امروزشنبه, 02 بهمن 1395-- Saturday Jan 21 2017

ساعت 10:36:57

آخرین به روز رسانی : شنبه 11:29:01

افت محسوس دما در اصفهان و خمینی شهر
افت محسوس دما در اصفهان و خمینی شهر

نقشه €Œهای هواشناسی بیانگر عبور امواج نسبتاً ناپایدار و افت محسوس دما بین ۵ تا ۱۰ درجه سانتیگراد و تداوم سرمای هوا تا پایان هفته جاری است.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از ایمنا، تحلیل نقشه €Œهای هواشناسی بیانگر عبور امواج نسبتاً ناپایدار در تراز میانی جو می€Œباشد. بر این اساس طی سه روز آینده در اکثر مناطق استان شاهد افزایش ابر همراه با وزش باد سرد می€Œباشیم و به€Œطور متناوب ناپایداری€Œهایی بویژه در نواحی شمالی و غربی استان خواهیم داشت. در مناطق سردسیر و مستعد و ارتفاعات بارش€Œها بصورت برف و وزش باد سرد نسبتا شدید پیش€Œبینی می€Œشود. نکته مهم افت محسوس دما بین ۵ تا ۱۰ درجه سانتیگراد و تداوم سرمای هوا تا پایان هفته جاری می€Œباشد.
براساس این گزارش وضعيت كيفي هواي شهر اصفهان بر حسب شاخص كيفي هوا (AQI) در ايستگاه هاي مراقبت دائم میدان احمدآباد 61، بلوار دانشگاه 56، خیابان پروین 60، خیابان رودکی 57، میدان امام حسین 67، چهار باغ خاجو62، بزرگراه خرازی56 و میانگین کل شاخص كيفي هوا در استان اصفهان 61 است .
همچنین وضعیت جوی در روز دوشنبه در
اصفهان، خمینی€Œشهر، فلاورجان، نجف€Œآباد، تیران، دهق و علویجه قسمتی ابری ،گاهی افزایش ابر و وزش باد سردو احتمال بارش پراکنده پیش بینی شده است.

کارگاه غیر مجاز تولید و بسته بندی ادویه جات مهر وموم شد
کارگاه غیر مجاز تولید و بسته بندی ادویه جات مهر وموم شد

۲۵ آبان ماه جاری یک کارگاه غیر مجاز تولید و بسته بندی ادویه جات در منطقه وازیچه با همکاری کارشناسان بهداشت محیط و بازرسین اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شناسایی و مهر وموم شد. به گزارش شبکه بهداشت شهرستان خمینی شهردر کارگاه مذکور ادویه جات با مشخصات جعلی بسته بندی
براساس گزارش دیگری از شبکه بهداشت
مقدار ۱۳۰۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته و غیر قابل مصرف که طی آبان ماه جاری کارشناسان بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان توقیف و جمع آوری کرده بودند پس از اخذ دستور مقام قضایی شهرستان و نماینده نیروی انتظامی معدوم گردید.

مسجد جامع خوزان خمینی شهر مرمت شد
مسجد جامع خوزان خمینی شهر مرمت شد

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان از مرمت و استحکام مسجد جامع خوزان خمینی شهر اصفهان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، فریدون اله یاری مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان با اعلام این خبر افزود: مرمت و استحکام بخشی مسجد جامع خوزان خمینی شهر اصفهان با اعتباری بالغ بر 99850000 ریال در دستور کار قرار گرفت و بازسازی و مرمت گردید.
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان تصریح کرد: مرمت و استحکام بخشی مسجد جامع خوزان خمینی شهر اصفهان شامل: عملیات آوار برداری محوطه اطراف و فضاهای داخلی محوطه، ، مرمت ترک ها ، بستن زیر طاقها، استحکام بخشی بدنه ها، بازسازی بخش های تخریب شده، مرمت کاشیکاری و تزئینات، اجرای پی بندی، بازسازی سازه های چوبی است.

وی همچنین افزود: عملیات مرمت و استحکام بخشی مسجد جامع خوزان از شهریور ماه سال جاری به مدت دو ماه انجام گردید و با نظارت کارشناسان واحد نظارت بر مرمت ابنیه تاریخی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، توسط پیمانکار تا اواسط آبان ماه سال جاری به اتمام رسید.

شایان ذکر است: مسجد جامع خوزان مسجدی چهار ایوانی در محلی به همین نام در شهرستان خمینی شهر است که دارای پیشینه ای هفتصدساله می باشد. این مسجد کهن که هنوز هم ارزش های معماری و زیبایی های در و دیوارو فضای معنوی خود را حفظ کرده، به سبک مساجد چهار ایوانی ساخته شده. بر روی این اثر معماری پربها در دوران صفوی، تغییرات زیادی انجام گرفته و قسمت هایی به آن افزوده شده است. از آن جمله می توان به مناره و گلدسته و ایوان جنوبی آن اشاره کرد. نقش های تزیینی با نقوش گل و بوته و اسلیمی های زیبا در زیر و نیم طاقی های ایوان اصلی صحن نیز از دیگر مواردی است که به آن اضافه شده است.
گفتنی است این مسجد یک بار دیگر دستخوش تغییرات در معماری خود شده، در این مرحله بیت الشتاء یا شبستان زمستانی در ضلع غربی آن گسترش یافت و تزییناتی همچون مقرنس کاری، گچبری، تزئینات کاشی کاری و ستون های تراشیده شده به آن افزوده شد این مسجد از نوع مساجد چهار ایوان با حیاط مربع است که در هر ضلع آن ایوانی قرار دارد و مشابه مسجد زواره و اردستان است که در محله خوزان و کهندژ از نواحی قدیمی شهرستان خمینی شهر قرار گرفته است. این مسجد در قرن ۸ هجری بر روی آثار دوره سلجوقی در زمان ایلخان مغول بنا گردیده است.

نجات یافتن مادر و پسر از گازگرفتگی
نجات یافتن مادر و پسر از گازگرفتگی

فضای کوچک و بسته خانه ای واقع در خیابان ولیعصر (عج) مادر و پسر را دچار گازگرفتگی کرد. پیرحاجی یکی از مسوولان اورژانس شهرستان در اینباره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: جمع شدن گاز مونوکسید کربن در فضای بسته خانه موجب بروز علایمی نظیر سردرد، بی حالی و ضعف در ساکنان این خانه شد که با حضور به موقع ماموران اورژانس این مادر 57 ساله و پسر 40 ساله اش در حالی که کاملا هوشیار بودند به بیمارستان شهید اشرفی اعزام شدند.

ادارات در طرح پیشگیری از اعتیاد با آموزش و پرورش همکاری کنند
در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مطرح شد؛
ادارات در طرح پیشگیری از اعتیاد با آموزش و پرورش همکاری کنند

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در دومین روز از هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی در سطح مدارس در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش خبرنگار فرصت در ابتدای این جلسه معاون سیاسی امنیتی فرماندار به عنوان مدیر جلسه به پیگیری مصوبات جلسه قبل این شورا پرداخت. راعی گفت: در آمارها آمده است که بیش از 60 درصد از جمعیت معتاد کشور افرادی هستند که از دوران دانش آموزی رو به اعتیاد آورده اند و از این جهت کنترل اعتیاد در این دوران بسیار اهمیت دارد به خصوص که شاهد رفتارهای پرخطر در بین دانش آموزان هستیم.


لازم به ذکر است شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شامل کمیته های مقابله با عرضه (با محوریت نیروی انتظامی)، فرهنگی و پیشگیری با محوریت بهزیستی، درمان با محوریت شبکه بهداشت و درمان، مشارکت های مردمی با همکاری سمن ها و آقای روح اللهی و کمیته آموزش با محوریت آموزش و پرورش می باشد.

 

اداره آموزش و پرورش
کارشناس مسؤول مشاوره آموزش و پرورش شهرستان در این جلسه ضمن اشاره به انجام آزمون غربالگری در منطقه جوی آباد توضیح داد: قرار بر این بود که کار علمی صورت گیرد که راهکار مشخصی از آن استنباط شود. به همین علت این آزمون را به مشاوران و معلمان مدارس این منطقه دادیم و اکنون در حال برگزاری است.
هاشمی در خصوص نحوه آزمون «تمایل به اعتیاد» گفت: این آزمون یک پرسشنامه 15 سوالی است که در اختیار دانش آموز قرار می گیرد، نمره گذاری می شود و پس از بررسی آن مشخص می شود که دانش آموز در کدام یک از سه بعد خانوادگی، اجتماعی و فردی بیشتر در معرض خطر هستند و بدین ترتیب اولویت کار و برگزاری کارگاه های آموزشی مشخص می گردد. در مرحله بعد بر اساس نتایج این تست یا روی خود دانش آموزان یا روی والدین کار آموزش و پیشگیری را انجام می دهیم. کارگاه های آموزشی شامل سه جلسه آموزش برای والدین و چهار جلسه برای دانش آموزان و یک جلسه پیگیری است که از این مرحله به بعد همت سایر مسؤولان را می طلبد.
وی هزینه کارگاه های مذکور را برای هر مدرسه حدود یک میلیون و 600 هزار تومان اعلام کرد.


کارشناس مسؤول مشاوره آموزش و پرورش همچنین با اشاره به اجرای این طرح برای 5 هزار دانش آموز منطقه جوی آباد با همکاری خیریه امام حسن عسگری اصفهان افزود: برای تعمیم این طرح به سایر مناطق نیازمند بودجه و همکاری سایر ادارات هستیم و از مسؤولان و نمایندگان آن ها که در این جلسه حضور دارند درخواست داریم که نحوه کمک خود را اعلام نمایند. چرا که اینک 30 هزار دانش آموز در سطح شهرستان وجود دارند و ما به تنهایی توان اجرای طرح برای همه آن ها را نداریم.


هاشمی از برگزاری یک دوره آموزشی برای کلیه مدیران، دبیران و کارکنان مدارس به منظور آشنایی با نحوه برخورد با دانش آموزان در معرض و شناسایی و ارجاع آنها برای پیشگیری خبر داد.
وی افزود: ما نیاز به یک تبلیغات تلویزیونی داریم تا مراکزمان را معرفی نماییم.


هاشمی ضمن اشاره به انجام مشاوره های رایگان افزود: تمامی افراد معتادی که کمیته امداد نزد ما می فرستد را رایگان حمایت می کنیم.
هاشمی همچنین از توزیع رایگان 15 هزار کتابچه آموزش مهارت ها و پیشگیری از اعتیاد در مدارس به خصوص مقطع متوسطه اول، برگزاری کارگاه های آموزشی در مدارس با همکاری نیروی انتظامی، سخنرانی در مدارس برای دانش آموزان و خانواده ها با همکاری شبکه بهداشت، نمایش فیلم های آموزشی، برپایی نمایشگاه های آسیب شناسی و نیز المپیادهای ورزشی در مدارس به عنوان فعالیت های انجام شده توسط آموزش و پرورش در هفته پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی در مدارس نام برد.
گفتنی است رییس زندان های شهرستان خواهان تحت پوشش قرار دادن دانش آموزان دارای پدر یا مادر زندانی در این طرح شد.

 

امور مساجد
مسؤول امور مساجد خمینی شهر از هماهنگی با ائمه جماعات و همچنین روحانیون ستاد اقامه نماز جهت سخنرانی در مساجد و مدارس پیرامون پیرامون مواد مخدر و تبعات منفی آن خبر داد.
حجت الاسلام یوسفی همچنین در خصوص همکاری با آموزش و پرورش گفت: ما می توانیم هماهنگ کنیم که دو مسجد در جوی آباد در اختیار آموزش و پرورش قرار بگیرد.
معاون سیاسی امنیتی فرماندار نیز از حجت الاسلام یوسفی خواست که فهرستی از افرادی که می توانند رابط بین مساجد و بهزیستی باشند در اختیار قرار دهد.

 

اداره بهزیستی
رییس اداره بهزیستی شهرستان با اشاره به اجرای طرح آموزش های پیش از ازدواج برای پیشگیری از معلولیت ها در دبیرستان و هنرستان های پسرانه و دخترانه گفت: مشابه این کار را هم می توانیم در زمینه پیشگیری از اعتیاد انجام دهیم. آموزش و پرورش مدارس را تقسیم بندی کند تا ما مدرسانی را که مورد تایید آن ها را به صورت رایگان به آن جا بفرستیم.

 

نیروی انتظامی
معاون اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان ضمن اشاره به محرمانه بودن پرسشنامه های مذکور گفت: قاعدتا محرمانه بودن باعث می شود که یک سری اطلاعات کلی به دست آوریم که آن ها هم قطعی نیستند. مضاف بر این هر نظرسنجی ممکن است به دلیل شرایط پاسخ دهندگان سوگیری زیادی داشته باشد و قابل تعمیم نباشد.
سرهنگ میرحیدری عدم حضور دانشگاهیان و اساتید برجسته را حلقه مفقوده حل معضل اعتیاد دانست و گفت: نیروی انتظامی یا دستگاه قضایی هر چقدر هم که قوی باشد و امکانات داشته باشد تنها 20 درصد می تواند کنترل کند. 80 درصد باقیمانده مربوط به کنترل های غیر رسمی یعنی فرهنگ سازی است.
کارشناس مسؤول مشاوره آموزش و پرورش شهرستان نیز با اشاره به این که در هر مدرسه مشاورین امینی وجود دارد که اطلاعات دانش آموزان را محرمانه نگه می دارند تصریح کرد: ما برای کسب اطلاعات به داخل مدرسه نمی رویم بلکه این مشاورین شناسایی ها را انجام می دهند و اطلاعات محرمانه است.
هاشمی همچنین افزود: از همین مشاوران خواسته می شود تا در خصوص نحوه پاسخ گویی به سوالات برای دانش آموزان توضیح دهند تا جواب ها به واقعیت نزدیک باشد.

 

تبلیغات اسلامی
رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نیز گفت: ما به روحانیون اعلام نموده ایم که در جلسات خود در رابطه با مشکلات مواد مخدر و قاچاق آن سخنرانی کنند.
حجت الاسلام کوچکی وی افزود: ما یک سی دی شامل کلیپ های طنز دیرین دیرین در خصوص مواد مخدر بود تهیه کردیم که به فرمانداری هم ارائه دادیم و با تهیه کننده اش هم برای ساخت کلیپ با موضوعات خاص مذاکره نموده ایم. مسلما وقتی که مراحل طرح پیشگیری در مدارس انجام می شود این کلیپ ها در ذهن بچه ها می ماند.

 

بهداشت و درمان
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خبر از راه اندازی یک مرکز دولتی دیگر در زمینه ترک اعتیاد در چند ماه باقیمانده از سال جاری خبر داد و گفت: دومین مرکز دولتی ترک اعتیاد خمینی شهر در جوی آباد قرار دارد.
دکتر باقری افزود: به آقای هاشمی و سایر دوستان پیشنهاد دارم که وحدت رویه داشته باشیم. چرا که هر کدام از دستگاه ها فعالیت هایی در زمینه پیشگیری از اعتیاد انجام می دهیم که مفید است ولی با هم مشترکاتی داریم.
وی به تجهیز 10 مرکز بهداشت و درمان به واحد بهداشت روان پس از اجرای طرح تحول سلامت اشاره کرد و گفت: این واحد ها در زمینه اعتیاد نیز فعالیت می کنند.
دکتر باقری خواستار ارجاع معتادین بهبود یافته در کمپ ها به حوزه بهداشتی و پزشکی شد و تاکید کرد: شناسایی در کمپ ها صورت می گیرد و بعد برای تکمیل به NA ها می روند. این مراکز برای ادامه روند ترک اعتیاد خوب هستند ولی کافی نیستند.

 

بنیاد شهید و امور ایثارگران
رییس بنیاد شهید و امور ایثاگران خمینی شهر در این جلسه گفت: در زمینه پیشگیری از اعتیاد 6 اردوی یک روزه برای جانبازان و خانواده شهدا و در نجف آباد برگزار نمودیم که بود بیش از 600 نفر حضور داشتند و علاوه بر برنامه های تفریحی و فرهنگی، آموزش خانواده با موضوع آسیب های نوپدید و فرزند پروری اجرا کردیم.
مقتدایی از برگزاری یک دوره از مهارت های زندگی و آشنایی با مشکلات نوپدید و معضل مواد مخدر برای 500 نفر از ایثارگران و اعضای خانواده هاشان خبر داد و افزود: متاسفانه اعتبارات ما خیلی محدود است و از سایر دستگاه ها درخواست کمک داریم.

 

کمپ های ترک اعتیاد
مسؤول کمپ های ترک اعتیاد با بیان این که پس از بهزیستی بیشترین ارتباط را با شبکه بهداشت داشته است افزود: ما منکر مداخلات درمانی برای افراد نیازمند نیستیم. اما روش ما پرهیز کامل است. برای ما متادون و یا حتی یک قرض خواب هم مخدر حساب می شود. این روش فقط مختص شهرستان خمینی شهر نیست و مربوط به کل دنیاست.
روح اللهی خواستار جلسه ای در کمیته درمان برای آشنایی بیشتر شد.

 

جمع بندی
معاون سیاسی امنیتی فرماندار در جمع بندی مباحث مطرح شده در این جلسه گفت: قرار شد غربالگری در دو بخش انجام گردد. یک بخش مخصوص 5000 هزار دانش آموز جوی آبادی با هزینه های خود آموزش و پرورش و همکاری بهزیستی در بحث آموزش ها و بخش بعدی اجرای همگانی است که آموزش و پرورش اعتبارات لازم برای انجام آن را مشخص نمایند تا در سطح استانی مطرح شود.


راعی از همکاری سایر دستگاه ها در حد توانشان با آموزش و پرورش و ارائه گزارشی مستند از هفته اعتیاد و آموزش های اجتماعی توسط آموزش و پرورش به عنوان دیگر مصوبات جلسه نام برد.


وی همچنین خواستار ارجاع معتادان بهبود یافته به شبکه بهداشت برای انجام اقدامات موثر و عدم بازگشت به اعتیاد شد. فرماندار نیز در پایان جلسه گفت: بحث مجوز کمپ ها را هم پیگیری نموده ام تا از مشکلات و موارد قضایی جلوگیری شود. در زمینه حضور اساتید هم لازم است کمیته ای تشکیل بشود.


رضوانی ضمن تشکر از اداره اطلاعات و نیروی انتظامی به خاطر کشفیاتی که انجام داده اند افزود: حجم این مشکل خیلی وسیع است و اگر آگاهی مردم نباشد دستگاه ها صرفا نمی توانند از آن جلوگیری کنند.

هفتمین جشنواره تولید محتوای الکتونیکی برگزار شد
هفتمین جشنواره تولید محتوای الکتونیکی برگزار شد

فاطمه شیری، بهناز حق بین، فهیمه دقاغیان، فرزانه پورهادی، مرضیه هاشم زاده و آقای سوادکوهی از  معلمان آموزش و پرورش خمینی شهر در مرحله استانی هفتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی حائز رتبه شدند. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان، در بخش دانش آموزی نیز از  دو دانش آموز خمینی شهری عارف کریمی و حمید اخوان تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است در این جشنواره که در محل دائم نمایشگاه های بین المللی اصفهان برگزار شد، دکتر محمدیان معاون وزیر و رییس پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و تکنولوژی وزارت آموزش و پرورش حضور داشت. 

 

سوگواره ملی تعزیه به خانه آخر رسید
سوگواره ملی تعزیه به خانه آخر رسید

آیین اختتامیه نخستین سوگواره ملی تعزیه با حضور مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد استان اصفهان، فرماندار و نماینده شهرستان، برخی اعضای شورای شهر و شهردار خمینی شهر، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان، دیگر مسؤولان و مردم ولایتمدار و حسینی خمینی شهر شامگاه شنبه 22 آبان 1395 در مجموعه فرهنگی مذهبی امام حسین(ع) (حسینیه چهارشنبه بازار) برگزار شد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این مراسم ضمن تشکر از مردم خمینی شهر گفت: یک میراث ملموس داریم مانند ابنیه تاریخی و یک میراث ناملموس که اخیراً تعزیه استان اصفهان ثبت ملی در میراث فرهنگی معنوی کشور گردید. حجت الاسلام دکتر حبیب رضا ارزانی ادامه داد: احیای معارف که در ماه محرم و صفر اتفاق می افتد، در ماههای دیگر نداریم و بیجا نیست که می گویند محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است.
در پایان مراسم به تمامی 9 گروه از 8 استان شرکت کننده تندیس سوگواره و لوح تقدیر اهدا گردید. همچنین هیأت داوران از هر گروه یک نفر را به عنوان نفر برگزیده اعلام نمود و سه نفر را تقدیر کرد.
تلاوت قرآن توسط قاری کشوری علی کاظمی، پخش کلیپ شهدا، خیرمقدم و تشکر فرماندار شهرستان، تقدیر از خیرین، خادمان و دست اندرکاران این سوگواره با مجری گری آقای صادقیان از دیگر برنامه های این مراسم بود.
لازم به ذکرست نخستین سوگواره ملی تعزیه با شرکت 9 گروه از 8 استان کشور (استانهای گیلان، اصفهان، قم، کرمان، مرکزی، زنجان، فارس و قزوین) از تاریخ 11 آبان سال جاری به میزبانی مجموعه فرهنگی مذهبی امام حسین(ع) خمینی شهر برگزار گردید.

 مدیرکل تشکل های دینی کشور به خمینی شهر آمد
مدیرکل تشکل های دینی کشور به خمینی شهر آمد

در ایام اربعین همانگونه که مهمان سفره عراقی ها هستیم، مهمان سنّت آنان نیز هستیم. باید به فرهنگ، حاکمیت و مرجعیت آنان احترام بگذاریم.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این شاه بیت سخنان مدیرکل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی بود که در همایش تخصصی مسوولان هیئات مذهبی شهرستان در سینما فرهنگ بیان نمود.

رضا معممی مقدم ادامه داد: اربعین را باید از منظر عراقی ها ببینیم چراکه ما وارد کشورشان شده ایم و باید تابع قوانین آن کشور باشیم. باید طوری عمل کنیم که حس میزبانی را از عراقی ها نگیریم.

وی تاکید کرد: امروز که حاکمیت شیعه در ایران دست ولی فقیه جامع الشرایط است، باید دنبال تقویت مبانی جدی شئون اسلامی باشیم نه جریانات فرقه ای در بستر اربعین.
عضو کمیته فرهنگی ستاد اربعین با بیان تحلیلی از وضعیت هیئات مذهبی گفت: آیا با افراطی گری مذهبی مثلا سَبّ خلفا می توانیم مخالفان را با خود همراه سازیم؟ هیچ گاه نمی شود کسی را با سبّ و دشنام همراه کرد. گریزپا کردن آنها را فراهم می کند ولی اقبال آنان را نه. به قول آیت اله حکیم گسترش شیعه دو مانع دارد؛ یکی سبّ خلفا و دیگری خرافات در عزاداری ها.

معممی مقدم تاکید کرد: برگزاری مناسبت های مذهبی باید بر اساس محتوای دینی باشد. نمی توانیم چیزی به آن اضافه کرده و سلیقه ای عمل کنیم. فقط آن چیزی که شرع دستور داده است. غلو کردیم آن وقت شیعه باید هزینه اش را بپردازد.

وی اظهار داشت: هر چقدر مجالس مذهبی و هیئات بتواند روحیه توحید را در جامعه افزایش دهد، مانع ورود آسیب های اجتماعی می شود. برای کاهش آسیب های اجتماعی، راه اندازی مراکز مشاوره در تشکل های دینی و هیئات راهکار بسیار خوبی می باشد.

گزارش فعالیت های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر توسط مدیر اداره حجت الاسلام کوچکی و سخنرانی کوتاه حجت الاسلام مسعود رزمجو ریيس مجمع عالی کانون های فرهنگی تبليغی کشور از دیگر سخنرانان این همایش تخصصی بود.

صفحه 10 از 472