امروزجمعه, 31 فروردين 1397-- Friday Apr 20 2018

ساعت 17:15:13

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 22:37:23

تجمع بزرگ بانوان در مصلی برگزار خواهد شد
به مناسبت هفته عفاف و حجاب؛

تجمع بزرگ بانوان در مصلی برگزار خواهد شد

شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 13:18 کدخبر :11337
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیمین سعیدی

سرپرست فرمانداری گفت: با توجه به فعالیت های حوزه جنگ نرم و نیز تلاش دشمنان در جهت گسستن بنیان خانواده، باید تلاش ها در حوزه عفاف وحجاب بیشتر و پررنگ تر شود.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین مجتبی راعی که در جلسه هماهنگی برنامه های هفته عفاف و حجاب سخن می گفت، افزود: حجاب و عفاف خاص زنان نیست و مردان را نیز شامل می شود.
وی از راهپیمایی بانوان از مزار سه شهید گمنام در پارک پیروزی تا مصلی و تجمع بانوان خمینی شهر و درچه در روز 21 تیرماه، تبلیغات مرتبط با این موضوعات، انتخاب حجاب برتر در ادارات و دانشگاه ها، بازدید از ادارات و تکمیل فرم عفاف و حجاب به عنوان برنامه های این هفته یاد کرد.
نماینده سپاه در این جلسه به برنامه های راهپیمایی عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت: این برنامه روز 21 ام ساعت 9 صبح با تجمع بانوان در پارک پیروزی آغاز می شود و با راهپیمایی به سمت مصلی ادامه می یابد. ساعت 10 صبح در مصلی برنامه آغاز خواهد شد و شامل برنامه های متنوعی از جمله تقدیر از مادران و همسران شهدای مدافع حرم شهرستان و اتباع خارجی است. این مراسم ساعت 11:30 خاتمه خواهد یافت.
گفتنی است 17 تا 23 تیرماه به عنوان هفته عفاف و حجاب نامگذاری شده است. برنامه ریزی مراسم راهپیمایی و گردهمایی عفاف و حجاب با سپاه پاسداران و با نظارت امام جمعه است و شهرداری و اتاق اصناف حامیان مالی این مراسم می باشند.
شایان ذکر است در این جلسه نمایندگان هر یک از دستگاه های حاضر به ارائه برنامه های خود برای مراسم مذکور پرداختند.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید