امروزيكشنبه, 02 ارديبهشت 1397-- Sunday Apr 22 2018

ساعت 16:44:27

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

ورزشکاران خمینی شهری راهی امارات شدند
ورزشکاران خمینی شهری راهی امارات شدند

سه ورزشکار خمینی شهری به مسابقات پاراآسیایی امارات در رشته دوومیدانی اعزام شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، کاروان اعزامی نابینایان وکم بینایان به بازی€های پاراآسیایی جوانان که با نام خلیج فارس دراین دوره شرکت می€کنند، هفدهم آذرماه راهی امارات شدند.ورزشکاران نابینایان وکم بینایان ایران در رشته€های دوومیدانی، شنا و گلبال حضور دارند که از شهرستان خمینی شهردررشته دوومیدانی فاطمه صفاری، مهرداد مرادی و محمد مشهدیان حضور دارند. سومین دوره بازی€ های پاراآسیایی جوانان ساعت 19 روز یکشنبه رسماً افتتاح می€شود. کاروان ایران در دو دوره گذشته این بازی€ها پس از ژاپن به مقام نائب قهرمانی دست یافته است.

مسابقات فرهنگی ورزشی خواهران بسیج کشوردر شهردرچه آغاز شد
مسابقات فرهنگی ورزشی خواهران بسیج کشوردر شهردرچه آغاز شد

مسابقات فرهنگی ورزشی خواهران بسیج سراسر کشور با عنوان همایش اقتدار به میزبانی شهردرچه آغاز شد به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان خمینی شهر درمراسم افتتاح مسابقات مسوولین کشوری و لشکری، سردارفدا جانشین سپاه صاحب الزمان(عج)استان،سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی شهر، مدیرکل ورزش وجوانان استان، رییس بسیج خواهران کشور ، رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ، روسای هیئات ورزشی و اعضای شورای اسلامی شهر حضور داشتند. در این مراسم از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم شهر درچه، سرپرستان ۲۷ تیم از ۲۷ استان کشور تقدیر به عمل آمد.

ورزش صبحگاهی در ورزشگاه شهدای اسفریز
ورزش صبحگاهی در ورزشگاه شهدای اسفریز

ورزش صبحگاهی در پانزدهم آذر ماه همزمان با میلاد پیامبر حضرت محمد (ص) در ورزشگاه شهدای اسفریز برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر گفت: ورزش صبحگاهی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) در شهرستان به میزبانی محله اسفریز با مشارکت مردمی برگزار شده است و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده توسط شورای شهر و شهردار خمینی شهر و همچنین هیات ورزش همگانی شهرستان مقرر گردیده است ایستگاه های ورزش صبحگاهی به صورت پی در پی با اجرای برنامه های متنوع برگزار شود. مرادیان افزود: هدف از برگزاری این امر ترویج ورزش صبحگاهی در محلات مختلف و گردهمایی همه ایستگاه های ورزشی می باشد. لازم به ذکر است دکتر زمانیان در حاشیه ورزش صبحگاهی در مورد تغذیه و طب سنتی مطالبی بیان کرد. این برنامه با حضور کیانی رییس شورای شهر خمینی شهر، غفوری نایب رییس شورای شهر خمینی شهر، مرادیان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان و رؤسای هیات های ورزشی همراه بود.

تیم فوتبال سعادت درچه بر سکوی اول ایستاد
تیم فوتبال سعادت درچه بر سکوی اول ایستاد

مسابقات فوتبال جوانان باشگاه های شهرستان با حضور ۱۲تیم و انجام ۲۸ بازی به پایان رسید و تیم سعادت درچه برسکوی قهرمانی ایستاد. به گزارش فرصت آنلاین، تیم امید دوم و تیم های پاس و کارگر به طور مشترک سوم شدند. براساس این گزارش، در مراسم پایانی و اهدای جوایز که جمعی از علاقه مندان فوتبال و مدیران شهرستان از جمله نماینده، شهردار، رئیس و تعدادی از اعضای شورای شهر و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان حضور داشتند، نشان اخلاق را تیم شهید ساداتیان دریافت کرد و سیدحسین نوربخش از تیم امید بهترین بازیکن، پویا سلیمیان از تیم سعادت درچه بهترین دروازه بان، فرهاد آبیار از تیم امید آقای گل و مهدی داوری از تیم پاس بازیکن فنیاین دور از مسابقات معرفی شدند.
گفتنی است در این بازی ها ۸۶ بار توپ درون دروازه ها جای گرفت.

تیم سعادت

 

 

تیم امید

 

تیم کارگر

تیم پاس

خمینی شهرقهرمان مینی هندبال استان اصفهان
خمینی شهرقهرمان مینی هندبال استان اصفهان

تیم مینی هندبال خمینی شهر قهرمان مسابقات مینی هندبال استان اصفهان شد. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط€ عمومی €هیئت€ هندبال €خمینی€شهر
در مسابقات مینی هندبال استان پس از اتمام رقابت ها تیم€ مینی €هندبال€ خمینی€شهر قهرمان €مسابقات استان شد €و تیم€ های€ ناحیه  ۲€ اصفهان دوم€ و ناحیه €یک و €سودرجان مشترکا سوم€ شدند. براساس گزارش دیگری از روابط€ عمومی €هیئت€هندبال،€ مسابقات هندبال قهرمانی مدارس ابتدایی خمینی شهر با حضور 14 تیم از سطح شهرستان برگزار شد و در پایان مسابقات تیم دبستان شاهد اول، دبستان تربیت دوم و دبستان بعثت سوم شدند.

رتبه دوم درکمانداری به درچه رسید
رتبه دوم درکمانداری به درچه رسید

احمد سلیمانی کماندار درچه ایی درمسابقات تیر اندازی با کمان بسیج کشور به مقام دومی رسید. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل ازروابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهرمسابقات تیر اندازی با کمان بسیج کشور به میزبانی استان یزد برگزار شد و احمد سلیمانی به مقام دوم رسید.

بازیکنان رول بال بر سکوی سوم
بازیکنان رول بال بر سکوی سوم

تیم رول بال بانوان اصفهان با حضور دو بازیکن خمینی شهری به نام های "سپندخار" و "ملک پور" بر نیمکت سوم مسابقات کشوری ایستاد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، تیم هیئت اسکیت شهرستان اصفهان پس از پیروزی مقابل تیم تاکستان با نتیجه ۳ بر ۰ سوم شد. 

 

 

هندبالیست های نونهال خمینی شهر قهرمان کشور شدند
هندبالیست های نونهال خمینی شهر قهرمان کشور شدند

مسابقات هندبال نونهالان کشور در جهرم به پایان رسید و جام قهرمانی در دستان خمینی شهری ها قرار گرفت. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی هیئت هندبال خمینی شهر، تیم نونهالان شهرداری خمینی شهر در بازی نیمه نهایی در وقت های اضافی با نتیجه 21 بر 20 تیم سپاهان را شکست داد تا در بازی نهایی مقابل تیم دهدشت قرار گیرد و این تیم را با نتیجه ۲۱ بر ۲۰ شکست داده و قهرمان این دوره از مسابقات شود.


در دیدار رده بندی نیز تیم سپاهان با نتیجه ۳۱ بر ۱۸ بر تیم پیشتاز بهبهان غلبه کرد و عنوان سوم را به دست آورد.
گفتنی است این پیکار€ها با حضور ۸ تیم از استان€های فارس، کهگیلویه و بویر احمد، کرمان، مرکزی، اصفهان و خوزستان به مدت ۳ روز در سالن ورزشی شهید فرجام شهرستان جهرم برگزار شد.

صفحه 5 از 103