امروزسه شنبه, 02 بهمن 1397-- Tuesday Jan 22 2019

ساعت 16:56:57

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 00:55:18

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

نمایشگاه مد و لباس در اصفهان برگزار می شود

یکشنبه, 07 تیر 1394 ساعت 13:52 کدخبر :9041
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

ششمین جلسه کارگروه ساماندهی مد و لباس با حضور اعضای این کارگروه با موضوع برگزاری نمایشگاه€Œهای استانی مد و لباس برگزار شد.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل ازروابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، آقاییان€Œزاده، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این جلسه با اشاره به اینکه€Œ کارگروه ساماندهی مد و لباس به وضعیت مطلوبی رسیده و رویکرد کارها عملیاتی شده است گفت: اگر قرار است طرح لباسی در جامعه نهادینه شود علاوه بر سنخیت با فرهنگ و آداب و رسوم جامعه باید با وضعیت اقتصادی مردم نیز تناسب داشته باشد. کارگروه مد و لباس با برگزاری مستمر جلسات به صورت تخصصی به ابعاد گوناگون اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی پرداخته است. وی با تاکید بر تاثیرگذاری نسل نوجوان و جوان بر جامعه گفت : در گام اول از مدارس شروع کردیم و به یاری خدا به نتایج خوبی در این همکاری رسیده€Œایم. بر اساس مصوبات این کارگروه، مدارس برای تهیه لباس دانش€Œآموزان با مراکز مورد تایید اتحادیه پوشاک همکاری خواهند کرد. تنوع رنگ و طرح فرم مدارس دخترانه و پسرانه، نکات روانشناختی متناسب با گروه سنی و دوره تحصیلی و همچنین نشاط دانش€Œآموزان برای ایجاد فضایی شاد در مدارس درجلسات مختلف کارگروه مورد بررسی قرار گرفته است.
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم بهره€Œگیری از نگاه هنری در طراحی لباس از یک سو و به کارگیری طراحان با تجربه و آگاه به مسایل اجتماعی و فرهنگی جامعه و متخصص در امور طراحی لباس از سوی دیگر گفت: قرار است در شهریور سال جاری نمایشگاه مد و لباس در اصفهان برگزار شود. در این نمایشگاه طراحان لباس سراسر کشور می€Œتوانند نگاه بدیع و خلاقانه خویش را در قالب طرح€Œهای هنری جذاب و دلنشین در اختیار علاقه€Œمندان قرار دهند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید