امروزشنبه, 30 تير 1397-- Saturday Jul 21 2018

ساعت 02:35:09

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 21:13:58

مسئول کانون مربیان استان اصفهان

مرگ تدریجی فوتبال شهرستان‌های اصفهان

یکشنبه, 24 اسفند 1393 ساعت 17:28 کدخبر :8572
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

مسئول کانون مربیان استان اصفهان گفت: فوتبال شهرستان€Œهای اصفهان به دلیل عدم برخورداری از حامیان مالی مناسب در وضعیت مرگ تدریجی قرار گرفته است.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین ،حسین چرخابی صبح امروز در حاشیه کارگاه آموزشی دانش€Œافزایی مربیان فوتبال در گفت€Œوگو با خبرنگار فارس در شهرضا اظهار کرد: وضعیت فوتبال شهرستان€Œهای استان در ضعیف€Œترین دوران خود قرار گرفته است، و در وضعیت کنونی بقای فوتبال در سطح استان صفهان مرهون حمایت€Œهای دو مجموعه فولادمبارکه وذ وب€Œآهن است و بخش قابل توجهی از زیرساخت€Œهای موجود در سطح فوتبال از سرمایه€Œگذاری€Œهای این دو بخش صنعتی ناشی می€Œشود.
وی اضافه کرد: شهرستان€Œهای شهرضا، خمینی€Œشهر و اردستان که از گذشته€Œهای دور به عنوان مهد پرورش فوتبالیست€Œهای برجسته مطرح بوده€Œاند در وضعیت کنونی حرفی برای گفتن در عرصه فوتبال ندارند و این معضل ناشی از عدم وجود حامیان مالی مناسب در سطح فوتبال استان اصفهان است.
چرخابی با اشاره به اینکه تنگناهای مالی امکان سیاست€Œگذاری€Œهای کلان در فوتبال اصفهان را با مشکل مواجه کرده است، عنوان کرد: احداث ورزشگاه نقش جهان و به طول انجامیدن این طرح بزرگ حجم قابل توجهی از اعتبارات ورزشی را به خود اختصاص داده است.
وی در پایان صحبت€Œهای خود با بیان اینکه افزایش سطح آگاهی علمی مربیان جوان از مهم€Œترین راهکارهای ارتقای فوتبال در استان اصفهان به شمار می€Œرود، گفت: بر همین اساس نسبت به تدوین کارگاه€Œهای آموزشی با محوریت افزایش سطح بینش مربیان جوان در نقاط مختلف استان اصفهان اقدام می€Œشود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید