امروزسه شنبه, 01 آبان 1397-- Tuesday Oct 23 2018

ساعت 08:54:09

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 03:49:57

در خمینی شهر 400 ورزشکار ملی پوش داریم

در خمینی شهر 400 ورزشکار ملی پوش داریم

شنبه, 31 خرداد 1393 ساعت 11:52 کدخبر :7427
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
دومین همایش تجلیل از 70 نفر ازقهرمانان و مدال آوران ورزشی شهرستان خمینی شهر در محل سالن بصیرت شهرداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در این همایش با بیان اینکه شهرستان خمینی شهر منبعی برای پرورش قهرمانان و مدال آوران جهانی و ملی می باشد، گفت: با وجود بضاعتهای کم مالی از قهرمانان و مدال آوران شهرستان حمایت می کنیم.
وی بیان داشت: در سال گذشته اکثریت هیات های ورزشی که از حساسیت خاص خود برخوردار بودند ساماندهی شدند و امیدوارم این هیات ها به جایگاه ورزشی و قهرمانی خود در کشور برگردند.
رییس اداره ورزش و جوانان نیز در این مراسم گفت: قهرمانان ورزشی پرچمدار و سفیران شهرستان، استان وکشورمان در مسابقات ملی وجهانی بوده اند.
جواد محمدی افزود: در شهرستان خمینی شهر بالغ بر 14 هزار نفر ورزشکار فعال و مستمر فعالیت دارند و طبق آخرین آمار اداره کل ورزش و جوانان  استان اصفهان، شهرستان خمینی شهر بیشترین ورزشکار سازمان یافته را بعد از شهر اصفهان دارد و رتبه دوم استان را به خود اختصاص داده است.
وی با بیان اینکه مسوولین شهرستان حمایت خیلی خوبی از قهرمانان و مدال آوران و هیات ورزشی داشته اند ودارند، گفت: در شهرستان خمینی شهر بیش از 400 نفر قهرمان و ورزشکار ملی پوش کشوری فعال هستند که تعدادی زیادی از آنها در مسابقات مختلف ورزشی رتبه جهانی کسب کرده اند.
 محمدی با تاکید بر اینکه مسوولین شهرستان به خصوص نماینده مردم درمجلس و شهرداری واعضای شورای شهردر برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی همکاری حمایت های  بسیار خوبی داشته اند گفت:شهرستان خمینی شهر در دوسال گذشته در بخش پرورش و شناسایی قهرمانان ورزشی به صورت انفرادی و قهرمانی رشد بسیار خوبی داشته است.
به گفته وی، در حوزه فعالیت عمرانی اتمام پروژه نیمه کاره زمین چمن ورزشی مجموعه قدس با همکاری ومشارکت شهرداری و خیرین ورزش یار مهمترین اقدام عمرانی ورزشی شهرستان در سال جاری خواهد بود.
لازم به ذکر است از مجموعه 70 نفر مدال آور 20 نفراز آنها در رشته های مختلف ورزشی موفق به کسب رتبه های جهانی شده اند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#4 0 .........mahdi 24 تیر 1393 ساعت 02:39
سلام آقای شاهین خسته نباشید .چرا نظرات را به روز نمیکنید .سایت را به دست شما سپردیم که هم مطالبش به روز باشه و هم نظرات بینندگان . ضمنا اینقدر محافظه کار و ترسو نباشید .مطالبی که مردم میفرستند را بگذارید روی سایت .نترسید برای شما مشکلی پیش نمیاد به اسم شخص یا گروهی که میفرستند بگذارید روی سایت .حداقل نظرات مردم را درج کنید .نظر که دیگه برای شما مشکلی ایجاد نمیکند .سایت های خبری یک مسوول دل دار میخواهد که از هیچ کس و هیچ گروه و هیچ حزب و هیچ مسوولی نترسد
نقل قول
 
 
#3 0 شهادت هنر مردان خدا 21 تیر 1393 ساعت 03:59
حتما یک دلیلی داشته که دعوت نشدند و به زور که کسی خودش را دعوت نمیکنه .در ضمن هیچ کس پرچم دار خمینی شهر نیست .پرچم دار خمینی شهر عزیزانی بودند که از جان گذشتند و در مسابقه ایثار و گذشت و شهادت جانفشانی کردند و رتبه اول شدند اما نه خودشان و نه خانواده هاشان ادعایی کردند . یک جشن دعوت نشدید اینقدر اینجا و انجا گفتن ندارد .من به عنوان یک شهروند از شما عذر خواهی میکنم
نقل قول
 
 
#2 +1 لطفا چاپ شود 15 تیر 1393 ساعت 00:51
فرصت زشته که نظرات دزدیده میشن.زشته که صحبت من کامل چاپ نمیشه.این همه با مسیولین ورزش با صبر و حوصله و مودب صحبت کردیم پس کو عمل?کودلسوزیشون.چه فایده?متاسفم برای خودم وبرای همه ورزشکاران قهرمانمنزوی شده خمینی شهر
نقل قول
 
 
#1 +1 لطفا چاپ شود 13 تیر 1393 ساعت 22:25
به آقای محمدی بگید چرا از تیم بدمینتون آموزش و پرورش که اسفند92سوم استان شد و 2نفرشون عضو تیم استان برای مسابقات کشوری شدند دعوت نکردند تا به این به اصطلاح جشن تجلیل بیاند?مگه اونا پرچمدار شهرستان نبودند?مگه اونا مقام کسب نکردند و واسه مسابقات کشوری انتخاب نشدند?
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید