امروزپنجشنبه, 01 اسفند 1398-- Thursday Feb 20 2020

ساعت 16:50:07

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

میهمان

میهمان "شهر هرت" در سینمافرهنگ باشید

یکشنبه, 18 آذر 1397 ساعت 08:57 کدخبر :12124
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : رسول مختاری
نمایش شاد و موزیکال «شهر هرت» به نویسندگی و کارگردانی هادی کیانی و حسینعلی عمادی از 14 آذرماه در سینمافرهنگ خمینی شهر روی صحنه می رود.

به گزارش فرصت، نمایش «شهر هرت» که تابستان سال جاری در باغ نور اصفهان با استقبال 60 هزار نفری اصفهانیها مواجه گردید اکنون در سینمافرهنگ خمینی شهر روی صحنه می رود.

داستان نمایش روایتگر زندگی وزیری است که تصمیم دارد با کشتن سلطان شهر، به سلطنت برسد ولی طی اتفاقاتی خاله خانوم به جای او بر تخت سلطنت شهر می نشیند و ....

حسینعلی عمادی کارگردان این مجموعه دراین رابطه به خبرنگار فرصت گفت: این نمایش از ۱۴ آذر ماه در سالن سینما فرهنگ خمینی شهربه روی صحنه می رود.

عمادی ادامه داد: این نمایش با تغییرات محسوسی نسبت به نمایش اولیه اجرا شده در خمینی شهر روبرو است که امیدواریم دراین روزهای سرد پاییزی، گرمایی باشیم برای دل همشهریان ومخاطبین عزیزمان وبتوانیم گل لبخند را بر لبهایشان بنشانیم.

وی ادامه داد: در طول اجرای این نمایش،میزبان هنرمندان پیشکوست کشور از جمله دکتر آذر،دکتر محمود عزیزی، دکتر داود فتحعلی بیگی و... هستیم که جهت تماشای این نمایش به خمینی شهر خواهند آمد.

این نمایش هر شب ساعت ۲۰:۱۵ در سالن سینما فرهنگ به روی صحنه میرود و علاقمندان می توانند برای تهیه بلیط به سایت ایران نمایش به نشانی www.irannamayesh.ir ویا به صورت حضوری به سالن سینمافرهنگ مراجعه نمایند.

گفتنی استاین نمایش، رکورددار پر بیننده ترین نمایش کشور است که پس از کش و قوس های فراوان در تهیه سالن سینما، دوباره در خمینی شهر به اجرا میرود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید