امروزشنبه, 24 آذر 1397-- Saturday Dec 15 2018

ساعت 17:55:32

آخرین به روز رسانی : یک شنبه 00:57:48

به میزبانی خمینی شهر برگزار شد:

نشست مسئولین ادارات کتابخانه های عمومی استان اصفهان

سه شنبه, 22 دی 1394 ساعت 15:06 کدخبر :9859
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سهیلا عموشاهی


نشست مسئولین ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان های استان اصفهان به میزبانی خمینی شهر و با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان همچنین امام جمعه و فرماندار خمینی شهر در محل کتابخانه الغدیر 21 دی ماه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین ، در این نشست که جهت هم اندیشی، بررسی مشکلات و ارائه راهکارها و برنامه های کاربردی برای ارتقا سطح کیفیت خدمات کتابخانه ها و کارکردهای کتابخانه های استان برگزار شده بود، امام جمعه شهرستان طی ایراد بیاناتی ضمن اشاره به پایین بودن سرانه مطالعه کشور، گفت: ما نباید سخنگوی دشمن باشیم، کار دشمن ایجاد تردید در اعتقادات است و ما باید حواسمان باشد. باید رشد فکری جامعه را بالا برد و این هدف تنها با مطالعه تحقق می پذیرد. وی ضمن تاکید بر جدی بودن تهاجم فرهنگی افزود: باید از ابزار علمی امروز در جهت اهدافمان استفاده کنیم. شبکه های اجتماعی بهترین فرصت برای ماست اما متاسفانه بچه های حزب الهی از این ابزار استفاده نکردند.
در پایان این نشست رضوانی فرماندار از تمامی بخش های کتابخانه الغدیر بازدید نمود.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 +9 مهربین 23 دی 1394 ساعت 09:47
روزگاری از بی سوادی می نالیدیم. اکنون از 97 درصد از باسوادانی می نالیم که اصلا مطالعه نمی کنند در حالی که هم ابزار خواندن (سواد) و هم وسایل خواندنی ( کتابخانه ها، کتاب ، مجله و روزنامه ) در اختیارشان است. بهتر بود در این جلسه راهکارهایی که بتوان سه درصد اعضای فعلی کتابخانه ها را به سی درصد رساند بررسی می شد.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید