امروزسه شنبه, 01 آبان 1397-- Tuesday Oct 23 2018

ساعت 09:07:16

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 03:49:57

باشگاه ثاراله فاتح جام تکواندو مولی الموحدین شد

باشگاه ثاراله فاتح جام تکواندو مولی الموحدین شد

یکشنبه, 04 تیر 1396 ساعت 07:09 کدخبر :11306
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : عبداله ذاکری

مسابقات جام مولی الموحدین در زمین اسکیت بوستان پیروزی به همت هیات تکواندو، اداره ورزش و جوانان و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری برگزار شد. مسئول روابط عمومی هیات تکواندو دراینباره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: این دور از مسابقات ویژه آقایان و در چهار رده سنی در بخش خردسالان، چهار رده سنی در بخش نونهالان و دو رده سنی در بخش نوجوانان با شرکت 100 تکواندوکار برگزار شد. پورمحمد افزود: این مسابقات به مدت سه شب از 29 خرداد ماه تا 1 تیر ماه به طول انجامید و در پایان تیم های "ثاراله"، "قدس" و "نام آوران" به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در پایان نیز محمدرضا ماندگاری، حجت اله صفاریان و محمد شفیعی به عنوان داوران نمونه معرفی شدند.

 photo 2017 06 25 08 07 50
رییس هیات تکواندو استان نیز دراینباره گفت: سطح بازی های جام مولی الموحدین به صورت بسیار مطلوب بوده و نکته قابل توجه این مسابقات استقبال قابل توجه عموم مردم از تماشای این مسابقات است. رستم شیرازی همچنین از فضای مناسب جهت برگزاری مسابقات گفت و از همکاری مسوولین شهرستان تشکر کرد. وی افزود: خمینی شهر یکی از قدیمی ترین پایگاه های تکواندو استان است و دومین باشگاه تکواندو استان تحت نظر استاد شهید محمد قورچانی در خمینی شهر تاسیس شده است. رئیس هیات تکواندو استان افزود: خمینی شهر در زمینه ورزش تکواندو از توان بالایی برخوردار است و داشتن چند قهرمان جهان و چندین داور بین المللی در این رشته ورزشی خود نماد قدمت این ورزش در این شهرستان است.


اجرای فرم ابداعی و فرم پومسه توسط محمدمهدی قصری و فاطمه راستی از نونهالان مقام آور کشوری حسن ختام آیین اختتامیه این دور از مسابقات شد.
گفتنی است در بخشی از این برنامه از برگزار کنندگان تقدیر به عمل آمد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید