امروزجمعه, 25 آبان 1397-- Friday Nov 16 2018

ساعت 09:28:51

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 04:48:48

رییس هیات فوتبال شهرستان استعفا کرد
پس از گذشت سه ماه شروع به کار

رییس هیات فوتبال شهرستان استعفا کرد

شنبه, 22 شهریور 1393 ساعت 13:07 کدخبر :7726
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به دنبال اختلافات به وجود آمده «عبدالله کیانی» رییس هیات فوتبال شهرستان از این سمت کناره گیری کرد.

به گزارش فرصت، عضو شورای شهر خمینی شهر و رییس مستعفی هیات فوتبال شهرستان روز جمعه در گفت وگو با ایرنا گفت: به توصیه دوستان به ویژه رییس اداره ورزش و جوانان مسئولیت هیات فوتبال شهرستان را قبول کردم و هدف من از قبول این مسئولیت برداشتن گامی برای توسعه ورزش فوتبال در خمینی شهر بود.

 

عبدالله کیانی با اشاره به وجود اختلافات گذشته بین هیات فوتبال شهرستان و هیات فوتبال استان اصفهان برای تصدی مسئولیت هیات فوتبال این شهرستان گفت: اداره ورزش و جوانان خمینی شهر وعده هایی برای حل مشکلات فوتبال این شهرستان داد.


رئیس شورای استان اصفهان گفت: در سال های گذشته، سالن ورزشی «مادر» در اختیار هیات فوتبال قرار داشت و امسال نیز در خواست ما این بود که این سالن برای استفاده علاقه مندان به ورزش فوتبال و کسب در آمد برای جبران هزینه های هیات شهرستان، در اختیار هیات فوتبال خمینی شهر قرار گیرد.

 

کیانی اظهار کرد: متاسفانه برخلاف قول مسئولان اداره ورزش و جوانان، سالن ورزشی مادر به بخش خصوصی واگذار و از اختیار هیات فوتبال خارج شد.
وی افزود: بر اساس قانون، اعضای هیات فوتبال شهرستان باید با نظر رئیس این هیات انتخاب و به هیات فوتبال استان معرفی شوند اما متاسفانه معرفی بعضی از افراد از جمله خزانه دار، دبیر هیات فوتبال با مخالفت های رئیس اداره ورزش و جوانان روبرو شد و به رغم جلسات مکرر با مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان، وی به خواسته خود اصرار کرد و دلائل قابل قبولی نیز برای اصرار خود ارائه نکرد.


رئیس هیات فوتبال خمینی شهر با بیان اینکه در این مدت تلاش زیادی داشتم تا با تعامل و همدلی مشکلات هیات فوتبال شهرستان را حل و اعضای هیات را انتخاب کنیم، گفت: بعد از گذشت سه ماه با کارشکنی های متعدد از سوی رئیس اداره ورزش و جوانان برای انتخاب اعضای هیات فوتبال روبرو شدم.

 

وی با تاکید براینکه باید روحیه استقلال هیات های ورزشی حفظ شود گفت: در ماه های گذشته به روحیه عملکرد مستقل هیات فوتبال شهرستان خمینی شهر آسیب زیادی وارد شد.
وی گفت: وعده هایی برای توسعه ورزش فوتبال و ارتقای جایگاه شهرستان در استان و کشور به فعالین و جوانان و علاقه مندان فوتبال در خمینی شهر داده بودم اما با مشاهده مداخلات و کارشکنی اداره ورزش و جوانان شهرستان تصمیم به استعفا گرفتم.


وی که عضو شورای شهر خمینی شهر نیز می باشد، خطاب به مسئولین هیات فوتبال استان اصفهان اظهار کرد: امیدوارم مسئولین هیات فوتبال استان و اداره ورزش و جوانان هرچه سریع تر فرد مناسب را به عنوان سرپرست هیات فوتبال این شهرستان معرفی کنند تا از ایجاد رکود و دلسردی جوانان و اهالی فوتبال جلوگیری شود.


رئیس مستعفی هیات فوتبال خمینی شهر افزود: چمن زمین فوتبال مجموعه قدس از بیش از دو سال تاکنون برای بازسازی تخریب و به حال خود رها شده است.
وی افزود: یکی اهداف شورای شهر و شهرداری خمینی شهر، تکمیل این زمین چمن با کمک خیرین است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 +1 یک سده ایی 31 شهریور 1393 ساعت 09:21
روزی که آقای کیانی مسئولیت هیات فوتبال شهرستان را قبول کردند فکر می کردم ایشان خودشان فوتبالی هستند یا اینکه با مدیریت می توانند اوضاع فوتبال شهرستان را سرو سامانی بدهند.ولی متاسفانه به نظر می رسد هیچ کدام از این دو وجود نداشت. آقای کیانی بهتر بود قبل از قبول ریاست هیات فوتبال مصاحبه فرصت با رییس قبلی یعنی آقای جواد راشد فر را مطالعه می کردند و بعد چنین تصمیمی می گرفتند. فعلا که تمام شد ولی مسولین ورزشی و غیر ورزشی فکری به حال فوتبال شهرستان بکنند.
نقل قول
 
 
#1 0 یک سده ایی 27 شهریور 1393 ساعت 11:14
من میدونستم
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید