امروزسه شنبه, 26 تير 1397-- Tuesday Jul 17 2018

ساعت 18:05:13

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 23:13:42

تمرینات تیم هندبال نونهالان اعزامی به مسابقات کشوری پایان یافت
تمرینات تیم هندبال نونهالان اعزامی به مسابقات کشوری پایان یافت

نونهالان هندبال خمینی شهر روز گذشته تمرینات خود را برای آمادگی و اعزام در مسابقات کشوری به پایان رساندند. به گزارش روابط عمومی هیئت هندبال خمینی شهر، در آخرین جلسه تمرین این تیم نماینده مردم شهرستان حضوریافت. در این دیدار رئیس هیئت هندبال خمینی شهر گزارشی مختصری از روند تمرینات و وضعیت تیم، سابقه قهرمانی این تیم در سال گذشته ارائه داد. مجتبی میردامادی خاطرنشان کرد: هندبال در سال جاری با داشتن برنامه های متعدد پیش روی خود از جمله اعزام تیم نونهالان به مسابقات قهرمانی کشور در شرایطی سخت کار و فعالیت های خود را ادامه می دهد.
سید محمد جواد ابطحی عناوین کسب شده با وجود مشکلات را باعث افتخارشهر دانست وگفت : با توجه به پیگیری های هیئت هندبال وجلسات مکرر اداره ورزش وجوانان، سعی در حل مشکلات ورزش شهر بالاخص رشته هندبال که در موقعیت مطلوب در بین دیگررشته ها می باشد، خواهم بود و داشتن خانه هندبال در شهرستان جذب حامی مالی ورایزنی های لازم درسطح کلان استان وکشوربا مسئولین مربوطه را پی گیری خواهم کرد.

حضور هندبال خمینی شهر در مسابقات باشگاه های استان
حضور هندبال خمینی شهر در مسابقات باشگاه های استان

مسابقات هندبال باشگاه ها و دستجات آزاد استان اصفهان با حضور تیم های شهید سجادی، کاشان، پرواز، خمینی شهر، دولت آباد، فلاورجان و نجف آباد از روزدوشنبه 22 آبان ماه با انجام دو دیدار آغاز شد. به گزارش فرصت آنلاین روابط عمومی هیئت هندبال خمینی شهربا ارسال خبر مذکوراعلام کرد: تیم هندبال بزرگسالان خمینی شهردراین مسابقات حضور داشته واولین مسابقه خودرا روز5 شنبه 25 آبان ماه ساعت 4عصردرسالن مالک اشتربا نجف آباد برگزار می کند. تیم خمینی شهر پس از این مسابقات درلیگ دسته دوم کشور که اواخرآذرماه حضور خواهد یافت.

چمن ورزشگاه قدس ومسابقات فوتبال نوجوانان به سرانجام رسیدند
چمن ورزشگاه قدس ومسابقات فوتبال نوجوانان به سرانجام رسیدند

بعد ازظهرروزدوشنبه بازی پایانی مسابقات فوتبال نوجوانان باشگاههای خمینی شهربرگزارشدوسرانجام بعد از28بازی برندگان برروی چمن جان گرفته قدیمی ترین ورزشگاه شهرردیف شدند. به گزارش خبرنگارفرصت آنلاین دبیرهیات فوتبال شهرستان نتایج رقابت12 تیم شرکت کننده دراین مسابقات را چنین اعلام کرد:
مقام اول: پرسپولیس
مقام دوم: شهریار
مقام سوم مشترک: پاس و یاران
بهترین بازیکن: مرتضی حصومی از تیم پرسپولیس
بهترین دروازه بان: رضا اسدی از تیم شهریار
بازیکن فنی مسابقات: یاسین کرمی از تیم شهریار
پدیده مسابقات: امیرحسین لری از تیم پرسپولیس
گفتنی است دراین مراسم که همراه با بهره برداری رسمی از زمین چمن ورزشگاه بود تعدادی از مسولین وپیشکسوتان از جمله شهردارحاج حیدری ، رییس اداره ورزش وجوانان، ریاست بسیج ورزشکاران ، ریاست شورای شهرخمینی شهر، حاج محمود گرجی پدر فوتبال خمینی شهرحضور داشته وجوایزتوسط آنها به تیم های برنده اهدا شد.

از 5 کاراته کار مدال آورخمینی شهری تجلیل شد
به همت فرمانداری شهرستان؛
از 5 کاراته کار مدال آورخمینی شهری تجلیل شد

طی مراسمی به همت فرمانداری شهرستان از مدال آوران رشته کاراته تجلیل شد.به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین در این مراسم که رئیس اداره ورزش وجوانان ، مسؤولین هیأت کاراته ، مربیان و ورزشکاران مدال آور حضور داشتند، سرپرست فرمانداری گفت: ورزشکاران باید در تمام ابعاد نمونه باشند و شما افتخار کشور، استان و شهرستان هستید. روحیه پهلوانی در کنار قهرمانی در ورزش جامعه تأکید شده و وقتی اخلاق و پاکی در تمام عرصه ها حاکم باشد و ورزش فرا مرزی شود، از جایگاه ویژه ای برخوردار است و نقش بسیار موثری در سلامت و افزایش امید و نشاط در جامعه دارد.
مجتبی راعی بر تلاش مسؤولان شهرستان در خصوص حمایت، تشویق و ترغیب ورزشکاران تاکید کرد و افزود: امیدوارم این روند استمرار داشته و شاهد موفقیت های بیشتری باشیم. اگرچه در تأمین زیر ساخت ها کاستی هایی وجود دارد ولی در ورزش هایی از جمله وشوو، کاراته، تنیس روی میز و هندبال استعدادهای بسیار خوبی در شهرستان داریم.
وی تصریح کرد: ورزش همگانی و قهرمانی برای ما حائز اهمیت می باشد و در حوزه تملک دارایی ها سعی کرده ایم افزایش قابل توجهی در این حوزه داشته باشیم و با توجه به راه اندازی تشکل خیرین ورزش یارانتظاراست که تعامل و همکاری و تقویت استعدادها صورت گیرد.


راعی افزود: خانواده ها نیز در جهت ارتقاء سطح ورزش باید تلاشی مضاعف داشته باشندچرا که این نوجوانان سرمایه های اجتماعی شهرستان خمینی شهر می باشند.
شایان ذکر است دومین دوره مسابقات بین المللی کاراته سبک شوتوکان در روز های 23 و 24 شهریورماه درشیراز برگزار شد که سهم کاراته کاران خمینی شهری ازاین مسابقات دو طلا، دو نقره و یک برنز بود. سجاد امین پور و حامد دادخواه مدال طلا، ستار صالحی و مهدی خلیلی مدال نقره کسب کردند و محمد آقابابایی نیز به مدال برنز دست یافت.
گفتنی است عباس مسعودیان، حسینعلی گرجی، بهرام آقابابایی و بهزاد روح الهی، مربیان کاراته کاران خمینی شهری در این دوره ازمسابقات بودندکه ازآنها هم دراین مراسم تجلیل شد.

دومین پیروزی تیم نوجوانان سازمان رفاهی تفریحی رقم خورد
لیگ بسکتبال نوجوانان باشگاه های کشور در حال برگزاری است؛
دومین پیروزی تیم نوجوانان سازمان رفاهی تفریحی رقم خورد

تیم بسکتبال نوجوانان رفاهی تفریحی شهرداری در لیگ نوجوانان باشگاه های کشور با نتیجه 85 بر 56 تیم هیات بسکتبال بندرلنگه را شکست داد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین این دومین پیروزی تیم بسکتبال نوجوانان رفاهی تفریحی در این مسابقات است. این تیم بازی قبلی خود را با نتیجه 64 بر 54 با تیم اتحاد بوشهر به پایان رسانده بود.

گفتنی است این بازی ها در مرحله اول از دور رفت لیگ بسکتبال نوجوانان باشگاه های کشور انجام شد و تیم بسکتبال سازمان رفاهی تفریحی در گروه دوم این مسابقات با تیم های اتحاد بوشهر و هیات بسکتبال بندلنگه هم گروه می باشد. میزبان این گروه نیز هیات بسکتبال بندر لنگه است.

نشان برنز به بانوی جودوکار خمینی شهری رسید
نشان برنز به بانوی جودوکار خمینی شهری رسید

مرضیه قائد امینی جودوکار خمینی شهری در مسابقات قهرمانی جودی جوانان کشور به مدال برنز رسید. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهرگفت: شانزدهمین دوره پیکارهای جودوی جوانان دختر کشور به میزبانی سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد که مرضیه قائد امینی جودوکار خمینی شهری در وزن -70 به مدال برنز رسید.
ورزشکارانی از همدان و لرستان مقام های اول و دوم این وزن را از آن خود کردند. 

ورزشکار خمینی شهری بر قله آسیا
ورزشکار خمینی شهری بر قله آسیا

عباسعلی پناهی مدال طلای مسابقات پاورلیفتینگ آسیایی را از آن خود کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: مسابقات پاورلیفتینگ آسیایی به میزبانی کشور ترکیه برگزار شد که در پایان در رده پیشکسوتان عباسعلی پناهی جایگاه نخست را از آن خود کرد.

به رفع مشکلات افتخار آفرینان ورزشی کمک می کنیم
فرماندار در آیین تجلیل از بیماران خاصی که موفق به کسب رتبه های ورزشی شدند:
به رفع مشکلات افتخار آفرینان ورزشی کمک می کنیم

طی مراسمی در فرمانداری از چهار بیمار خاصی که موفق به کسب رتبه های ورزشی شده بودند تجلیل شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مهدی حدادی، امیرعباس سعیدی، محدثه قزوینی زاده و عباسعلی مصیبی که چندی پیش با حمایت خیریه بقیت الله (عج) به مسابقات کشوری تنیس روی میز و بولینگ اعزام شده و با نشان های طلا، نقره و برنز بازگشتند به دعوت فرماندار راعی در سالن جلسات فرمانداری حاضر شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند. در این نشست صمیمی که با حضور مسئولان خیریه بقیت الله (عج)، خانواده های ورزشکاران و رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد، مدیرعامل خیریه گفت: آنچه بیش از هر چیز جامعه را به سمت سلامتی و نشاط می برد، ورزش است و همین ورزش است که بیماران خاص را از خمودگی و انزوا در امان می دارد.
عصیانی افزود: خیریه بقیت الله ویژه حمایت از بیماران خاص و پیوند عضو تا آنجا که در توان دارد زمینه رشد مددجویان را فراهم می آورد اما برداشتن این گام بلند بدون همکاری دستگاه های دولتی مقدور نیست.
وی با ابراز گلایه از دستگاه هایی که انتظار می رود خود در این زمینه پیشقدم بشوند، گفت: ما به عنوان یک سازمان مردم نهاد با افتخار در خدمت مددجویان هستیم اما از مسئولان شهرستان نیز انتظار داریم این خدمتگزاران بی جیره و مواجب را تنها نگذارند.


در ادامه سرپرست فرمانداری با تاکید بر اینکه خدمت به مردم خصوصا افتخار آفرینان وظیفه ماست و همه دستگاه ها باید در حد مقدوراتشان در این زمینه همکاری کنند، گفت: البته سازمان های مردم نهاد همیشه پیشرو بوده اند.
راعی ادامه داد: ما پیگیر مشکلات این افتخار آفرینان هستیم و تا آنجا که برایمان مقدور باشد تلاش می کنیم محرومیت 26 ماهه آقای عباسعلی مصیبی را کاهش دهیم.


یک روز قبل از اعزام به اسپانیا، حذف شدم
گفتنی است عباسعلی مصیبی بولینگ باز حرفه ای خمینی شهر تیرماه سال جاری در حالی که برای شرکت در مسابقات جهانی بولینگ که در اسپانیا برگزار می شد، کاملا آماده بود یک روز پیش از اعزام از حضور در این بازی ها محروم شد.
مصیبی در نشست صمیمانه ورزشکاران با مسئولان شهرستان دراینباره گفت: خیلی تمرین کرده بودم تا توانستم مجوز حضور در بازی جهانی اسپانیا را به دست آورم. از آذرماه سال گذشته تا تیرماه امسال چهار اردوی نفس گیر را پشت سر گذاشتم و حدود شش میلیون تومان هزینه کردم. قرار بود 118 ورزشکار از ایران برای مسابقات جهانی بولینگ ویژه بیماران خاص و پیوند عضو به اسپانیا اعزام شوند اما یک روز قبل از اعزام خبر دادند که اسپانیا از پذیرش همه ورزشکاران معذور است و 40 نفر حذف خواهند شد و از قضا نام بنده هم در این فهرست بود. وی ادامه داد: زمانی که اعلام شد 40 نفر حذف شده اند حتی یک نفر از مسئولان فدراسیون یک دلجویی زبانی هم از ما نکرد و ما دست از پا درازتر برگشتیم.
بعد از آن همگی در فضای مجازی اعتراضاتمان را مطرح کردیم و بنده در مصاحبه با شبکه 5 گفتم که اگر فدراسیون بیماران خاص یک ماه زودتر برای انجام کارهای قانونی اعزام، اقدام می کرد اسپانیا نمی توانست زیرش بزند.
مصیبی در ادامه با ابراز تاسف از اینکه فدراسیون او را به مدت 26 ماه از حضور در مسابقات ورزشی داخلی و خارجی محروم کرده است، از مسئولان خواست پیگیر شوند مدت زمان محرومیتش تخفیف یابد تا دست کم فرصت شرکت در بازی های جهانی انگلیس را از دست ندهد.

صفحه 7 از 104