امروزچهارشنبه, 01 اسفند 1397-- Wednesday Feb 20 2019

ساعت 17:07:40

آخرین به روز رسانی : شنبه 01:55:52

کلنگ احداث برج فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به زمین خورد
توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

کلنگ احداث برج فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به زمین خورد

سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 ساعت 13:36 کدخبر :8844
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

کلنگ احداث برج فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان توسط دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروزبه زمین زده شد.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل ازسرویس فناوری ایسنا این برج با کاربری اداری و تحقیق و توسعه با هدف تامین بخشی از فضای کالبدی مورد نیاز شرکت€Œهای دانش€Œبنیان پیش€Œبینی شده است و با سرمایه€Œگذاری 350 میلیارد ریالی در زمینی به مساحت چهار هزار و 800 متر مربع ساخته خواهد شد.
برج فناوری در محدوده پارک علم و فناوری شیخ بهایی و با زیربنای 22هزار مترمربع، در 14 طبقه و 125 واحد 50 تا 150 متر مربع ساخته خواهد شد.
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان اولین سازمان موسس مراکز رشد و پارک های علم و فناوری در کشور فعالیت اجرایی خود را از سال 1380 بطور جدی با هدف حمایت و هدایت شرکت ها و موسسات دانش بنیان آغاز کرد تا در سطحی کلان تر به ایجاد همکاری و نزدیکی بیشتر جامعه علمی و صنعتی و رونق اقتصادی بپردازد.
به عبارت دیگر این شهرک به عنوان حلقه واسط میان دولت، صنعت و دانشگاه ایفای نقش کرده و به توسعه اقتصاد مبتنی بر دانش ودر نهایت تبدیل علم به ثروت در کشور کمک می کند.
حضور 380 شرکت و موسسه دانش بنیان در شهرک و شکل گیری 45 واحد صنعتی مبتنی بر فناوری های این شرکت ها، اشتغال جمع کثیری از فارغ التحصیلان دانشگاه ها و بسیاری از ارزش آفرینی های دیگر، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را به یک سازمان پیشرو و موثر در توسعه استان تبدیل کرده است.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید