امروزدوشنبه, 26 آذر 1397-- Monday Dec 17 2018

ساعت 14:20:01

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 01:02:24

مشکلات خانوادگی مهم ترین دلیل مراجعه به اورژانس اجتماعی
مسوول اورژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان خمینی شهر

مشکلات خانوادگی مهم ترین دلیل مراجعه به اورژانس اجتماعی

چهارشنبه, 24 تیر 1394 ساعت 12:18 کدخبر :9125
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

40درصد از مراجعات به اورژانس اجتماعی بهزیستی در رابطه با مشکلات خانوادگی است. مسوول اورژانس اجتماعی بهزیستی با بیان این خبر به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: 40 درصد از مراجعات به اورژانس مربوط به مشکلات خانوادگی و ما بقی مشکلات فردی و اجتماعی مانند اعتیاد است که البته بسیاری از این مشکلات نیز ریشه در مشکلات خانوادگی دارد.فرشته مردای افزود:خودرو اورژانس همه روزه در یکی از میادین شهر ایستاده و به مشکلات همشهریان رسیدگی می کند.وی در پاسخ به این سوال که چرا خودرو اورژانس فقط در میادین اصلی می ایستد گفت:اولا با ایستادن خودرو در میادین اصلی، دسترسی به خودرو و استفاده از آن برای مردم راحت تر و بهتر است و دوما مردم با ایستادن خودرو در میادین اصلی راغب تر به مراجعه می باشند، چرا که مردم از هر محله و جایی که باشند، به راحتی می توانند مراجعه کنند، اما مواقعی که خودرو در محله هایی خاص بایستد مردم احساس می کنند بیشتر در معرض دید هم محله ایی ها و آشنایان خود هستند.


مردای در خصوص خط تلفنی 123 نیز گفت: این خط تلفنی به صورت شبانه روزی آماده پاسخ گوی به همشهریان می باشد. البته لازم به ذکر است: وی از تعدد مزاحمین تلفنی این خط نیز که باعث اخلال در کار اورژانس اجتماعی شده نیز گلایه داشت.


وی تصریح کرد: اورژانس اجتماعی به چهار شکل خود روسیار،خط تلفنی 123،مرکز مداخله و مرکز کاهش طلاق همه روزه به صورت رایگان آماده کمک به شهروندان می باشد. مسوول اورژانس اجتماعی تاکید کرد: هدف اورژانس اجتماعی ارائه کمک های تخصصی در بهترین زمان و مداخله به موقع در فرایند مشکل است و هر شهروندی که مراجعه کند پس از ارائه مشاوره های اولیه و دادن کمک های تخصصی در صورت نیاز برای گرفتن کمک های تخصصی به مراکز و یا متخصصین دیگر معرفی می شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید