امروزسه شنبه, 26 تير 1397-- Tuesday Jul 17 2018

ساعت 17:58:23

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 23:13:42

مسابقات هندبال مدارس دخترانه خمینی شهر به پایان رسید
مسابقات هندبال مدارس دخترانه خمینی شهر به پایان رسید

شاهد امیرخانی، مهرآیین و شاهد میعاد قهرمانان مسابقات هندبال مدارس دخترانه آموزش و پرورش خمینی شهر شدند. به گزارش خبرنگار فرصت, رییس هیات هندبال خمینی شهر گفت: این دور از مسابقات از یازدهم لغایت شانزدهم آذر ماه به طول انجامید و ۱۰ تیم از مدارس ابتدایی, ۱۱ تیم از مدارس متوسطه اول و ۸ تیم از مدارس متوسطه دوم حضور داشتند که این مسابقات در سالن ورزشی مالک اشتر انجام پذیرفت.
در مقطع ابتدایی شاهد امیرخانی مقام اول, پرنیان مقام دوم و استقلال مقام سوم را از آن خود کردند.
در مقطع متوسطه اول مهر آیین مقام اول، طریق الاسلام مقام دوم و فرزانگان مقام سوم را از آن خود کردند.
در مقطع متوسطه دوم شاهد میعاد مقام اول، هدایت مقام دوم و فرزانگان مقام سوم را از آن خود کردند.

همایش اتومبیل رانی با شرکت 500 خودرو برگزار شد
در پیست اتومبیل رانی خمینی شهر
همایش اتومبیل رانی با شرکت 500 خودرو برگزار شد

همایش اتومبیلرانی در خمینی شهر با استقبال پرشور ورزشکاران همراه شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، همایش خوردروهای کف خواب، آفرود و سیستم دار همراه با حرکات نمایشی و دیگر برنامه های مهیج روز جمعه 24 آذرماه با حضور بی سابقه بیش از 500 دستگاه اتومبیل در پیست اتومبیلرانی خمینی شهر برگزار شد. 

گفتنی است پیست اتومبیلرانی خمینی شهر جنب آرامستان باغ فردوس و ابتدای جاده منتهی به منطقه هورموده واقع شده است.

مهدیه خوش اخلاق در ترکیب تیم تکواندو استان
مهدیه خوش اخلاق در ترکیب تیم تکواندو استان

مهدیه خوش اخلاق نماینده بانوان خمینی شهر در مسابقات کیوروگی کشور شد. به گزارش خبرنگار فرصت، روابط عمومی هیات تکواندو خمینی شهر گفت: ترکیب تیم جوانان استان اصفهان برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور مشخص و معرفی شدند که در این بین نام مهدیه خوش اخلاق از شهرستان خمینی شهر به چشم می خورد. لازم به ذکر است سرپرستی تیم تکواندو جوانان زنان استان به عهده زهرا کریمی از خمینی شهر است.

خبرهایی از قهرمانی ورزشکاران خمینی شهری
خبرهایی از قهرمانی ورزشکاران خمینی شهری

 کارگر ان تکواندوکار شهرستان با دومدال به خانه برگشتند

تکواندوکاران کارگر شهرستان شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی هیات تکواندو خمینی شهر گفت: مسابقات کیوروگی و پومسه بزرگسالان کارگران استان اصفهان در روز جمعه دهم آذر ماه در شهر اصفهان برگزار شد. نتایج به شرح زیر می‌باشد :
مقام دوم و مدال نقره توسط رسول فتحیان در وزن ۶۳ کیلوگرم
مقام سوم ومدال برنز توسط محمود فتحیان.


نایب قهرمانی فوتبال ساحلی در استان
خمینی شهر نایب قهرمان فوتبال ساحلی استان اصفهان شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: مسابقات فوتبال ساحلی بزرگسالان استان اصفهان با نایب قهرمانی خمینی شهر به پایان رسید. این دور از مسابقات روز جمعه 10 آذرماه با معرفی تیم های اول تا سوم رقابت ها به پایان رسید، در دیدار فینال تیم های خمینی شهر و ماهان طاد به مصاف هم رفتند که خمینی شهر با نتیجه 3 بر 5 مغلوب حریفش شد و در جایگاه دوم ایستاد، نماینده طاد قهرمان شد، در دیدار رده بندی نیز زاگرس شاهین شهربا نتیجه 6 بر 2 کیان آریا را شکست داد و به مقام سومی رسید.


درخشش خمینی شهری ها در ووشو انتخابی بانوان استان
مسابقات قهرمانی ووشو انتخابی بانوان استان اصفهان با درخشش خمینی شهری ها همراه شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین دبیر هیات ووشو گفت: مسابقات قهرمانی ووشو انتخابی بانوان استان اصفهان در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در دو بخش تالو و ساندا در خانه ووشو اصفهان برگزار شد. در این دوره از رقابت ها تیم های اصفهان الف، اصفهان ب، شاهین شهر، خمینی شهر، لنجان و نجف آباد به رقابت پرداختند.
بر این اساس تیم اصفهان الف با کسب 14 طلا 9نقره 4 برنز بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های شاهین شهر با کسب 6 طلا 3 نقره 4 برنز و خمینی شهر با کسب 4 طلا 6 نقره 1برنز به ترتیب به مقام دوم و سوم دست یافتند. لازم به ذکر است قهرمانان ملی شهرستان خمینی شهر در این رقابت شرکت نکردند.

نام آوران مقام دوم مسابقات تکواندو نوجوانان پسر استان
نام آوران مقام دوم مسابقات تکواندو نوجوانان پسر استان

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی هیات تکواندو خمینی شهر گفت: باشگاه نام آوران با کسب سه مدال رنگارنگ مقام دوم مسابقات کیوروگی آزاد نوجوانان پسر استان اصفهان را از آن خود کرد. این دور از مسابقات به منظور شناسایی برترین€ هاي استان در دهم آذر ماه با رقابت 53 هوگوپوش به مناسبت گرامیداشت ورزشکاران و تکواندو کاران آسیب دیده زلزله کرمانشاه به میزبانی هیات تکواندو شهرضا در سالن شهيد طحانی این شهرستان برگزار شد. در پایان نتایج به شرح زیر می€ باشد :
امیر حسین شفیعی طلا دروزن ۷۳ کیلو گرم
مرصاد شمسی نقره در وزن ۵۱ کیلو گرم
امیر عباس شفیعی برنز در وزن۵۵ کیلوگرم

ورزشکاران خمینی شهری راهی امارات شدند
ورزشکاران خمینی شهری راهی امارات شدند

سه ورزشکار خمینی شهری به مسابقات پاراآسیایی امارات در رشته دوومیدانی اعزام شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، کاروان اعزامی نابینایان وکم بینایان به بازی€های پاراآسیایی جوانان که با نام خلیج فارس دراین دوره شرکت می€کنند، هفدهم آذرماه راهی امارات شدند.ورزشکاران نابینایان وکم بینایان ایران در رشته€های دوومیدانی، شنا و گلبال حضور دارند که از شهرستان خمینی شهردررشته دوومیدانی فاطمه صفاری، مهرداد مرادی و محمد مشهدیان حضور دارند. سومین دوره بازی€ های پاراآسیایی جوانان ساعت 19 روز یکشنبه رسماً افتتاح می€شود. کاروان ایران در دو دوره گذشته این بازی€ها پس از ژاپن به مقام نائب قهرمانی دست یافته است.

مسابقات فرهنگی ورزشی خواهران بسیج کشوردر شهردرچه آغاز شد
مسابقات فرهنگی ورزشی خواهران بسیج کشوردر شهردرچه آغاز شد

مسابقات فرهنگی ورزشی خواهران بسیج سراسر کشور با عنوان همایش اقتدار به میزبانی شهردرچه آغاز شد به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان خمینی شهر درمراسم افتتاح مسابقات مسوولین کشوری و لشکری، سردارفدا جانشین سپاه صاحب الزمان(عج)استان،سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی شهر، مدیرکل ورزش وجوانان استان، رییس بسیج خواهران کشور ، رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ، روسای هیئات ورزشی و اعضای شورای اسلامی شهر حضور داشتند. در این مراسم از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم شهر درچه، سرپرستان ۲۷ تیم از ۲۷ استان کشور تقدیر به عمل آمد.

ورزش صبحگاهی در ورزشگاه شهدای اسفریز
ورزش صبحگاهی در ورزشگاه شهدای اسفریز

ورزش صبحگاهی در پانزدهم آذر ماه همزمان با میلاد پیامبر حضرت محمد (ص) در ورزشگاه شهدای اسفریز برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر گفت: ورزش صبحگاهی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) در شهرستان به میزبانی محله اسفریز با مشارکت مردمی برگزار شده است و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده توسط شورای شهر و شهردار خمینی شهر و همچنین هیات ورزش همگانی شهرستان مقرر گردیده است ایستگاه های ورزش صبحگاهی به صورت پی در پی با اجرای برنامه های متنوع برگزار شود. مرادیان افزود: هدف از برگزاری این امر ترویج ورزش صبحگاهی در محلات مختلف و گردهمایی همه ایستگاه های ورزشی می باشد. لازم به ذکر است دکتر زمانیان در حاشیه ورزش صبحگاهی در مورد تغذیه و طب سنتی مطالبی بیان کرد. این برنامه با حضور کیانی رییس شورای شهر خمینی شهر، غفوری نایب رییس شورای شهر خمینی شهر، مرادیان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان و رؤسای هیات های ورزشی همراه بود.

صفحه 5 از 104