امروزدوشنبه, 04 تير 1397-- Monday Jun 25 2018

ساعت 04:58:10

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

باشگاه مهر قهرمان مسابقات تکواندو جام مولی الموحدین شد
باشگاه مهر قهرمان مسابقات تکواندو جام مولی الموحدین شد

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین ، این دور از مسابقات به همت هیات تکواندو شهرستان خمینی شهر, اداره ورزش و جوانان خمینی شهر و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خمینی شهر ویژه ماه مبارک رمضان در زمین اسکیت پارک پیروزی برگزار گردید.

کاظمی مسئول کمیته مسابقات تکواندو خمینی شهر گفت:مسابقات با شرکت ۴ تیم از شهرستان به مدت سه روز و به صورت دوره ای برگزار شد که در پایان نتایج زیر حاصل گردید:

 

مقام اول :باشگاه مهر به مربیگری استاد اندام پور با کسب ۶ امتیاز

مقام دوم : باشگاه نام آوران به مربیگری استاد رحمتی با کسب ۵ امتیاز

مقام سوم: باشگاه قدس به مربیگری استاد سالمی باکسب ۴ امتیاز

مقام چهارم : باشگاه زنده یاد خلیلی به مربیگری استاد پیرحاجی

کاپ اخلاق این مسابقات به باشگاه زندیاد خلیلی تعلق گرفت.

داور نمونه شب اول: محمد شفیعی
داور نمونه شب دوم :محمدرضا ماندگاری
داور نمونه شب سوم: محمدرضا ماندگاری

مربی نمونه مسابقات :مصطفی عموشاهی
سرپرست نمونه :حسن باقری

بازیکن فنی مسابقات :مسیح نظریان به مربیگری استاد نظریان


برنامه های ویژه آموزشی هیات کاراته، مخصوص تعطیلات تابستانی دانش آموزان

آموزش کاراته مخصوص دختران ،
باشگاه مهرگان محله جوی آباد در دو سانس مجزا بصورت کاملا رایگان وهمراه با تسهیلات آموزشی.

ثبت نام در این باشگاه روزهای زوج ازساعت 16 الی18 درمحل تمرین انجام میشود.

آموزش کاراته در باشگاهای کوثر و شاهین واقع در مجموعه ورزشی قدس مخصوص دختران و پسران در سه سانس مجزا ،روزهای فرد و با 70 درصد تخفیف در شهریه.

خانواده های گرامی برای ثبت نام فرزندانشان در این مکان به دفتر هیات کاراته (مجموعه ورزشی قدس)مراجعه نمایند.
روزهای فرد ساعت17:30 الی 19

جام رمضان در حال برگزاریست
جام رمضان در حال برگزاریست

فوتسال جام رمضان خمینی شهر در سالن انقلاب شهرستان در حال برگزاریست این مسابقات که با شرکت 24 تیم بزرگسال و 13 تیم در رده جوانان از شهرستان های مختلف از جمله اصفهان خمینی شهردرچه کوشک نجف آباد شاهین شهر و... همراه است در شب های ماه مبارک رمضان ازساعت 21الی 24 با حضوربازیکنان مطرح کشوری در حال اجراست لازم به ذکر است جوایز این مسابقات بالغ بر 15 ملیون تومان می باشد.

بانوان بسکتبالیست خمینی شهر سکوی اول را تصاحب کردند
در مسابقات قهرمانی نوجوانان بانوان استان
بانوان بسکتبالیست خمینی شهر سکوی اول را تصاحب کردند

بانوان بسکتبالیست تیم سازمان فرهنگی، تفریحی و ورزشی خمینی شهر سکوی اول مسابقات استانی قهرمانی نوجوانان بانوان را تصاحب کردند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این تیم توانست به عنوان سرگروه به مرحله نهایی صعود کرده و در مرحله ضربدری از سد تیم آموزش و پرورش ناحیه 5 با نتیجه 58 بر 26 عبور کند و در مرحله فینال تیم ذوب آهن را با نتیجه 61 بر 57 پشت سر بگذارد.
در این دسته از مسابقات که با حضور 8 تیم برگزار شد، تیم ذوب آهن سکوی دوم و تیم هیات بسکتبال خمینی شهر سکوی سوم را ازآن خود کردند.

دختران والیبالیست، قهرمان استان شدند
دختران والیبالیست، قهرمان استان شدند

تیم هیئت والیبال خمینی شهر در مسابقات لیگ دسته دوی نوجوانان دختر استان بر سکوی قهرمانی ایستاد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، دختران نوجوان والیبالیست شهر ما از میان 19 تیم به این مقام نائل شدند. هیئت والیبال شهر کوشک نایب قهرمان شد و تیم ذوب آهن ب بر سکوی سوم این مسابقات ایستاد.


اسامی بازیکنان این تیم به شرح زیر می باشد:
آنيا عسگرى، نازنين ربانى، فاطمه كريمى، ميترا هاشمى، مهشاد سعيدى، زينب صالحى، آرزو عادلى، يگانه عادلى،
فرزانه رضايى، نازنين اميرخانى، كيميا بابايى، مينا براتيان، فاطمه صفار و ستاره صادق پور
همچنین صفایی زاده، عمومی و صرامی به ترتیب سرپرست، مربی و کمک مربی تیم بودند.

سکوی سوم در تصرف بسکتبالیست های خمینی شهر
تیم بسکتبال نوجوانان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی خمینی شهر با دست پر برگشت
سکوی سوم در تصرف بسکتبالیست های خمینی شهر

بسکتبالیست های تیم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی خمینی شهر سکوی سوم مسابقات لیگ نوجوانان باشگاه های کشور را به تصرف خود درآوردند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در این دسته از مسابقات که با حضور 32 تیم و به میزبانی تهران برگزار شد تیم مهرام تهران به عنوان قهرمانی رسید، رامیان گلستان دوم شد و آسمانخراش های خمینی شهر عنوان سومی را از میان 32 تیم از آن خود کردند.

گفتنی است این مسابقات با حضور نناد ترونیک سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران برگزار شد.

اسامی بازیکنان این تیم به شرح زیر است:

علی بابایی پور، محمدجواد حیدری نسب، سیدعلی گلستانه، فردین نصری، حمید ضیایی، سیدابراهیم ابطحی، عرفان صرامی، معین خرسندی، عمران طالب زاده، پرهام صادقی، پدرام صادقی، متین پوزشی، فربدتاتاری، سیدمهدی میریان و بهنام مقصودیان.

همچنین سید تقی گلستانه سرمربی، علیرضا گرجی مربی، داریوش عباسی کمک مربی، مجید قصری مربی بدنساز و صادق جوانمردی سرپرستی این تیم را به عهده داشتند. 

شایان ذکر است تیم بسکتبال بانوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نیز ماه گذشته در لیگ کشوری که به میزبانی خمینی شهر برگزار شد، به مقام نایب قهرمانی رسید. 

مردان آهنین خمینی شهر بر سکوی اول
مردان آهنین خمینی شهر بر سکوی اول

باشگاه قدرت خمینی شهر در مسابقات کشوری د.دلیفت که به میزبانی شهرضا برگزار شد در رده جوانان به عنوان قهرمانی دست یافت. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، ایمان کرمی، رضاعابدی، محمدکریمی و حسین مجیدی از این رده به کسب مقام اول نائل شدند، محمدرضا رحمتی بر سکوی دوم ایستاد و علی ماندگاری عنوان چهارم را از آن خود کرد.


صفرعلی پاکدل و علیرضا کرمی نیز مقام اول رده سنی پیشکسوتان را به خود اختصاص دادند و علی مختاری و جعفر پرنده نیز عنوان های سوم و چهارم رده سنی بزرگسالان را به نام خود ثبت کردند.


گفتنی است مربیگری این ورزشکاران را محمد نوروزی و علیرضا سلمانی بر عهده داشتند. 

این مسابقات با عنوان " جایزه بزرگ د.دلیفت چندجانبه" در همه رده های سنی با حضور شرکت کنندگانی از شهرستان های خمینی شهر، تیران، شهرضا، سمیرم، مبارکه، بهارستان، اصفهان، کرکوند، اهواز، شهرکرد و شیراز و حدود ١۵تیم در سالن شهید طحانی شهرضا برگزار شد.

پهلوان باز هم قهرمان شد
پهلوان باز هم قهرمان شد

پهلوان اکبرنوری پیشکسوت خمینی شهری وزنه برداری کشوردرمسابقات پاورلیفتینگ باشگاه های کشور به مقام قهرمانی رسید. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, مسابقات پاورلیفتینگ کشوردررده های سنی مختلف به میزبانی زرین شهربرگزارشد.دراین دورازمسابقات اکبر نوری در رده سنی ۸۰_۹۰ سال با رکورد ۹۷.۵ کیلوگرم به مقام قهرمانی دست یافت, همچنین کسری دیباجی و محمدرضا عسگری دو ورزشکارخمینی شهری دررده نوجوانان و جوانان به مقام چهارم دست یافتند.

اخبار متنوع ورزشی از شهرستان خمینی
اخبار متنوع ورزشی از شهرستان خمینی

زهرا رضایی والیبالیست خمینی شهری به اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت شد.به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر از استان اصفهان سه ورزشکار به نام های زهرا رضایی (از شهرستان خمینی شهر)، نگار سلحشوری و زینب مدنی به این اردو دعوت شده اند.

قهرمانی دختران والیبالیست خمینی شهری در استان اصفهان
تیم های والیبال خمینی شهر و کوشک به ترتیب در مسابقات آتیه سازان دختر استان اصفهان به مقام اول و سوم رسیدند.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، مسابقات والیبال آتیه سازان دختر استان اصفهان با حضور ٤١ تیم به میزبانی شهرستان برخوار برگزار گردید که در پایان خمینی شهر به مقام قهرمانی رسید، برخوار دوم شد و تیم های مقاومت شهید حججی کوشک و شهید خرازی الف به صورت مشترک مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
تجلیل از خانواده های شهدای باستانی خمینی شهر
طی مراسمی از خانواده های شهدای باستانی شهرستان خمینی شهر تجلیل به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، طی مراسمی از خانواده های شهدای باستانی شهرستان خمینی شهر با حضور رضا ابراهیمیان مسئول کانون بسیج ورزشکاران و دیگر مسئولین هیات های ورزشی شهرستان خمینی شهر در زورخانه پوریای ولی تجلیل به عمل آمد.
مسابقات کیوروگی بانوان شهرستان خمینی شهر با معرفی نفرات به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، مسابقات کیوروگی بانوان شهرستان خمینی شهر به مناسبت دهه فجر با حضور 50 تکواندو کار برگزار گردید و نتایج ذیل به دست آمد:
1-باشگاه نام آوران با 42 امتیاز
2-باشگاه مهر با 36 امتیاز
3-باشگاه ملی پوشان با 34 امتیاز
بازیکن فنی : نگار عظیمی ازباشگاه نام آوران در وزن 10 خردسالان
داورنمونه : فاطمه امینی
مربی نمونه : نجمه عزیزی
اعظم مهرابی ورزشکار خمینی شهری در مسابقات تکواندو کشور به مدال برنز رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، مسابقات پومسه تکواندو لیگ برتربانوان کشور به میزانی تهران برگزار شد که اعظم مهرابی ورزشکار خمینی شهری در این رقابت ها به مدال برنز رسید.
صعود خمینی شهری ها به قله الوند گلپایگان
صعود خمینی شهری ها به قله الوند گلپایگان
کوهنوردان خمینی شهری به قله الوند شهرستان گلپایگان صعود کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، تیم 5 نفره کوهنوردان خمینی شهری به سرپرستی منصور قدیری به قله الوند شهرستان گلپایگان صعود کردند.
همچنین گروه 25 نفره کوهنوردان باشگاه همدلان طبیعت خمینی شهر به قله صلا به سرپرستی مهدی صفاری صعود کردند.

صفحه 1 از 104