امروزجمعه, 09 اسفند 1398-- Friday Feb 28 2020

ساعت 20:46:55

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

 اغتشاشگران عامل دشمن بودند
امام جمعه خمینی شهر:
اغتشاشگران عامل دشمن بودند

اتفاقات اخیر و حماسه مردم ایران، نماز جمعه این هفته را تحت الشعاع قرار داد.به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین آیت ا... عباس رحیمی با توجه به اتفاقات و آشوبهای اخیر خطاب به سه قوه گفت: بدانید و می دانید مردم مشکل دارند. کمی سخنان رهبری را جدی بگیرید. بحث اشتغال و تولید را جدی بگیرید. جلوی قاچاق و مفسدان اقتصادی و دزدان بیت المال را بگیرید. مفسد اقتصادی جوّ را آلوده می سازد و دشمن را پررو می کند. با آنان برخورد جدی کنید. مردم جسد آنان را بالای چوبه دار ببینند.
خطیب جمعه ادامه داد: بیشترین تلاش در حل مشکلات اقتصادی را مقام معظم رهبری انجام داده و نسخه های شفابخشی صادر کرده که یکی از آنها توصیه به اقتصاد مقاومتیست. بحث تولید، اشتغال، جدیت در کار و... را بارها مطرح کرده است و اصرار می کند. اگر همین اقتصاد مقاومتی درست عمل شود، مطمئناً بسیاری از مشکلات حل می گردد.
استاد حوزه و دانشگاه توضیح داد: امروز جمهوری اسلامی ایران مظهر حکومت اسلام ناب محمدیست. وقتی ایران ریشه فتنه را در سوریه و عراق خشکانید و داعش را شکست داد، دشمن دید هزینه هایش بر باد رفت و نتوانست دولت سوریه را ساقط کند و عراق را پایگاه داعش قرار دهد و امنیت اسرائیل را حفظ نماید، به جنگ تمام عیار با ایران آمد که این فتنه ها برای همان است.
نماینده ولی فقیه فتنه ها را در جهت تضعیف جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: یکی از راههای ایجاد تضعیف به هم زدن امنیت است. دیگری ایجاد اختلاف بین مردم است. دیگری ایجاد فاصله بین مسؤولان و ملت است. این سه برنامه در دستور کار دشمنان بود. برای شروع هم بهانه هایی ایجاد کردند از جمله فشارهای اقتصادی که خودشان با تحریمهای گوناگون باعث شدند.
حاج آقا رحیمی تصریح کرد: کسانی که اغتشاش کردند و بازداشت شدند، عوامل دشمن بودند، مردم عادی نبود ند. مردم مشکل دارند اما نظام و پرچم جمهوری اسلامی و خون شهدا را پاس می دارند و از جانشان عزیزتر است. مردم ما بیدار و بصیرند. از دستگاه قضا هم می خواهیم از آنهایی که آشوبگر بودند و به بیت المال خیانت کردند، نگذرد.
بختیاریها خودشان جوی آباد را آباد و اصلاح خواهند کرد
وی با بیان این نکته که خود مردم جلوی آشوبگران ایستادند، گفت: نمونه اش بختیاریهای محله جوی آباد که اعلام کرده اند خودمان جلوی فریب خوردگان می ایستیم. در گذشته نیز همین بختیاریها مقابل دستگاه شاهنشاهی ایستادند. غیرت دینی و وطنی دارند و اینها خودشان جوی آباد را آباد و اصلاح خواهند کرد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان تأکید کرد: وحدت، امنیت، نظام و رهبری خط قرمزهای ماست. اگر کسی بخواهد به این چهار اصل تعرض کند، خود مردم جلویش را خواهند گرفت.
مسؤول ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان تصریح کرد: به دشمنان اعلام می کنم تا این ملت و رهبر و خانواده شهدا و اقوام غیرتمند هستند، آرزوی تزلزل جمهوری اسلامی را به گور خواهید برد و مطمئن باشید این ملت با هدایت رهبری جلوی هر فتنه و اختلاف و ناامنی و آشوب خواهد ایستاد و خمینی شهر از آن شهرهاییست که دیگر اجازه چنین فتنه ای نخواهد داد.
امام جمعه شهرمان به مردم توصیه کرد: اگر جایی آشوبگری به پا شد، تجمع نکنید چون همین تجمع سیاهی لشکر محسوب می شود و باعث می گردد که اولاً آشوبگران فکر کنند کسی هستند و احساس قدرت کنند و ثانیاً همین سیاهی لشکر مانع انجام وظیفه درست نیروی حافظ امنیت می شود. نفس حضور بی تفاوتی و حضور تماشاچی کار را خرابتر می کند. همچنین باید در اظهار نظر و موضع گیری "تقوا" را در پیش گرفت. هر حرفی و موضع گرفتنی و شعاری که موجب تضعیف نظام گردد، باعث می شود در قیامت تمامی شهدا جلویمان را بگیرند.

 اگر از زبان فارسی حرف می‌زنیم جنبه فرهنگی دارد
پروفسور ابراهیمی دینانی در مراسم نکوداشت خود:
اگر از زبان فارسی حرف می‌زنیم جنبه فرهنگی دارد

به مناسبت ۵دی ماه، زادروزاستاد دکتر دینانی، مراسم بزرگداشت ایشان درانجمن آثارومفاخرفرهنگی واقع درخیابان ولی عصرتهران با حضور تعدادی از شخصیتهای علمی وفرهنگی کشور برگزار €گرددید.
به گزارش فرصت آنلاین به نفل ازکانال تلگرامی دکتردینانی، چهره مادگارفلسفه کشورپس ازدریافت لوح انجمن آثارومفاخرفرهنگی درسخنانی اظهار داشت: برخی گفتند هرچه نوشته€ایم به فارسی نوشته€ایم. زبان ما زبان فارسی وایرانی است وایران مهد تمدن بشرازروزگارباستان است. روزی که اروپا در توحش بود وآمریکا نبود، ایران صاحب فرهنگ بزرگی بود.ایران دارای فرهنگ بزرگی بود، افلاطون به ایران سفرکرده بود، اما به دلایلی نامی از بزرگان ایرانی باقی نمانده است.وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: برخی ازدشمنان که امروزدیگرشما آنان را خوب می€Œشناسید وبه زبان عربی هم حرف می€زنند، چنین القا کرده€اند که ایرانیان مشرک بوده€اند. امروز بهترین مغزهای ناسا ایرانی هستند. اگرامروز اززبان فارسی حرف می€زنیم جنبه فرهنگی دارد و نه ناسیونالیستی.دینانی در پایان گفت: اگر ایرانی€ها نبودند، نمی€دانم به سراسلام چه می€آمد. اگر چنین بود فقط داعش وجود داشت. تمام فلاسفه بزرگ تاریخ اسلامی ایرانی€Œ هستند.در این برنامه ، دکتر حسن بلخاری ،نجفقلی حبیبی، استاد بازنشسته دانشگاه تهران ، سیداحمد خضری، عضوهیات علمی دانشگاه تهران و حسام€Œالدین آشنا، مشاور رییس جمهوری طی سخنانی از مقام شامخ استاد بزرگ فلسفه کشور تجلیل کردند.


استاد فلسفه را به زبان شیرین به میان مردم آورده€اند/ اگرمردم فلسفه را درک بکنند، مرید عقل خواهند شد
براساس این گزارش، دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، درآغازاین مراسم درباره استاد دینانی گفت: نقش استاد دینانی در تحلیل موقعیت اجتماعی و همگانی کردن فلسفه بسیار مهم است. فلسفه میل به استقلال دارد. برای رشد عقل عمومی در جامعه فلسفه به نحوی باید به میان مردم بیاید و یکی از بزرگ €ترین کارهایی که استاد از طریق صدا و سیما انجام داده€ اند این است که فلسفه را به زبان شیرین به میان مردم آورده€اند. تمامی تقسیماتی که در فلسفه ما وجود دارد ، ابتدائی است. اگر نه، هم مشائی و هم اشراقی به دنبال برقراری ارتباط میان عقل و شهود هستند. ایشان فلسفه را همگانی کرده و لذت فلسفه را به مردم چشانده€اند. اگر مردم فلسفه را درک بکنند، مریدی عقل را خواهند کرد. بلخاری تصریح کرد: هیچ فیلسوفی را نمی€شناسم که به قدر استاد دینانی از مقام حضرت عقل دفاع کرده باشد.


ما به کسی نیاز داشتیم که به روز باشد
حسام€الدین آشنا، مشاور رییس جمهوری و عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) یکی دیگر ازسخنران این نشست بودکه در بخشی از سخنانش گفت: جامعه جوان ما نیازمند شخصیت€ هایی است که بتواند به آنها اتکا کند. ایشان طلبه و دانشجوی واقعی هستند، کسی است که استاد دیده، کتاب خوانده و تامل کرده و تحصیل و تفکیر و تهذیب را همراه کرده است. مشاور رییس€ جمهور تصریح کرد: ما به کسی نیاز داشتیم که به روز باشد. به کسی که در خصوص دینداری در این دوره سخن بگوید .ما به کسی نیاز داشتیم که دغدغه داشته باشد و به دانستن و دانش غیرت داشته باشد و در نهایت به کسی احتیاج داشتیم که در حسرت فهم درست مردمان باشد. امروز نام چنین کسی غلامحسین ابراهیمی€ دینانی است.

بورس احیاء خانه های تاریخی راه اندازی می شود
مدیر کل صندوق احیاء سازمان میراث فرهنگی کشور:
بورس احیاء خانه های تاریخی راه اندازی می شود

فعالیت بورس احیاء خانه های تاریخی از شهرهای تاریخی به ویژه اصفهان درراستای نجات خانه های تاریخی ازیکسو و توسعه فعالیت ها در حوزه مرمت واحیاء این خانه های تاریخی آغاز می شود. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان پرهام جانفشان درسفر به اصفهان با طرح این موضوع گفت: تلاش داریم تا درحوزه احیاء و مرمت خانه های تاریخی کشورانقلابی ایجاد کنیم ودر وهله اول به دنبال شناسائی خانه های تاریخی بخش خصوصی در سراسر کشورهستیم.
وی در ادامه با اشاره به وجود چندین هزارخانه تاریخی در کشور و بلاتکلیفی بسیاری ازآنها تصریح کرد: در طرحی جدید صندوق احیاء و بهره برداری ازبناها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور، با همکاری ادارات کل میراث فرهنگی استانها، وبا شناسائی فعالان میراث فرهنگی و اقتصادی در راستای تعریف شرکت های جدید کارگزاری دنبال خواهد شد..جانفشان افزود: این کارگزاران پس ازمعرفی به صندوق احیاء از سراسر کشور، آموزشهای لازم را در حوزه مرمت و اقتصاد فراگرفته و پس از دریافت مجوزهای لازم، فعالیت های خود را در شهرهای تاریخی آغاز خواهند کرد. گفتنی است در شهرستان خمینی شهر تعدادی خانه های تاریخی وجود دارد که عمده آنها درحالت بلا تکلیفی قرار دارد.

«زنگ آخر» منتشر شد
«زنگ آخر» منتشر شد

«زنگ آخر»، نخستین روزنامه کشوری کودک و نوجوان منتشر شد.به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین این روزنامه دارای محتوای آموزشی، سرگرمی، داستانی، سلامت و بهداشت است که با زبان و ادبیات کودکانه ارائه می شود. مدیر مسؤول این روزنامه در گفتگو با ایرنا هدف از انتشار این روزنامه را نشریه خوانی بچه ها از سنین دبستان و همزمان با سواد آموزی و علم آموزی عنوان کرد و افزود: براین باوریم روزنامه خوانی در واقع مقدمه ای بر کتاب خوانی و بالا بردن سطح دانش و آگاهی است. سمیه کرمانی با اشاره به این که کیوسک های مطبوعاتی سال هاست که کارکرد خود را از دست داده اند ابراز امیدواری کرد که با کمک آموزش و پرورش و کانون های پرورش فکری بتوان نشریات کودک و نوجوان را توزیع کرد. گفتنی است قسمت های مدرسه، مدال قهرمانی و گردشگری روستایی از بخش های جذاب این روزنامه هستند.

  نمایش و تحلیل روان شناسی امنیت هفت بازیگر اصلی فیلم "لاک قرمز"
رنگین کمان امینت
نمایش و تحلیل روان شناسی امنیت هفت بازیگر اصلی فیلم "لاک قرمز"

سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر طیِ برنامه ای جالب به نمایش و تحلیل فیلم سینمایی لاک قرمز پرداخت.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در این برنامه که در سالن بصیرت شهرداری اجرا شد دکتر عابدی روان شناس و عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان پس از نمایش فیلم به تحلیل آن از جنبه روان شناختی پرداخت.
این برنامه که با هدف سرگرمی و هم چنین افزایش دانش و سواد خانواده در نظر گرفته شده بود با همکاری سازمان های رفاهی و تفریحی شهرداری، کلینیک روانشناختی و مشاوره تماشا2 و بهزیستی شهرستان برگزار شد.
در طول صحبت های کارشناس جلسه مشخص شد علت انتخاب فیلم از سوی گروه برگزار کننده به غیر از جنبه اجتماعی و خانوادگی بودن این فیلم جنبه های روان شناسی متعدد و جالب این فیلم سینمایی بود. به این صورت که در این فیلم به چگونگی ایفای نقش موثر هر عضو خانواده پرداخته شده بود و میزان موفقیت هر عضو را در این عرصه به نمایش می گذاشت.
طبق صحبت های کارشناس برنامه از نظر روان شناختی از بین هفت شخصیت اصلی این فیلم دختر 16 ساله ای بود که در نتیجه محبت ها و احساس امنیتی که پدرش به او بخشیده بود تبدیل به دختری امن شده بود که در فشار مشکلات شانه خالی نمی کرد، دیگران و حتی خود را سرزنش نمی کرد بلکه سعی در بالا بردن عزت نفس اعضای خانواده خود داشت، در هنگام دعوای پدر و مادر به جای دخالت و سرزنش آنان خواهر کوچکتر خود را از خانه بیرون برده و او را با بازی دادن دلشاد می کرد و در نتیجه امنیت و عاطفه ای که پدر خانواده علی رغم ناکارآمد بودن خودش در ایفای نقش همسری و شهروندی (به علت معتاد بودن)اما کارآمدی در نقش پدر بودن به دخترش داده بود ویژگی مسئولیت پذیری و در نهایت ویژگی کارآمدی و خلاقیت در او شکل گرفته بود و در انتهای فیلم خلاقیت این دختر نوجوان منجر به بهبود وضعیت معیشتی خانواده می گردد و به سبب حس مسئولیت پذیری اش اصرار بر جمع کردن خانواده از هم پاشیده خود در کنار هم دارد. هم چنین اعضای خانواده به هر میزان که از امنیت بیشتری برخوردار بودند فضای امن تر و عاقلانه تری در اطراف خویش ایجاد می کردند و هر عضوی که ناامن تر بود زودتر فرومی پاشید و دیگران را بیشتر مورد عتاب و سرزنش قرار می داد.
گفتنی است فیلم "لاک قرمز" ساخته سیدجمال سید حاتمی و نویسندگی امیر عبدی است و درون مایه ای اجتماعی دارد. پردیس احمدیه، پانته آ پناهی ها، بهنام تشکر و مسعود کرامتی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

چاپ کتابی جدید درباره اصغر فرهادی و سینمایش
توسط نشر ورا انجام شد؛
چاپ کتابی جدید درباره اصغر فرهادی و سینمایش

کتاب «فرهادی و سینمای پرسش» نوشته اسدالله غلامعلی به تازگی توسط نشر ورا منتشر و راهی بازار نشر شده است.

به گزارش فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر، نویسنده این کتاب معتقد است مفاهیم و مسائلی که در سینمای اصغر فرهادی مطرح می€شوند، نه تنها جدی و عمیق اند و از کلیدی ترین مباحث و دغدغه€های بشری محسوب می€شوند، بلکه پرسش€های بی شماری را مطرح می€کنند که پاسخ آن€ها می€تواند برای هر مخاطب، منحصر به فرد باشد. این فیلمساز نام آشنای ایرانی که به نگارش درام€های خانوادگی، دادگاهی، معمایی، پیچیده و تا حدودی بدبینانه و تلخ شهرت دارد، به وسیله ابزار مدرنی به نام دوربین، به واکاوی انسان به ویژه انسان معاصر ایرانی می€پردازد؛ انسانی که در راه خودشناسی، گمشده است.


این کتاب ۴ فصل دارد که عناوین شان به ترتیب عبارت است از: «تکرار و توسعه عناصر»، «تراژدی ایرانی»، «فرهادی و طبقه متوسط» و «فرهادی، داستایوفسکی و باختین».فصل دوم کتاب ۴ بخش دارد که عناوین این بخش€ها هم به این ترتیب است: «درآمد»، «تراژدی مدرن»، «فرهادی، هگل و قهرمان محق» و «فرهادی، ایبسن و تنهاترینِ مردم»
کتاب «فرهادی و سینمای پرسش» به روش توصیفی تحلیلی نوشته شده است و مانند سینمای فرهادی به دنبال پاسخ نیست؛ چون در جهان معاصر پاسخ ها نیستند که نجات بخش اند بلکه این پرسش€ها هستند که انسان را به بازاندیشی در خویش سوق می€دهند. هرکدام از فصول این کتاب، شامل تاویلی از سینمای فرهادی هستند.


در قسمتی از این کتاب می€خوانیم:
تضاد و به قول هگل دیالکتیک موجود در جهان، موجب حرکت می€شود؛ رابطه نامتناهی و متناهی، فرد و دولت، خدایگان و بنده! هگل می€گوید: شکوفه چون پدیدار می€شود، جوانه از میان می€رود، و شاید گفته شود که شکوفه، جوانه را باطل می€کند. به همین گونه میوه چون پیدا شود ممکن است شکوفه، صورتی کاذب از وجود گیاه دانسته شود، زیرا میوه به جای شکوفه همچون طبیعت راستین آن ظاهر می گردد. این مراحل نه تنها با هم متفاوتند، بلکه به دلیل ناسازگاری جای یکدیگر را می€گیرند، ولی طبیعت متحرک آنها در عین حال آنها را به دقائق وحدتی اندام وار و منظم تبدیل می€کند، به نحوی که نه تنها میان آنها تضادی پیش نمی€آید، بلکه همه به اندازه یکدیگر ضروی می شوند.
برخورد نیروها و جهان، زندگی و تراژدی را می€سازند. بنابراین تراژدی در ذات زندگی وجود دارد. کلیفورد لیچ معتقد است که حس تراژیک زندگی دلالت بر این امر دارد که موقعیت ها به ناچار تراژیک اند، و همه انسان€ها در موقعیتی اهریمنی قرار دارند که اگر ازین واقعیت آگاه باشند، رنج می€برند. مراد فرهادپور تراژدی را به چهار دوره یونان، قرن شانزدهم انگلیس، قرن هفدهم فرانسه و تراژدی مدرن، تقسیم می€کند. اما تراژدی، صفت تراژیک را به وجود آورد که باعث شد، بسیاری از مردم، هر داستان غم انگیزی را تراژدی بدانند. داستان، نمایشنامه و فیلم€های زیادی وجود دارند که حاوی موقعیتی بغرنج و اندوهناک هستند و معمولا از سوی برخی از مخاطبان، به عنوان تراژدی پذیرفته می€شوند. تراژدی خارج از این تقسیم بندی نیست و هر داستان غم انگیزی تراژدی نیست و حتی شاید تراژیک هم نباشد. تراژدی غم انگیز است ولی هر اندوهی به مثابه تراژدی یا تراژیک نیست. چرا که تراژدی از تضادی حرف می€زند که پیچیده است و حل نشدنی!
این کتاب با ۱۹۰ صفحه، شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان منتشر شده است.

در زلزله کرمانشاه مردم و دولت خوب درخشیدند
امام جمعه خمینی شهر:
در زلزله کرمانشاه مردم و دولت خوب درخشیدند

آیین عبادی سیاسی نماز جمعه روز 24 آذرماه در خمینی شهر به امامت آیت الله رحیمی برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، تعویض کارت ملی، تشکر از مردم و مسؤولان، کمک به عتبات عالیات، روز حمل و نقل، سفر وزیر خارجه انگلیس، بودجه سال 1397 و روز وحدت حوزه و دانشگاه از جمله مطالبی بود که در آخرین نماز جمعه آذرماه بیان شد. امام جمعه با تاکید بر اینکه در جریان زلزله کرمانشاه هم مردم و هم دولت خوب درخشیدند، گفت: باید از مردم، خیّران، دولت و نیروهای نظامی و انتظامی که در کمک به زلزله زدگان فروگذار نکردند تشکر کرد.
وی در بخشی دیگر از سخنانش به شهادت آیت الله مفتح و هفته وحدت حوزه و دانشگاه اشاره کرد و گفت: طبق گفته امام راحل(ره) اگر حوزه و دانشگاه اصلاح شود و دست در دست هم دهند، هیچ کشوری نمی تواند بر ما پیروز گردد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی در ادامه مردم توصیه کرد: طبق اعلام دولت کارت ملی های قدیمی فقط تا پایان سال جاری معتبر است. تا فرصت باقیست و شلوغ نشده، به ادارات ثبت احوال و دفاتر پیشخوان مراجعه و کارت ملی ها را تعویض نمایید.

جشنواره فیلم کوتاه فرصتی برای انعکاس فعالیتهای خیرین خمینی شهری
جشنواره فیلم کوتاه فرصتی برای انعکاس فعالیتهای خیرین خمینی شهری

نخستین جشنواره فیلم کوتاه خیرین سلامت استان اصفهان 26 لغایت 28 اردیبهشت ماه 1397 در استان اصفهان برگزار خواهد شد.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان اصفهان در گفت€وگو با خبرنگار فارس این خبر را اعلام کرد وگفت:معرفی و حمایت از فیلم€سازان کشور، بازتاب و توسعه کارهای صورت گرفته توسط خیرین در عرصه وقف و سلامت جهت ارائه الگوی مناسب و انعکاس فعالیت€Œها با نگاهی هنرمندانه توسط فیلم€سازان در حوزه سلامت ازاهداف برگزاری این جشنواره است.
سید حسین رضازاده افزود: جشنواره در بخش اصلی در سه حوزه مستند، داستانی و فیلم€Œنامه و در بخش مردمی فیلم€هایی است که با توجه به موضوعات عنوان شده در فراخوان توسط مردم با موبایل و دوربین€های خانگی در قالب 180 ثانیه ارائه می€شود.

وی در ادامه تأکید کرد: شرکت کلیه فیلم€سازان و عکاسان، نهادها، سازمانهای دولتی و غیردولتی آزاد بلامانع بوده و آخرین مهلت ارسال آثار نیز 15 بهمن 1396 است.
وی با اشاره به موضوعات جشنواره فیلم کوتاه خیرین سلامت استان اصفهان بیان کرد: معرفی افراد نیکوکار، آثار وقف شده و ترویج فرهنگ نیکوکاری در عرصه سلامت، برقراری و تحکیم احساس مسؤولیت و همدردی نسبت به همنوعان، قرآن و عترت با محوریت تبیین تعالیم اجتماعی و سیره ائمه اطهار(ع) در زمینه انفاق در حوزه سلامت از موضوعات جشنواره هستند.
رضازاده در پایان تصریح کرد: علاقه€مندان می€توانند آثار خود را به آدرس دبیرخانه اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، ساختمان بعثت، طبقه دوم، مجمع خیرین سلامت استان اصفهان یا به آدرس پست الکترونیکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.
گفتنی است برگزاری جشنواره مذکورفرصت مناسبی است تا هنرمندان شهرمان هنرخود رابه کار گیرند تا مجموعه فعالیت های درحال انجام خیران درخمینی شهررادربیمارستان ساعی،مرکز درمانی تحقیقاتی حضرت رسول(ص)وخیریه فرزانگان به نمایش بگذارند.

صفحه 8 از 276