امروزيكشنبه, 10 فروردين 1399-- Sunday Mar 29 2020

ساعت 12:52:13

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

کانون تخصصی تئاتر سید الشهدا مساجد شهرستان خمینی برگزار کرد

تعزیه امام هادی (ع)

سه شنبه, 19 اسفند 1393 ساعت 10:27 کدخبر :8547
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

با هزینه بانیان، کانون سید الشهداء تعزیه امام هادی (ع) را اجرا کرد به گزارش خبر نگار فرصت آنلاین این نمایش درتکیه حاج حسن دوشنبه بازار اجرا شد
مسول کانون تخصصی تئاتر سید الشهدا مساجد شهرستان خمینی در رابطه باتعزیه امام هادی (ع) گفت: این نمایش که 20 نفرعوامل داشت حدود 1 میلیون تومان هزینه داشته است که تماما توسط مردم و خیرین تامین شده است.
حاجیان افزود: نمایش اولین آیه عشق برای دومین بار در کشور بعد از برگزاری آن در فروردین ماه امسال در خمینی شهر مجددا در این شهر برگزار می شود. این نمایش که پاسخ به شبهات وهابیت در مورد حضرت زهرا(س) می باشد امسال به مدت 10 شب در تمام مساجد شهرستان اجرا می شود. که تاکنون در دو مسجد جامع اصغرآباد و بیت الزهرا(س) خوزان اجرا شده است. این نمایش20 نفر نیرو داشته که تمامی هزینه های این نمایش نیز توسط مردم تامین شده است. نمایشنامه این نمایش توسط خود اعضای کانون با استنباط از کتاب های صحیح بخاری، بحارالنوار جلد اول و القطره به تحریر در آمده است.
کارگردان این نمایش: محمد رسول پریشانی ، طراح لباس: مهدی سالمی ، نورپردازی توسط ابراهیم صادقی و مدیریت صوت توسط آرمان صادقی صورت گرفته است.
بازیگران این نمایش عبارتند از: امیر حسین نیکنام، حسین حاجیان، محمد جواد حاجیان، محمد رسول پریشانی و مهدی رحمتی.
.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#4 +1 سلام 12 فروردین 1394 ساعت 21:21
آقای علی میردامادی
سلام علیک
اظهار نظر شما در خصوص نتیجه این فعالیت فرهنگی بدون مشاهده اثر نمی تواند منصفانه باشد
بحث شما پیرامون اثربخشی کشت است لیکن در خصوص جایگزین نمودن محصول نیز هیچگونه نظری ارائه نداده اید و انتقاد صرف با این استدلال که این برنامه ها اتلاف هزینه است فاقد هرگونه مبنای منطقی می باشد چرا که این نوع طرز تفکر نتیجه ای جز تعطیلی برنامه های فرهنگی به همراه نخواهد داشت.

بدیهی است که سنجش اثر بخشی فعالیت های فرهنگی نیازمند ارزیابی در یک بازه طولانی است .همچنین اینگونه اقدامات نیز به صورت مقطعی نمی تواند اثربخش باشد.
همچنین اشاره جنابعالی به اشعار حافظ شیرازی و...در خصوص موضوع مورد اشاره نیز فاقد موضوعیت می باشد.
شما بحث از بی ادبی می نمایید در حالیکه محل اختلاف نه بی ادبی بلکه شبهه افکنی است و این دو موضوع با هم تفاوت بسیاری دارد چرا که شبهه افکنی در حالت عادی به منزله فعل یا عمل و یا به منزله اهانت تلقی نمی گردد و باید با پاسخ منطقی در جواب شبهه بر آمد.
در ضمن به نظر می رسد به جای طرح اینگونه انتقادات و زیر سوال بردن فعالیت های هنری ومذهبی ، در خصوص بهبود وضعیت فرهنگی شهر ارائه نظر فرمایید شاید که موثر واقع گردد
نقل قول
 
 
#3 +1 سید علی میردامادی 25 اسفند 1393 ساعت 10:00
لقمان را گفتند ادب از که آموختی؟ گفت از بی ادبان! از انجام دادن آنچه از ایشان در نظرم ناپسند آمد، پرهیز کردم.
اگر کار سایت های ضد شیعه ناپسند است، پس به قول لسان الغیب
کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم.
گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید
گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم
حافظ! ار خصم خطا گفت نگیریم بر او
ور به حق گفت جدل با سخن حق نکنیم
نقل قول
 
 
#2 0 حرف حق بزن 24 اسفند 1393 ساعت 10:42
نقل قول سید علی میردامادی:
این برنامه ها و هزینه ها تاکنون تا چه اندازه در پیشرفت فرهنگ عمومی شهر موثر بوده است؟ آیا کسی تاکنون ارزیابی داشته است؟
ما کشتی را که می کاریم باید محصولش را ارزیابی کنیم. اگر نتیجه مثبتی نداشت نوع کشت را عوض کنیم. اگر بیندیشیم آیا امام هادی(ع) از کار بی نتیجه یا زیان آور خشنود نیستند حتما در هزینه ها و عملکرد خود تجدید نظر می کنیم.

یکسری به سایتهای ضد شیعه بزنید ببینید چقدر هزینه بیجا می کنند برای تبلیغ ضد شیعه!....این مقدار هزینه در مقابل آن ناچیز است....ثمره این کار هر چه نباشد این است که نام امام هادی (ع) برای چند روز زنده نگه داشته شد....کمی به خودمان سری بزنیم
نقل قول
 
 
#1 +2 سید علی میردامادی 20 اسفند 1393 ساعت 12:43
این برنامه ها و هزینه ها تاکنون تا چه اندازه در پیشرفت فرهنگ عمومی شهر موثر بوده است؟ آیا کسی تاکنون ارزیابی داشته است؟
ما کشتی را که می کاریم باید محصولش را ارزیابی کنیم. اگر نتیجه مثبتی نداشت نوع کشت را عوض کنیم. اگر بیندیشیم آیا امام هادی(ع) از کار بی نتیجه یا زیان آور خشنود نیستند حتما در هزینه ها و عملکرد خود تجدید نظر می کنیم.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید