امروزدوشنبه, 29 بهمن 1397-- Monday Feb 18 2019

ساعت 01:45:33

آخرین به روز رسانی : شنبه 01:55:52

شهرک صنعتی خمینی شهر آماده جذب سرمایه گذار است

پنجشنبه, 12 بهمن 1396 ساعت 09:09 کدخبر :11877
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : رضا پریشانی

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خمینی شهر با ریاست فرماندار و حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان با موضوع بررسی روند فعالیت شهرک صنعتی برق و الکترونیک و نواحی صنعتی تخصصی حوله بافی و صنایع غذایی برگزار شد .
به گزارش فرصت آنلاین در این جلسه فرماندار و رییس خانه صنعت و معدن شهرستان از اقدامات اخیر شرکت شهرکها در تامین زیرساخت های گاز ، فیبر نوری و افزایش منابع آب این مجموعه تقدیر و در خصوص تکمیل محوطه سازی ، فضای سبز و ایجاد ساختمانهای نگهبانی و آتشنشانی در سال آینده تصمیماتی اتخاذ گردید.
مدیرعامل شهرکتهای صنعتی استان اصفهان دراین جلسه گفت: با تکمیل کل طرح های مصوب سال 96، ظرفیت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در شهرستان خمینی شهر ایجاد و بستر لازم برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم شده است. محمد جواد بگی افزود: طرحهای گازرسانی، مخابرات و فیبر نوری و تامین آب مورد نیاز واحدهای صنعتی از اقدامات مهم این شرکت جهت تکمیل امکانات زیر ساختی لازم برای توسعه سرمایه گذاری و تولید در شهرکها و نواحی صنعتی این شهرستان بوده است. ویبا اشاره به اقدامات انجام شده برای تامین زیر ساخت های لازم برای نواحی صنعتی تخصصی حوله بافی و صنایع غذایی در این شهرستان افزود: این نواحی با هدف ساماندهی واحدهای صنفی مزاحم شهری فعال در زمینه های حوله بافی و صنایع غذایی در شهرکها ایجاد شده و ضروری است با حمایت شهرداری و شبکه بهداشت شهرستان خمینی شهر این واحدهای صنفی از بافت شهری خارج و در این نواحی صنعتی تخصصی مستقر گردند. مدیرعامل شهرکتهای صنعتی استان اصفهان در ادامه از آمادگی این شرکت جهت تحویل رایگان زمین برای واحدهای عام المنفعه مانند درمانگاه، واحدهای آموزشی و ... با پیش شرط بهره برداری آن واحد در شهرکها و نواحی صنعتی این شهرستان طی حداکثر 2 سال خبر داد. محمد جواد بگی با اشاره به عقد قرارداد با اداره راهداری استان تصریح کرد: طبق این قرارداد در سال 97 تابلوهای آگاهی و پیش آگاهی راههای شهرکها و نواحی این شهرستان نصب یا اصلاح خواهد شد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید