امروزشنبه, 27 بهمن 1397-- Saturday Feb 16 2019

ساعت 23:14:34

آخرین به روز رسانی : شنبه 01:55:52

هندبالیست های نونهال خمینی شهر قهرمان کشور شدند
هندبالیست های نونهال خمینی شهر قهرمان کشور شدند

مسابقات هندبال نونهالان کشور در جهرم به پایان رسید و جام قهرمانی در دستان خمینی شهری ها قرار گرفت. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی هیئت هندبال خمینی شهر، تیم نونهالان شهرداری خمینی شهر در بازی نیمه نهایی در وقت های اضافی با نتیجه 21 بر 20 تیم سپاهان را شکست داد تا در بازی نهایی مقابل تیم دهدشت قرار گیرد و این تیم را با نتیجه ۲۱ بر ۲۰ شکست داده و قهرمان این دوره از مسابقات شود.


در دیدار رده بندی نیز تیم سپاهان با نتیجه ۳۱ بر ۱۸ بر تیم پیشتاز بهبهان غلبه کرد و عنوان سوم را به دست آورد.
گفتنی است این پیکار€ها با حضور ۸ تیم از استان€های فارس، کهگیلویه و بویر احمد، کرمان، مرکزی، اصفهان و خوزستان به مدت ۳ روز در سالن ورزشی شهید فرجام شهرستان جهرم برگزار شد.

ورزشکار خمینی شهری دراردوی تیم ملی والیبال
ورزشکار خمینی شهری دراردوی تیم ملی والیبال

زهرا رضایی والیبالیست خمینی شهری به اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان حضور دارد.به گزارش فرصت آنلاین ازاستان اصفهان بهار بهرامی نیا، زهرا رضایی پریسا اکبری، نگار سلحشوری و زینب مدنی به اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان والیبال کشور دعوت شدند. گفتنی است این اردوبه میزبانی کمپ آکادمی ملی والیبال بانوان تهران ازروز۲۴ آبان شروع وسوم آذر پایان می یابد.

فوتسال بانوان خمینی شهربه مسابقات کشوری رفت
فوتسال بانوان خمینی شهربه مسابقات کشوری رفت

تیم بانوان خمینی شهر به مسابقات فوتسال دسته 3 اعزام شد.به گزار ش فرصت آنلاین مسابقات فوتسال دسته سه بانوان کشوراز30 آبان لغایت هفتم آذر ۹۶ به میزبانی شهرستان کنگان استان بوشهر برگزار خواهد شد .گفتنی است تیم بانوان خمینی شهر با حمایت همیاران ساعی و ثمین سنگ امکان حضور در این مسابقات را به دست آورده است.

رقیبان هندبال خمینی شهر در مسابقات کشوری
رقیبان هندبال خمینی شهر در مسابقات کشوری

تیم هندبالنونهالان شهرداری خمینی شهر در مسابقات کشوری در اولین بازی به مصاف شهرداری ساوه می رود.به گزارش فرصت آنلاین مسابقات هندبال نونهالان کشوراز امروزدر شهرستان جهرم آغاز می شود، در جلسه€ قرعه€کشی تیم هندبال نونهالان €شهرداری €خمینی شهر با تیم های آکادمی هندبال کرمان، فراز بام دهدشت و شهرداری ساوه هم گروه شد و امروز دوشنبه €۲۹€آبان€ماه €از ساعت 15 در اولین مسابقه به مصاف تیم شهرداری ساوه خواهد رفت.

تمرینات تیم هندبال نونهالان اعزامی به مسابقات کشوری پایان یافت
تمرینات تیم هندبال نونهالان اعزامی به مسابقات کشوری پایان یافت

نونهالان هندبال خمینی شهر روز گذشته تمرینات خود را برای آمادگی و اعزام در مسابقات کشوری به پایان رساندند. به گزارش روابط عمومی هیئت هندبال خمینی شهر، در آخرین جلسه تمرین این تیم نماینده مردم شهرستان حضوریافت. در این دیدار رئیس هیئت هندبال خمینی شهر گزارشی مختصری از روند تمرینات و وضعیت تیم، سابقه قهرمانی این تیم در سال گذشته ارائه داد. مجتبی میردامادی خاطرنشان کرد: هندبال در سال جاری با داشتن برنامه های متعدد پیش روی خود از جمله اعزام تیم نونهالان به مسابقات قهرمانی کشور در شرایطی سخت کار و فعالیت های خود را ادامه می دهد.
سید محمد جواد ابطحی عناوین کسب شده با وجود مشکلات را باعث افتخارشهر دانست وگفت : با توجه به پیگیری های هیئت هندبال وجلسات مکرر اداره ورزش وجوانان، سعی در حل مشکلات ورزش شهر بالاخص رشته هندبال که در موقعیت مطلوب در بین دیگررشته ها می باشد، خواهم بود و داشتن خانه هندبال در شهرستان جذب حامی مالی ورایزنی های لازم درسطح کلان استان وکشوربا مسئولین مربوطه را پی گیری خواهم کرد.

