امروزسه شنبه, 26 تير 1397-- Tuesday Jul 17 2018

ساعت 18:02:30

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 23:13:42

تیم فوتبال سعادت درچه بر سکوی اول ایستاد
تیم فوتبال سعادت درچه بر سکوی اول ایستاد

مسابقات فوتبال جوانان باشگاه های شهرستان با حضور ۱۲تیم و انجام ۲۸ بازی به پایان رسید و تیم سعادت درچه برسکوی قهرمانی ایستاد. به گزارش فرصت آنلاین، تیم امید دوم و تیم های پاس و کارگر به طور مشترک سوم شدند. براساس این گزارش، در مراسم پایانی و اهدای جوایز که جمعی از علاقه مندان فوتبال و مدیران شهرستان از جمله نماینده، شهردار، رئیس و تعدادی از اعضای شورای شهر و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان حضور داشتند، نشان اخلاق را تیم شهید ساداتیان دریافت کرد و سیدحسین نوربخش از تیم امید بهترین بازیکن، پویا سلیمیان از تیم سعادت درچه بهترین دروازه بان، فرهاد آبیار از تیم امید آقای گل و مهدی داوری از تیم پاس بازیکن فنیاین دور از مسابقات معرفی شدند.
گفتنی است در این بازی ها ۸۶ بار توپ درون دروازه ها جای گرفت.

تیم سعادت

 

 

تیم امید

 

تیم کارگر

تیم پاس

خمینی شهرقهرمان مینی هندبال استان اصفهان
خمینی شهرقهرمان مینی هندبال استان اصفهان

تیم مینی هندبال خمینی شهر قهرمان مسابقات مینی هندبال استان اصفهان شد. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط€ عمومی €هیئت€ هندبال €خمینی€شهر
در مسابقات مینی هندبال استان پس از اتمام رقابت ها تیم€ مینی €هندبال€ خمینی€شهر قهرمان €مسابقات استان شد €و تیم€ های€ ناحیه  ۲€ اصفهان دوم€ و ناحیه €یک و €سودرجان مشترکا سوم€ شدند. براساس گزارش دیگری از روابط€ عمومی €هیئت€هندبال،€ مسابقات هندبال قهرمانی مدارس ابتدایی خمینی شهر با حضور 14 تیم از سطح شهرستان برگزار شد و در پایان مسابقات تیم دبستان شاهد اول، دبستان تربیت دوم و دبستان بعثت سوم شدند.

رتبه دوم درکمانداری به درچه رسید
رتبه دوم درکمانداری به درچه رسید

احمد سلیمانی کماندار درچه ایی درمسابقات تیر اندازی با کمان بسیج کشور به مقام دومی رسید. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل ازروابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهرمسابقات تیر اندازی با کمان بسیج کشور به میزبانی استان یزد برگزار شد و احمد سلیمانی به مقام دوم رسید.

بازیکنان رول بال بر سکوی سوم
بازیکنان رول بال بر سکوی سوم

تیم رول بال بانوان اصفهان با حضور دو بازیکن خمینی شهری به نام های "سپندخار" و "ملک پور" بر نیمکت سوم مسابقات کشوری ایستاد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، تیم هیئت اسکیت شهرستان اصفهان پس از پیروزی مقابل تیم تاکستان با نتیجه ۳ بر ۰ سوم شد. 

 

 

هندبالیست های نونهال خمینی شهر قهرمان کشور شدند
هندبالیست های نونهال خمینی شهر قهرمان کشور شدند

مسابقات هندبال نونهالان کشور در جهرم به پایان رسید و جام قهرمانی در دستان خمینی شهری ها قرار گرفت. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی هیئت هندبال خمینی شهر، تیم نونهالان شهرداری خمینی شهر در بازی نیمه نهایی در وقت های اضافی با نتیجه 21 بر 20 تیم سپاهان را شکست داد تا در بازی نهایی مقابل تیم دهدشت قرار گیرد و این تیم را با نتیجه ۲۱ بر ۲۰ شکست داده و قهرمان این دوره از مسابقات شود.


در دیدار رده بندی نیز تیم سپاهان با نتیجه ۳۱ بر ۱۸ بر تیم پیشتاز بهبهان غلبه کرد و عنوان سوم را به دست آورد.
گفتنی است این پیکار€ها با حضور ۸ تیم از استان€های فارس، کهگیلویه و بویر احمد، کرمان، مرکزی، اصفهان و خوزستان به مدت ۳ روز در سالن ورزشی شهید فرجام شهرستان جهرم برگزار شد.

ورزشکار خمینی شهری دراردوی تیم ملی والیبال
ورزشکار خمینی شهری دراردوی تیم ملی والیبال

زهرا رضایی والیبالیست خمینی شهری به اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان حضور دارد.به گزارش فرصت آنلاین ازاستان اصفهان بهار بهرامی نیا، زهرا رضایی پریسا اکبری، نگار سلحشوری و زینب مدنی به اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان والیبال کشور دعوت شدند. گفتنی است این اردوبه میزبانی کمپ آکادمی ملی والیبال بانوان تهران ازروز۲۴ آبان شروع وسوم آذر پایان می یابد.

فوتسال بانوان خمینی شهربه مسابقات کشوری رفت
فوتسال بانوان خمینی شهربه مسابقات کشوری رفت

تیم بانوان خمینی شهر به مسابقات فوتسال دسته 3 اعزام شد.به گزار ش فرصت آنلاین مسابقات فوتسال دسته سه بانوان کشوراز30 آبان لغایت هفتم آذر ۹۶ به میزبانی شهرستان کنگان استان بوشهر برگزار خواهد شد .گفتنی است تیم بانوان خمینی شهر با حمایت همیاران ساعی و ثمین سنگ امکان حضور در این مسابقات را به دست آورده است.

رقیبان هندبال خمینی شهر در مسابقات کشوری
رقیبان هندبال خمینی شهر در مسابقات کشوری

تیم هندبالنونهالان شهرداری خمینی شهر در مسابقات کشوری در اولین بازی به مصاف شهرداری ساوه می رود.به گزارش فرصت آنلاین مسابقات هندبال نونهالان کشوراز امروزدر شهرستان جهرم آغاز می شود، در جلسه€ قرعه€کشی تیم هندبال نونهالان €شهرداری €خمینی شهر با تیم های آکادمی هندبال کرمان، فراز بام دهدشت و شهرداری ساوه هم گروه شد و امروز دوشنبه €۲۹€آبان€ماه €از ساعت 15 در اولین مسابقه به مصاف تیم شهرداری ساوه خواهد رفت.

صفحه 6 از 104