امروزپنجشنبه, 28 تير 1397-- Thursday Jul 19 2018

ساعت 16:14:08

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 21:13:58

پایگاه سلامت روان اجتماعی

پایگاه سلامت روان اجتماعی "چتر سبز مهربانی و امید" افتتاح شد

پنجشنبه, 28 شهریور 1392 ساعت 08:12 کدخبر :5987
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مراسم افتتاحیه پایگاه سلامت اجتماعی با حضور خانم دکتر فرشادی معاونت پیشگیری بهزیستی استان و رئیس بهزیستی خمینی شهر در مکان کانون فرهنگی اجتماعی بانوان امید سبز زندگی برگزار گردید.
مسوول کانون امید سبز زندگی با اعلام این خبر افزود: پایگاه سلامت اجتماعی مکانی است که مردم می توانند برای دریافت راهنمایی، گرفتن اطلاعات یا خدمات اولیه در ارتباط با مسایل اجتماعی، فردی، حقوقی و... به آن مراجعه کنند. خانم رحیمیان خدماتی که در این مرکز ارائه خواهد شد را به قرار زیر عنوان کرد: مشاوره های فردی با موضوعات خانواده، تربیت فرزند، پیش از ازدواج و ...، . برگزاری جلسات آموزشی گروهی و کارگاهی با موضوع مهارت های زندگی(در تمام مقاطع سنی)، مهارت های محیط کار و ...، برگزاری سنجش بینایی و شنوایی فرزندان 2 تا 6 سال، برگزاری جلسات مشاوره فردی.  
 
گفتنی است این پایگاه آمادگی دارد با کلیه ارگان های دولتی و غیر دولتی در زمینه آموزش  مهارت های زندگی (تمام سنین)- آموزش پیش از ازدواج و پس از ازدواج ، کارگاه های تربیت فرزند، ناهنجاری های کودک و همچنین مشاوره های فردی و خصوصی در ارتباط با مشکلات خانوادگی وکودک و اعتیاد و ... همکاری کند. علاقمندان جهت هماهنگی های لازم می توانند به نشانی بلوار امیر کبیر ، چهار راه دولت، ابتدای خیابان شهید فهمیده، کوچه فدک مراجعه کنند و یا با شماره 3635799 تماس 
 
مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید