امروزپنجشنبه, 31 خرداد 1397-- Thursday Jun 21 2018

ساعت 05:04:20

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 01:32:35

 کوشک یکی از پرشهید ترین شهرهای جهان اسلام است +تصویر
سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران:

کوشک یکی از پرشهید ترین شهرهای جهان اسلام است +تصویر

سه شنبه, 11 آبان 1395 ساعت 09:35 کدخبر :10690
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : عبداله ذاکری

یادواره 102 شهید شهر کوشک با حضور سردار سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای کنگره ملی 2300 شهید شهرستان برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، سردارسلامی در این نشست که با استقبال پرشور مردم کوشک همراه شد، با اشاره به شکست€Œهای مستکبرین گفت: در دورانی قرار داریم که اسلام در حال پیشروی در یک نبرد بزرگ با دشمنان است.

 photo 2016 11 01 08 06 15
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: صدای شکستن استخوان€Œ های دشمنان اسلام شنیده می€Œ شود و ثبات قدم در بیداری کشورهای اسلامی به برکت خون شهیدان انقلاب اسلامی و در سایه ولایت حاصل شده است.


وی امنیت را بالاترین دستاورد خون شهیدان برشمرد و گفت: فتنه€Œ انگیزی، سیاست€Œ های ویرانگر، جنگ€Œ افروزی، تحریم و محاصره، منزوی€Œ سازی و عملیات روانی تماما توطئه€Œ های دشمنان را در این مدت خنثی کرده است.

photo 2016 11 01 08 06 10
سردار سلامی گفت: کوشک جز پر شهیدترین شهرهای جهان اسلام است که این نشان€Œدهنده شهامت و عظمت و وفاداری شما در دفاع از حریم اسلام و ولایت است.
وی اظهار کرد: مردان مجاهد انصارالله با تمام وجود می€Œجنگند و مردم بحرین در جایی که محل استقرار نیروهای آمریکایی€Œ است بیدار و پیروز شده€Œاند.
سلامی تصریح کرد: کشور لبنان امروز کابوس صهیونیسم€Œهاست و سوریه نیز آوردگاه نبرد حق علیه باطل است و می€Œبینیم تا به امروز هیچ توفیقی برای جبهه استکبار حاصل نشده است. امروزه شیعه در عراق به حاکمیت رسیده است و در آن کشور نیز استکبار هیچ نتیجه€Œای ندیده است. امروز نهضت امام حسین (ع) فراگیر شده و عاشورا در جهان اسلام زنده است و یزیدها به شکست€Œهای عظیمی رسیده€Œاند که این نتیجه فرهنگ جهاد و شهادت است.


سلامی همچنین به قدرت نظامی ایران اشاره و خاطرنشان کرد: موشک€Œهای ما توانایی به آتش کشیدن هر نقطه€Œ و جنبنده€Œای را در آسمان و زمین و دریا دارند.
سلامی در پایان گفت: نهضتی که بر ولایت تکیه می€Œکند در هیچ صحنه€Œای از هیچ دشمنی آسیب نخواهد دید و ملت€Œهایی که بر ولایت تکیه می€Œکنند پیروز همیشگی هستند. این ملت شعارهای خود را در جهان اسلام گسترانده است و ساختارهای بزرگی از خود در جهان اسلام ایجاد کرده است. امروزه در عراق شاهد ایجاد یک نیروی قدرتمند بسیجی هستیم و در سوریه نیروی قدرتمندی در اختیار آنهاست که در مقابل دشمنان بزرگ ایستاده€Œاند.

photo 2016 11 01 08 06 06
بر اساس همین گزارش، حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شهر کوشک در این برنامه از چاپ دو کتاب، کتاب وصیتنامه شهدا و کتاب رنگی زندگینامه 102 شهید کوشک خبر داد.

عکاس: عبداله ذاکری

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 uio 15 آبان 1395 ساعت 17:46
خوب ادریان هم100شهیددارد
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید