امروزشنبه, 24 آذر 1397-- Saturday Dec 15 2018

ساعت 17:42:34

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 00:57:48

استاندار اصفهان:

شالویی برای فرهنگ و هنر اصفهان مدیر ناقابلی است / رواج فرهنگ سوزی در اصفهان

یکشنبه, 17 دی 1391 ساعت 11:41 کدخبر :4919
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
خبرگزاری فارس: استاندار اصفهان گفت: محمود شالویی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اگر چه توانمندی‌های بسیاری دارد اما شالویی برای فرهنگ و هنر اصفهان مدیر ناقابلی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، علیرضا ذاکر اصفهانی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای کارگروه اشتغال استان با اشاره به اینکه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و معاونانش در هیچ یک از جلسات کارگروه اشتغال استان حضور نیافته‌اند، اظهار کرد: در حال حاضر اکثر دستگاه‌های اجرایی استان در این جلسات حضور می‌یابند و در راستای تحقق کامل اشتغال استان تلاش می‌کنند.

وی اضافه کرد: مدیران استان به صورت شبانه‌روزی باید در راستای برطرف شدن مشکلات و مسائل حوزه کاری خود تلاش کند و مباحث مختلف استان باید توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی رصد شود.

استاندار اصفهان با تأکید بر اینکه محمود شالویی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اگر چه توانمندی‌های بسیاری دارد اما شالویی برای فرهنگ و هنر اصفهان مدیر ناقابلی است، تصریح کرد: یک مدیر باید به صورت شبانه‌روزی در راستای انجام مطالبات و رسیدگی به وضعیت حوزه کاری خود تلاش کند.

وی با بیان اینکه یک مدیر اگر مسئولیتی را قبول می‌کند باید به صورت کامل به وظیفه خود عمل کند، ادامه داد: در شورای اداری و در هیچ یک از جلسات و کارگروه‌های مختلف استان نیز شالویی حضور ندارد و امروز قرار بود وی گزارشی مبنی بر اشتغال ایجاد شده در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ارائه بدهند اما باز هم شالویی در این جلسه حضور ندارد.

ذاکر اصفهانی با اشاره به اینکه حدود سه هفته گذشته رحیمی به عنوان معاون اول رئیس جمهور در حضور 13 نفر از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی اعلام کردند که امروز شالویی را از سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان عزل کنید، تأکید کرد: اما بنده برای احترامی که برای وی و مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قائل بوده‌ام از این کار و رسانه‌ای کردن این موضوع صرف‌نظر کرده‌ام.

وی با تاکید بر اینکه تماس‌های مکرری با شالویی در ارتباط با شکایت‌های مطرح شده از وی داشته‌ام اما وی حتی گوشی تلفن خود را جواب نداده است، افزود: بی‌توجهی شالویی به مسائل و مشکلات حوزه فرهنگ، هنر و ارشاد استان نوعی فرهنگ‌سوزی است.

استاندار اصفهان با بیان اینکه شالویی باید برای رسیدگی به وضعیت فرهنگ و هنر در استان حضور داشته باشد، گفت: حقوق و کار ارباب رجوع نباید تضییع شود و اگر شالویی نمی‌تواند به وضعیت حوزه کاری خود رسیدگی کند باید در منزل خود بنشیند.

وی با اشاره به اینکه وی اقداماتی بری فرهنگ و هنر اصفهان انجام نداده است، اظهار کرد: هر روز شکایات بسیاری از وضعیت فرهنگ و هنر استان به استانداری می‌شود و مدیریت استان با عزم جدی درصدد رسیدگی به این وضعیت است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 یک شاعر 21 دی 1391 ساعت 17:59
خاطرم هست برای بیماری مرحوم خاسته نامه ای به شالویی نوشتیم و خواستیم مبلغی را برای درمان خاسته اختصاص دهد . دو روز بعد خبر آمد که رییس ...ارشاد اصفهان زیراب خاسته را زده که فلان است و بهمان . شالویی هم هیچ کمکی نکرد تا خاسته از دنیا رفت . خدا از سر تقصیراتش نگذرد.
نقل قول
 
 
#1 0 اقامحمدی 20 دی 1391 ساعت 05:41
اینقدر نون تعارف نزن؛انجام بده اقاجان! شما ملت برات مهم اند یا خوش امد شخص؟!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید