دیگر مفاسد، رشوه، بی عدالتی، بدحجابی، مفاسد اخلاقی و... در صف اول مسؤولانند که باید با برنامه دقیق، نظارت مستمر، پیگیریهای دقیق، مدیریتهای حساب شده، با مدیریتهای جهادی و انقلابی دنبال این کار باشند. و پشت سرشان عامه مردم که با عنوان جندالـ... و لشکر خدا آماده اند تا دستورات الهی را پیگیری نمایند.

خطیب موقت جمعه ضمن شکرگزاری از درگاه خداوند بخاطر بارشهای باران در ماههای اخیر و احیای زاینده رود گفت: با این اتفاق سخن بعضیها اشتباه درآمد که حتی آب را به برجام مربوط می دانستند. ما خیال می کنیم که دیگران به ما کمک می کنند و دشمن به داد ما می رسد درحالی که آنان به فکر منافع خودشانند. باید فقط به خداوند پناه ببریم.

کمالی ادامه داد: بعضیها بی کفایتی و کم کاری و تنبلی و بی صلاحیتی خود را به حساب این می گذارند که دل دشمن را به دست نیاورده ایم درحالی که دشمن هیچ گاه از ما راضی نخواهند شد. نمونه اش برجام بود که برای جامعه چه خیری در پی داشت؟ الان هم دنبال تصویب FATF هستند.

امام جمعه موقت ضمن تقدیر و تشکر از سپاه مقتدر و انقلابی کشور گفت: سپاه در عرصه های مختلف باعث افتخار جامعه و نظام بوده است؛ در 8 سال دوران دفاع مقدس، در دفاع از حرم و اخیراً اسقاط پهباد نظامی آمریکا پیشرفته ترین وسیله هوایی و این قدرت غرورانگیز سپاه ایران را می رساند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید