امروزچهارشنبه, 01 اسفند 1397-- Wednesday Feb 20 2019

ساعت 17:13:28

آخرین به روز رسانی : شنبه 01:55:52

برگزاری پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو در ۲۳ استان

دوشنبه, 14 اردیبهشت 1394 ساعت 10:48 کدخبر :8770
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو صبح روز پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه جاری به طور همزمان در ۳۸ مرکز آزمون در ۲۳ استان کشور برگزار می€Œشود.
به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو؛ شهرهای تهران، کاشمر، کرمان، تبریز، آمل، خرم آباد، کاشان، سهند، رشت، بهبهان، دزفول، ورامین، اوز، بابل، بندربوشهر، مشهد، اراک، اصفهان، کرج، قیدار، زنجان، لارستان، کرمانشاه، مرودشت، شیراز، سنندج، دامغان، خمینی شهر، شهرکرد، نجف آباد، ارومیه، بجنورد، یزد، اهواز، زاهدان، ماهشهر، قزوین و جهرم به عنوان مراکز آزمون این مسابقه تعیین شده€Œاند که به همت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می€Œشود.
داوطلبان می€Œتوانند از امروز یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه تا سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، با مراجعه به کارتابل شخصی خود در سایت نانو یا مراجعه به نهاد ترویجی که از طریق آن در مسابقه ثبت نام کرده€Œاند، با مشاهده و ویرایش اطلاعات شخصی، اقدام به انتخاب، ویرایش و دریافت آدرس و اطلاعات مرکز آزمون کنند.
داوطلبان هیچ محدودیتی برای تعیین محل حوزه آزمون ندارند و با توجه به علاقه و شرایط خود، مجاز به انتخاب هر یک از حوزه€Œهای آزمون اعلام شده در سیستم هستند.
امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه تا روز برگزاری آزمون برای داوطلبان در کارتابل شخصی آن€Œها در سایت نانو یا از طریق مراجعه به نهاد ترویجی که از طریق آن در مسابقه ثبت نام کرده€Œاند، فراهم است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید