امروزچهارشنبه, 27 تير 1397-- Wednesday Jul 18 2018

ساعت 22:31:19

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 02:25:41

بانوان بسکتبالیست خمینی شهر بر سکوی دوم ایستادند

بانوان بسکتبالیست خمینی شهر بر سکوی دوم ایستادند

پنجشنبه, 09 مهر 1394 ساعت 11:51 کدخبر :9505
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،هیئت بسکتبال استان ، مرحله پایانی رقابتهای بسکتبال 3 به 3 بانوان استان در دره سنی بالای 18 سال دیشب در باغ بانوان طلوع با حضور تیمهای هیئت بسکتبال خمینی شهر ، فولاد شهر ، کوثر 1 و هیئت بسکتبال نجف آباد چهار تیم راه یافته به مرحله نهایی برگزار شد و تیم کوثر 1 به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

 

در این مسابقات تیم هیئت بسکتبال خمینی شهر دوم شد ، هیئت بسکتبال نجف آباد در جایگاه سوم ایستاد و تیم فولاد شهر نیز به عنوان چهارم بسنده کرد.

 

در این مرحله در نخستین بازی تیم فولاد شهر با نتیجه 8 بر 3 از سد کوثر1 گذشت ، در دیگر بازیها نیز خمینی شهر 10 بر 7 نجف آباد را شکست داد، کوثر 1با نتیجه 15-13 بر خمینی شهر غلبه کرد، بازی نجف آباد و فولاد شهر با نتیجه 12 بر 10 به سود نجف آباد خاتمه یافت، کوثر 1 14-12 برابر نجف آباد به پیروزی رسید و در آخرین بازی خمینی شهر موفق شد با نتیجه 18 بر 15 تیم فولاد شهر را از پیش رو بردارد.

 

فتانه نعمتی مسئول کمیته بسکتبال 3 به 3 بانوان استان در این رابطه گفت: با توجه به اینکه قرار است مسابقات قهرمانی کشور امسال برای اولین بار در سه رده سنی برگزار شود، برگزاری این مسابقات نیز برای نخستین بار در اصفهان در رده سنی بالای 18 سال از هفته گذشتهشروع شد.

 

وی افزود: مسابقات بسکتبال 3 به 3 بانوان در سه رده سنی بالای 18 سال ، 15 تا 18 سال و زیر 15 سال برگزار می شود و در نظر داریم از هفته آینده مسابقات انتخابی تیم استان را در دو رده سنی دیگر برای اعزام به رقابتهای قهرمانی کشور برگزار کنیم .

 

مسئول کمیته بسکتبال 3 به 3 بانوان استان اصفهان با اشاره به اینکه این مسابقات قوانین خاص خود را داردخاطر نشان کرد: زمان هر بازی 10 دقیقه و تعداد کل بازیکنان هر تیم 4 نفر است. ضمن اینکه تیم در حین بازی مربی و سرپرست ندارد.


گفتنی است این مسابقات با حضور تیم پالایش نفت اصفهان، 2 تیم از هیئت بسکتبال خمینی شهر ، شفق اصفهان، تیمهای کوثر 1 و 2 ملک شهر، هلال احمر اصفهان، هیئت بسکتبال نجف آباد، ، هیئت بسکتبال شاهین شهر و 7 تیم از فولاد شهر به مدت یک هفته به صورت دوره ای در محل باغ بانوان اصفهان برگزار شد.

 

در پایان این مسابقات با حضور سهیلا باغستانی نایب رئیس هیئت و شهلا رفیعی مسئول کمیته داوران هیئت از تیمهای برتر با اهداء جوایز تقدیر شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید