امروزشنبه, 27 بهمن 1397-- Saturday Feb 16 2019

ساعت 23:21:38

آخرین به روز رسانی : شنبه 01:55:52

امید کریمی در  شطرنج نابینایان کشور دوم شد
امید کریمی در شطرنج نابینایان کشور دوم شد

امید کریمی ورزشکار خمینی شهری در مسابقات آزاد شطرنج نابینایان گرامیداشت روز جهانی معلولین کشور به مقام دوم رسید. به گزارش خبرنگار فرصت ، مسابقات شطرنج آزاد گرامیداشت روز جهانی معلولین در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر برگزار شد و با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. در پایان این دوره از مسابقات امیر ربی از اصفهان با۶ امتیاز و امتیاز شکنی بهتر قهرمان مسابقات شد،امید کریمی از شهرستان خمینی شهر با ۶ امتیار و امتیاز شکنی کمتر در جایگاه دوم ایستاد وایمان تحویلی از تهران با ۶ امتیاز و امتیاز شکنی پایین تر در ردیف سوم قرار گرفت. گفتنی است در مراسم اختتامیه و توزیع جوایز نفرات برتر محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان حضور داشت.

برپایی اردوی تیم ملی فلوربال کشوردر خمینی شهر
برپایی اردوی تیم ملی فلوربال کشوردر خمینی شهر

35 بازیکن در اولین مرحله اردوی تیم ملی فلوربال کشور به میزبانی شهرستان خمینی شهر حاضر شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین دربین دعوت شدگان که توسط کادرفنی انتخاب شده اند نام احسان حاج هاشمی از شهرستان خمینی شهر به چشم می خورد.

هندبال خمینی شهر قهرمان کشوردردسته دوم
هندبال خمینی شهر قهرمان کشوردردسته دوم

مسابقات هندبال ليگ دسته دو كشوردر زاهدان با قهرمانی تیم هیئت هندبال خمینی شهر به پایان رسید.رییس هیئت هندبال خمینی شهربا اعلام این پیروزی افزود: تیم بزرگسالان خمینی شهر حاضردر لیگ دسته دو کشور پس از صعود از دور مقدماتی در بازی ضربدری مقابل زاهدان با نتیجه 27 بر 21 پیروز و در بازی پایانی مقابل ذغال سنگ طبس با نتیجه ۳۰ بر ۲۷رقیب را شکست داد. میردامادی گفت :با این قهرمانی تیم هند بال خمینی شهرکه برای دومین بار در لیگ هندبا ل بزرگسالان کشور شرکت کرده بود سهمیه حضور در لیگ دسته یک سال آینده هندبال کشور را از آن خود کرد .گفتنی است هندبال شهرستان در سال جاری علاوه بر کسب عناوین متعدد استانی در بخش €پسران و دختران در رده های مختلف€ سنی€ , مقام قهرمانی نوجوانان ساحلی کشوردریزد و مقام قهرمانی نونهالان کشور درجهرم€ را از آن خود کرده است.

خمینی شهرمیزبان بسکتبال نوجوانان کشور
خمینی شهرمیزبان بسکتبال نوجوانان کشور

مرحله دوم مسابقات بسکتبال لیگ نوجوانان باشگاه های کشور به میزبانی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر در سالن ورزشی باغ بانوان در حال انجام است. به گزارش فرصت آنلاین این بازیها از روز چهارشنبه 29 آذرماه آغاز و تا روز جمعه اول دی ماه ادامه دارد.براساس این گزارش تیم های سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر، مهرام قدس تهران، مهرام اسلامشهر و فرش مشهد به رقابت می پردازند.

مسابقات هندبال مدارس دخترانه خمینی شهر به پایان رسید
مسابقات هندبال مدارس دخترانه خمینی شهر به پایان رسید

شاهد امیرخانی، مهرآیین و شاهد میعاد قهرمانان مسابقات هندبال مدارس دخترانه آموزش و پرورش خمینی شهر شدند. به گزارش خبرنگار فرصت, رییس هیات هندبال خمینی شهر گفت: این دور از مسابقات از یازدهم لغایت شانزدهم آذر ماه به طول انجامید و ۱۰ تیم از مدارس ابتدایی, ۱۱ تیم از مدارس متوسطه اول و ۸ تیم از مدارس متوسطه دوم حضور داشتند که این مسابقات در سالن ورزشی مالک اشتر انجام پذیرفت.
در مقطع ابتدایی شاهد امیرخانی مقام اول, پرنیان مقام دوم و استقلال مقام سوم را از آن خود کردند.
در مقطع متوسطه اول مهر آیین مقام اول، طریق الاسلام مقام دوم و فرزانگان مقام سوم را از آن خود کردند.
در مقطع متوسطه دوم شاهد میعاد مقام اول، هدایت مقام دوم و فرزانگان مقام سوم را از آن خود کردند.

همایش اتومبیل رانی با شرکت 500 خودرو برگزار شد
در پیست اتومبیل رانی خمینی شهر
همایش اتومبیل رانی با شرکت 500 خودرو برگزار شد

همایش اتومبیلرانی در خمینی شهر با استقبال پرشور ورزشکاران همراه شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، همایش خوردروهای کف خواب، آفرود و سیستم دار همراه با حرکات نمایشی و دیگر برنامه های مهیج روز جمعه 24 آذرماه با حضور بی سابقه بیش از 500 دستگاه اتومبیل در پیست اتومبیلرانی خمینی شهر برگزار شد. 

گفتنی است پیست اتومبیلرانی خمینی شهر جنب آرامستان باغ فردوس و ابتدای جاده منتهی به منطقه هورموده واقع شده است.

مهدیه خوش اخلاق در ترکیب تیم تکواندو استان
مهدیه خوش اخلاق در ترکیب تیم تکواندو استان

مهدیه خوش اخلاق نماینده بانوان خمینی شهر در مسابقات کیوروگی کشور شد. به گزارش خبرنگار فرصت، روابط عمومی هیات تکواندو خمینی شهر گفت: ترکیب تیم جوانان استان اصفهان برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور مشخص و معرفی شدند که در این بین نام مهدیه خوش اخلاق از شهرستان خمینی شهر به چشم می خورد. لازم به ذکر است سرپرستی تیم تکواندو جوانان زنان استان به عهده زهرا کریمی از خمینی شهر است.

خبرهایی از قهرمانی ورزشکاران خمینی شهری
خبرهایی از قهرمانی ورزشکاران خمینی شهری

 کارگر ان تکواندوکار شهرستان با دومدال به خانه برگشتند

تکواندوکاران کارگر شهرستان شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی هیات تکواندو خمینی شهر گفت: مسابقات کیوروگی و پومسه بزرگسالان کارگران استان اصفهان در روز جمعه دهم آذر ماه در شهر اصفهان برگزار شد. نتایج به شرح زیر می‌باشد :
مقام دوم و مدال نقره توسط رسول فتحیان در وزن ۶۳ کیلوگرم
مقام سوم ومدال برنز توسط محمود فتحیان.


نایب قهرمانی فوتبال ساحلی در استان
خمینی شهر نایب قهرمان فوتبال ساحلی استان اصفهان شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین, روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: مسابقات فوتبال ساحلی بزرگسالان استان اصفهان با نایب قهرمانی خمینی شهر به پایان رسید. این دور از مسابقات روز جمعه 10 آذرماه با معرفی تیم های اول تا سوم رقابت ها به پایان رسید، در دیدار فینال تیم های خمینی شهر و ماهان طاد به مصاف هم رفتند که خمینی شهر با نتیجه 3 بر 5 مغلوب حریفش شد و در جایگاه دوم ایستاد، نماینده طاد قهرمان شد، در دیدار رده بندی نیز زاگرس شاهین شهربا نتیجه 6 بر 2 کیان آریا را شکست داد و به مقام سومی رسید.


درخشش خمینی شهری ها در ووشو انتخابی بانوان استان
مسابقات قهرمانی ووشو انتخابی بانوان استان اصفهان با درخشش خمینی شهری ها همراه شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین دبیر هیات ووشو گفت: مسابقات قهرمانی ووشو انتخابی بانوان استان اصفهان در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در دو بخش تالو و ساندا در خانه ووشو اصفهان برگزار شد. در این دوره از رقابت ها تیم های اصفهان الف، اصفهان ب، شاهین شهر، خمینی شهر، لنجان و نجف آباد به رقابت پرداختند.
بر این اساس تیم اصفهان الف با کسب 14 طلا 9نقره 4 برنز بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های شاهین شهر با کسب 6 طلا 3 نقره 4 برنز و خمینی شهر با کسب 4 طلا 6 نقره 1برنز به ترتیب به مقام دوم و سوم دست یافتند. لازم به ذکر است قهرمانان ملی شهرستان خمینی شهر در این رقابت شرکت نکردند.

صفحه 5 از 104