امروزسه شنبه, 26 تير 1397-- Tuesday Jul 17 2018

ساعت 18:01:14

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 23:13:42

مسابقات تنیس روی میزوفوتسال دختران دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید
مسابقات تنیس روی میزوفوتسال دختران دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید

بیست و یکمین دوره مسابقات تنیس روی میز دانشجویان دختروسیزدهمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر برگزار شد.به گزارش خبرنگارفرصت آنلاین به نقل ازروابط عمومی دانشگاه ، در این دوره از مسابقات که با حضور دانشجویان دختر، مربیان و سرپرستان برگزارشد تیم دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان توانست مقام اول مسابقات تنیس روی میز را به خود اختصاص دهد و به ترتیب تیم€Œهای سما خوراسگان و دانشگاه آزاد اسلامی خمینی€Œشهر مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین در سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال دختران تیم دختران دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان مقام اول و تیم€Œهای دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر و سما خوراسگان به ترتیب مقام های دوم و سوم مسابقات را به دست آوردند .

محمدرضا خانی مدال طلای کشوری را به گردن آویخت
محمدرضا خانی مدال طلای کشوری را به گردن آویخت

دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور رده سنی امید در گروه مردان با حضور 207 تکواندوکار از 29 استان در قالب 30 تیم به مدت دو روز و به میزبانی خراسان رضوی در مجموعه ورزشی “شهید بهشتی” مشهد برگزار شد که نماینده شایسته تکواندو استان محمدرضا خانی خوزانی در وزن 87- موفق به کسب مقام قهرمانی و مدال طلای این دوره از مسابقات گردید.

مقام دوم تیمی از آنِ تیم «ام اس» انجمن بقیت اله شد
مقام دوم تیمی از آنِ تیم «ام اس» انجمن بقیت اله شد

تیم ام اس خیریه بقیه اله الاعظم (عج) خمینی شهر به مسابقات کشوری گرگان اعزام شد.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین اولین دوره بازی های کشوری ورزشکاران ام اس از 2 دی ماه در گرگان برگزار شده است و در آن ورزشکاران از پانزده استان در دو رشته دارت و شطرنج به رقابت می پردازند. گفتنی است دراین مسابقات انجمن خیریه بقیت اله مقام دوم تیمی را کسب کرد.

شرکت تیمهای خمینی شهری درمسابقات بین المللی مارشال
شرکت تیمهای خمینی شهری درمسابقات بین المللی مارشال

چهار تیم از خمینی شهر در مسابقات بین المللی مارشال رشته اسکیت فری استایل شرکت می کنند. به گزارش خبرنگار فرصت, مسابقات بین المللی مارشال رشته اسکیت فری استایل 15 الی 17 آذرماه به میزبانی تهران برگزار می شود که از شهرستان خمینی شهر چهار تیم در دو بخش آقایان و بانوان در رده های زیر 16 و بالای 16 سال در این مسابقات شرکت می کنند، نتایج این مسابقات در رنکینگ جهانی محاسبه می شود، گفتنی است شهرستان خمینی شهر یکی از قطب های اصلی اسکیت فری استایل در کشور می

امید کریمی در  شطرنج نابینایان کشور دوم شد
امید کریمی در شطرنج نابینایان کشور دوم شد

امید کریمی ورزشکار خمینی شهری در مسابقات آزاد شطرنج نابینایان گرامیداشت روز جهانی معلولین کشور به مقام دوم رسید. به گزارش خبرنگار فرصت ، مسابقات شطرنج آزاد گرامیداشت روز جهانی معلولین در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر برگزار شد و با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. در پایان این دوره از مسابقات امیر ربی از اصفهان با۶ امتیاز و امتیاز شکنی بهتر قهرمان مسابقات شد،امید کریمی از شهرستان خمینی شهر با ۶ امتیار و امتیاز شکنی کمتر در جایگاه دوم ایستاد وایمان تحویلی از تهران با ۶ امتیاز و امتیاز شکنی پایین تر در ردیف سوم قرار گرفت. گفتنی است در مراسم اختتامیه و توزیع جوایز نفرات برتر محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان حضور داشت.

برپایی اردوی تیم ملی فلوربال کشوردر خمینی شهر
برپایی اردوی تیم ملی فلوربال کشوردر خمینی شهر

35 بازیکن در اولین مرحله اردوی تیم ملی فلوربال کشور به میزبانی شهرستان خمینی شهر حاضر شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین دربین دعوت شدگان که توسط کادرفنی انتخاب شده اند نام احسان حاج هاشمی از شهرستان خمینی شهر به چشم می خورد.

هندبال خمینی شهر قهرمان کشوردردسته دوم
هندبال خمینی شهر قهرمان کشوردردسته دوم

مسابقات هندبال ليگ دسته دو كشوردر زاهدان با قهرمانی تیم هیئت هندبال خمینی شهر به پایان رسید.رییس هیئت هندبال خمینی شهربا اعلام این پیروزی افزود: تیم بزرگسالان خمینی شهر حاضردر لیگ دسته دو کشور پس از صعود از دور مقدماتی در بازی ضربدری مقابل زاهدان با نتیجه 27 بر 21 پیروز و در بازی پایانی مقابل ذغال سنگ طبس با نتیجه ۳۰ بر ۲۷رقیب را شکست داد. میردامادی گفت :با این قهرمانی تیم هند بال خمینی شهرکه برای دومین بار در لیگ هندبا ل بزرگسالان کشور شرکت کرده بود سهمیه حضور در لیگ دسته یک سال آینده هندبال کشور را از آن خود کرد .گفتنی است هندبال شهرستان در سال جاری علاوه بر کسب عناوین متعدد استانی در بخش €پسران و دختران در رده های مختلف€ سنی€ , مقام قهرمانی نوجوانان ساحلی کشوردریزد و مقام قهرمانی نونهالان کشور درجهرم€ را از آن خود کرده است.

خمینی شهرمیزبان بسکتبال نوجوانان کشور
خمینی شهرمیزبان بسکتبال نوجوانان کشور

مرحله دوم مسابقات بسکتبال لیگ نوجوانان باشگاه های کشور به میزبانی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر در سالن ورزشی باغ بانوان در حال انجام است. به گزارش فرصت آنلاین این بازیها از روز چهارشنبه 29 آذرماه آغاز و تا روز جمعه اول دی ماه ادامه دارد.براساس این گزارش تیم های سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر، مهرام قدس تهران، مهرام اسلامشهر و فرش مشهد به رقابت می پردازند.

صفحه 4 از 104