امروزجمعه, 25 آبان 1397-- Friday Nov 16 2018

ساعت 09:33:04

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 04:48:48

حفر یک حلقه چاه جدید آخرین حلقه مفقوده زمین چمن
آیا بهار آینده، سبزی را به زمین چمن باز خواهد گرداند؟

حفر یک حلقه چاه جدید آخرین حلقه مفقوده زمین چمن

شنبه, 15 آذر 1393 ساعت 10:11 کدخبر :8079
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
عملیات زیرسازی زمین چمن ورزشگاه قدس به پایان رسیده و اکنون در مرحله بذر پاشی است اما برای تامین آب مورد نیاز، باید چاه آب تازه ای حفر کرد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان ضمن اعلام این خبر به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: چاه آبی که قرار بود برای آبیاری چمن از آن استفاده کنیم خشکیده است و اگر بدون اندیشیدن تمهیداتی برای حل این مشکل اقدام به بذرپاشی نماییم، چمن خواهد خشکید. محمدی افزود: کارهای اداری کسب مجوز حفر چاه از شرکت آب منطقه ای استان در حال انجام است و اعتبار مورد نیاز برای این کار نیز از اداره کل ورزش و جوانان تامین شده است. وی مبلغ مورد نیاز را حدود 80 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: به محضی که مشکل آبیاری حل بشود، بذر پاشی انجام خواهد شد.


گفتنی است عملیات زیرسازی زمین چمن ورزشگاه قدس پس از امضای تفاهم نامه میان خیرین ورزش یار، شورای شهر و شهرداری و اداره کل ورزش و جوانان و از حدود یک سال پیش آغاز شد. برای بازسازی زمین چمن 300 میلیون تومان هزینه شده است که 150 میلیون تومان آن را خیرین ورزش یار و شهرداری پرداخت نمودند و 150 میلیون تومان باقیمانده را نیز صرامی نماینده مجلس از اداره کل ورزش و جوانان و از طریق تهران پیگیری و دریافت کرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید