امروزپنجشنبه, 30 فروردين 1397-- Thursday Apr 19 2018

ساعت 21:35:35

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 22:37:23

دختران والیبالیست، قهرمان استان شدند
دختران والیبالیست، قهرمان استان شدند

تیم هیئت والیبال خمینی شهر در مسابقات لیگ دسته دوی نوجوانان دختر استان بر سکوی قهرمانی ایستاد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، دختران نوجوان والیبالیست شهر ما از میان 19 تیم به این مقام نائل شدند. هیئت والیبال شهر کوشک نایب قهرمان شد و تیم ذوب آهن ب بر سکوی سوم این مسابقات ایستاد.


اسامی بازیکنان این تیم به شرح زیر می باشد:
آنيا عسگرى، نازنين ربانى، فاطمه كريمى، ميترا هاشمى، مهشاد سعيدى، زينب صالحى، آرزو عادلى، يگانه عادلى،
فرزانه رضايى، نازنين اميرخانى، كيميا بابايى، مينا براتيان، فاطمه صفار و ستاره صادق پور
همچنین صفایی زاده، عمومی و صرامی به ترتیب سرپرست، مربی و کمک مربی تیم بودند.

سکوی سوم در تصرف بسکتبالیست های خمینی شهر
تیم بسکتبال نوجوانان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی خمینی شهر با دست پر برگشت
سکوی سوم در تصرف بسکتبالیست های خمینی شهر

بسکتبالیست های تیم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی خمینی شهر سکوی سوم مسابقات لیگ نوجوانان باشگاه های کشور را به تصرف خود درآوردند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در این دسته از مسابقات که با حضور 32 تیم و به میزبانی تهران برگزار شد تیم مهرام تهران به عنوان قهرمانی رسید، رامیان گلستان دوم شد و آسمانخراش های خمینی شهر عنوان سومی را از میان 32 تیم از آن خود کردند.

گفتنی است این مسابقات با حضور نناد ترونیک سرمربی تیم ملی نوجوانان ایران برگزار شد.

اسامی بازیکنان این تیم به شرح زیر است:

علی بابایی پور، محمدجواد حیدری نسب، سیدعلی گلستانه، فردین نصری، حمید ضیایی، سیدابراهیم ابطحی، عرفان صرامی، معین خرسندی، عمران طالب زاده، پرهام صادقی، پدرام صادقی، متین پوزشی، فربدتاتاری، سیدمهدی میریان و بهنام مقصودیان.

همچنین سید تقی گلستانه سرمربی، علیرضا گرجی مربی، داریوش عباسی کمک مربی، مجید قصری مربی بدنساز و صادق جوانمردی سرپرستی این تیم را به عهده داشتند. 

شایان ذکر است تیم بسکتبال بانوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نیز ماه گذشته در لیگ کشوری که به میزبانی خمینی شهر برگزار شد، به مقام نایب قهرمانی رسید. 

مردان آهنین خمینی شهر بر سکوی اول
مردان آهنین خمینی شهر بر سکوی اول

باشگاه قدرت خمینی شهر در مسابقات کشوری د.دلیفت که به میزبانی شهرضا برگزار شد در رده جوانان به عنوان قهرمانی دست یافت. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، ایمان کرمی، رضاعابدی، محمدکریمی و حسین مجیدی از این رده به کسب مقام اول نائل شدند، محمدرضا رحمتی بر سکوی دوم ایستاد و علی ماندگاری عنوان چهارم را از آن خود کرد.


صفرعلی پاکدل و علیرضا کرمی نیز مقام اول رده سنی پیشکسوتان را به خود اختصاص دادند و علی مختاری و جعفر پرنده نیز عنوان های سوم و چهارم رده سنی بزرگسالان را به نام خود ثبت کردند.


گفتنی است مربیگری این ورزشکاران را محمد نوروزی و علیرضا سلمانی بر عهده داشتند. 

این مسابقات با عنوان " جایزه بزرگ د.دلیفت چندجانبه" در همه رده های سنی با حضور شرکت کنندگانی از شهرستان های خمینی شهر، تیران، شهرضا، سمیرم، مبارکه، بهارستان، اصفهان، کرکوند، اهواز، شهرکرد و شیراز و حدود ١۵تیم در سالن شهید طحانی شهرضا برگزار شد.

پهلوان باز هم قهرمان شد
پهلوان باز هم قهرمان شد

پهلوان اکبرنوری پیشکسوت خمینی شهری وزنه برداری کشوردرمسابقات پاورلیفتینگ باشگاه های کشور به مقام قهرمانی رسید. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, مسابقات پاورلیفتینگ کشوردررده های سنی مختلف به میزبانی زرین شهربرگزارشد.دراین دورازمسابقات اکبر نوری در رده سنی ۸۰_۹۰ سال با رکورد ۹۷.۵ کیلوگرم به مقام قهرمانی دست یافت, همچنین کسری دیباجی و محمدرضا عسگری دو ورزشکارخمینی شهری دررده نوجوانان و جوانان به مقام چهارم دست یافتند.

اخبار متنوع ورزشی از شهرستان خمینی
اخبار متنوع ورزشی از شهرستان خمینی

زهرا رضایی والیبالیست خمینی شهری به اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت شد.به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر از استان اصفهان سه ورزشکار به نام های زهرا رضایی (از شهرستان خمینی شهر)، نگار سلحشوری و زینب مدنی به این اردو دعوت شده اند.

قهرمانی دختران والیبالیست خمینی شهری در استان اصفهان
تیم های والیبال خمینی شهر و کوشک به ترتیب در مسابقات آتیه سازان دختر استان اصفهان به مقام اول و سوم رسیدند.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، مسابقات والیبال آتیه سازان دختر استان اصفهان با حضور ٤١ تیم به میزبانی شهرستان برخوار برگزار گردید که در پایان خمینی شهر به مقام قهرمانی رسید، برخوار دوم شد و تیم های مقاومت شهید حججی کوشک و شهید خرازی الف به صورت مشترک مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
تجلیل از خانواده های شهدای باستانی خمینی شهر
طی مراسمی از خانواده های شهدای باستانی شهرستان خمینی شهر تجلیل به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، طی مراسمی از خانواده های شهدای باستانی شهرستان خمینی شهر با حضور رضا ابراهیمیان مسئول کانون بسیج ورزشکاران و دیگر مسئولین هیات های ورزشی شهرستان خمینی شهر در زورخانه پوریای ولی تجلیل به عمل آمد.
مسابقات کیوروگی بانوان شهرستان خمینی شهر با معرفی نفرات به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، مسابقات کیوروگی بانوان شهرستان خمینی شهر به مناسبت دهه فجر با حضور 50 تکواندو کار برگزار گردید و نتایج ذیل به دست آمد:
1-باشگاه نام آوران با 42 امتیاز
2-باشگاه مهر با 36 امتیاز
3-باشگاه ملی پوشان با 34 امتیاز
بازیکن فنی : نگار عظیمی ازباشگاه نام آوران در وزن 10 خردسالان
داورنمونه : فاطمه امینی
مربی نمونه : نجمه عزیزی
اعظم مهرابی ورزشکار خمینی شهری در مسابقات تکواندو کشور به مدال برنز رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، مسابقات پومسه تکواندو لیگ برتربانوان کشور به میزانی تهران برگزار شد که اعظم مهرابی ورزشکار خمینی شهری در این رقابت ها به مدال برنز رسید.
صعود خمینی شهری ها به قله الوند گلپایگان
صعود خمینی شهری ها به قله الوند گلپایگان
کوهنوردان خمینی شهری به قله الوند شهرستان گلپایگان صعود کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر، تیم 5 نفره کوهنوردان خمینی شهری به سرپرستی منصور قدیری به قله الوند شهرستان گلپایگان صعود کردند.
همچنین گروه 25 نفره کوهنوردان باشگاه همدلان طبیعت خمینی شهر به قله صلا به سرپرستی مهدی صفاری صعود کردند.

شش نشان طلا حاصل تلاش نینجاکاران خمینی شهر
شش نشان طلا حاصل تلاش نینجاکاران خمینی شهر

نینجاکاران خمینی شهر در بیست و هفتمین دوره مسابقات هنرهای فردی نین جوتسو (نینجا) قهرمانی کشور که به میزبانی اصفهان برگزار شد، حائز 17 رتبه شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، این ورزشکاران به مربیگری امیر نیایش فر موفق به کسب 6 مدال طلا، 13 نقره و 4 برنز شده و سکوی اول این مسابقات را به تصرف تیم اصفهان درآوردند. عناوین دوم و سوم این مسابقات به تیم های گلستان و البرز تعلق گرفت.


بر اساس همین گزارش، محمدهادی ستوده، شهاب رضایی و علی اکبر ندافی مقام دوم یاساکو (دفاع شخصی گروهی) را در رده سنی خردسالان از آن خود کردند.
در رده سنی نونهالان، محمدباقر یاوری مقام اول سلاح کوتاه انعطافی (نانچیکو) و مقام اول سلاح تخصصی (شمشیر) را به خود اختصاص داد، علی شیخی مقام دوم سلاح بلند انعطافی (زنجیر)، علیرضا ابراهیم نژاد مقام اول سلاح ثابت کوتاه (کاما) و مقام سوم فوکیا (سوزن پرتابی)، میلاد نظری مقام دوم سلاح بلند ثابت (چوب) و ایلیا یزدانی مقام سوم شوریکن (ستاره پرتابی) را به نام خود ثبت کردند.


در رده سنی نوجوانان علیرضا خوش اخلاق نشان طلای سلاح تخصصی (شمشیر)، شایان خانی نشان نقره فوکیا (سوزن پرتابی)، الیاس ملکی نشان نقره تای جوتسو (دفاع شخصی)، دانیال رحمانی نشان نقره سلاح بلند انعطافی (زنجیر) و نشان برنز کوتاه ثابت (کاما)، فرهاد عابدی نشان نقره سلاح تخصصی (شمشیر) و نیما رحیمی نشان نقره سلاح کوتاه انعطافی (نانچیکو) را از آن خود کردند.


مجتبی عموچی نیز در رده سنی جوانان مقام دوم سلاح کوتاه ثابت (کاما) و مقام دوم سلاح کوتاه انعطافی (نانچیکو) را به نام خود به ثبت رساند.
سجاد حاج هاشمی مقام دوم سلاح کوتاه ثابت (کاما)، امیرحسین رادمنش مقام سوم سلاح بلند انعطافی (سانچیکو) و اصغر جاوند مقام دوم سلاح بلند انعطافی (زنجیر) از رده سنی بزرگسالان توانستند دو نقره و یک برنز را کسب نمایند.


نشان طلای سلاح کوتاه ثابت (کاما) و نشان نقره سلاح کوتاه انعطافی (نانچیکو) رده پیشکسوتان نیز به مهدی رحمتی اعطا شد.


مسئول سبک نین جوتسو کشور درباره این دوره از مسابقات به خبرنگار صدا و سیما گفت: این رقابت ها برای نخستین بار در 10 اسلاید و با حضور برترین های کشور با حضور 500رزمی کار از 18 استان کشور برگزار شد.

اکبر فرجی با اشاره به اینکه بیش از 18هزار نفردر کشور در این رشته فعالیت می کنند. افزود: این رشته با توجه به هنرهای منحصر به فرد و منعطفی که دارد از پرطرفدارترین ورزش های رزمی است.

فرجی گفت: کشور ایران با سابقه 27 ساله در این رشته هم از نظر تکنیک و از جمعیت بهتر از کشورهای اروپایی و آسیایی که در این ورزش صاحب سبک هستند عمل کرده است.
وی افزود: افراد برتر این رقابت ها پس از حضور در اردوهای تیم ملی به رقابت های بین المللی ژاپن که سال آینده برگزار می شود اعزام خواهند شد.

قهرمان خمینی شهری مدال جهانی خودرا به رهبر معظم انقلاب تقدیم کرد
قهرمان خمینی شهری مدال جهانی خودرا به رهبر معظم انقلاب تقدیم کرد

ووشوکارخمینی شهری نخستین مدال طلای تالوی ایران رابه رهبر معظم انقلاب تقدیم کرد. به گزارش فرصت آنلاین محمدعلی مجیری نوجوان ووشوکار خمینی شهر مدال طلای مسابقات بین المللی ووشوی بلغارستان خود را به منظور تقدیم به رهبر معظم انقلاب با حضور دردفتر امام جمعه به حجت الاسلام رحیمی امام جمعه خمینی شهر تقدیم کرد. گفتنی است مجیری عضو تیم ملی ووشو ی کشورمان سال گذشته درمسابقات جهانی بلغارستان در فرم «نن دائو» رده سنی نوجوانان به نخستین طلایی تالوی ایران دست یافت.

دختران ووشوکار 16مدال از مسابقات کشوری به خانه آوردند
دختران ووشوکار 16مدال از مسابقات کشوری به خانه آوردند

دختران ووشوکار شهرستان خمینی شهر در مسابقات انتخابی تیم ملی ووشو در رده های سنی مختلف با کسب 9 مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز به خانه برگشتند. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از هیئت شهرستان خمینی شهر این پیکارها که از روز دوشنبه 16 بهمن با حضور ووشوکاران تمامی استان ها در دو بخش ساندا و تالو در آکادمی ووشو آغاز شده بود، شنبه 21 بهمن ماه با قهرمانی تیم استان اصفهان به اتمام رسید.
براساس این گزارش تیم اصفهان با کسب ۱۳ مدال طلا، ۳ نقره و ۲ برنز بر سکوی نخست ایستاد. مازندران با ۴ مدال طلا،۲ نقره و یک برنز نایب قهرمان شد و البرز با 3 مدال طلا، ۶ نقره و ۴ برنز به عنوان سومی دست یافت.
نفرات برتر این پیکارها جواز حضور در اردوی تیم ووشوی جوانان ایران را کسب کردند.
گفتنی است تیم ملی ووشوی جوانان ایران، 20 الی 27 تیرماه سال 1397 در رقابت های قهرمانی جهان به میزبانی شهر «برازیلیا» پایتخت برزیل شرکت خواهد کرد.
اسامی قهرمانان خمینی شهری تیم استان اصفهان به شرح زیر است:


در بخش تالو:
فاطمه جزینی 3 طلا
مینا پناهی 3 طلا
زهرا بت شکن 1 طلا و 1 نقره
منیره پناهی 1 طلا و 2 برنز
حانیه گلشن 1 طلا
حدیث امیری 2 نقره
مهسا سادات سجادی 1 نقره


در بخش ساندا:
سحر کارخیران 1 برنز

صفحه 1 از 103