حضور هندبال خمینی شهر در مسابقات باشگاه های استان
حضور هندبال خمینی شهر در مسابقات باشگاه های استان

مسابقات هندبال باشگاه ها و دستجات آزاد استان اصفهان با حضور تیم های شهید سجادی، کاشان، پرواز، خمینی شهر، دولت آباد، فلاورجان و نجف آباد از روزدوشنبه 22 آبان ماه با انجام دو دیدار آغاز شد. به گزارش فرصت آنلاین روابط عمومی هیئت هندبال خمینی شهربا ارسال خبر مذکوراعلام کرد: تیم هندبال بزرگسالان خمینی شهردراین مسابقات حضور داشته واولین مسابقه خودرا روز5 شنبه 25 آبان ماه ساعت 4عصردرسالن مالک اشتربا نجف آباد برگزار می کند. تیم خمینی شهر پس از این مسابقات درلیگ دسته دوم کشور که اواخرآذرماه حضور خواهد یافت.

چمن ورزشگاه قدس ومسابقات فوتبال نوجوانان به سرانجام رسیدند
چمن ورزشگاه قدس ومسابقات فوتبال نوجوانان به سرانجام رسیدند

بعد ازظهرروزدوشنبه بازی پایانی مسابقات فوتبال نوجوانان باشگاههای خمینی شهربرگزارشدوسرانجام بعد از28بازی برندگان برروی چمن جان گرفته قدیمی ترین ورزشگاه شهرردیف شدند. به گزارش خبرنگارفرصت آنلاین دبیرهیات فوتبال شهرستان نتایج رقابت12 تیم شرکت کننده دراین مسابقات را چنین اعلام کرد:
مقام اول: پرسپولیس
مقام دوم: شهریار
مقام سوم مشترک: پاس و یاران
بهترین بازیکن: مرتضی حصومی از تیم پرسپولیس
بهترین دروازه بان: رضا اسدی از تیم شهریار
بازیکن فنی مسابقات: یاسین کرمی از تیم شهریار
پدیده مسابقات: امیرحسین لری از تیم پرسپولیس
گفتنی است دراین مراسم که همراه با بهره برداری رسمی از زمین چمن ورزشگاه بود تعدادی از مسولین وپیشکسوتان از جمله شهردارحاج حیدری ، رییس اداره ورزش وجوانان، ریاست بسیج ورزشکاران ، ریاست شورای شهرخمینی شهر، حاج محمود گرجی پدر فوتبال خمینی شهرحضور داشته وجوایزتوسط آنها به تیم های برنده اهدا شد.

از 5 کاراته کار مدال آورخمینی شهری تجلیل شد
به همت فرمانداری شهرستان؛
از 5 کاراته کار مدال آورخمینی شهری تجلیل شد

طی مراسمی به همت فرمانداری شهرستان از مدال آوران رشته کاراته تجلیل شد.به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین در این مراسم که رئیس اداره ورزش وجوانان ، مسؤولین هیأت کاراته ، مربیان و ورزشکاران مدال آور حضور داشتند، سرپرست فرمانداری گفت: ورزشکاران باید در تمام ابعاد نمونه باشند و شما افتخار کشور، استان و شهرستان هستید. روحیه پهلوانی در کنار قهرمانی در ورزش جامعه تأکید شده و وقتی اخلاق و پاکی در تمام عرصه ها حاکم باشد و ورزش فرا مرزی شود، از جایگاه ویژه ای برخوردار است و نقش بسیار موثری در سلامت و افزایش امید و نشاط در جامعه دارد.
مجتبی راعی بر تلاش مسؤولان شهرستان در خصوص حمایت، تشویق و ترغیب ورزشکاران تاکید کرد و افزود: امیدوارم این روند استمرار داشته و شاهد موفقیت های بیشتری باشیم. اگرچه در تأمین زیر ساخت ها کاستی هایی وجود دارد ولی در ورزش هایی از جمله وشوو، کاراته، تنیس روی میز و هندبال استعدادهای بسیار خوبی در شهرستان داریم.
وی تصریح کرد: ورزش همگانی و قهرمانی برای ما حائز اهمیت می باشد و در حوزه تملک دارایی ها سعی کرده ایم افزایش قابل توجهی در این حوزه داشته باشیم و با توجه به راه اندازی تشکل خیرین ورزش یارانتظاراست که تعامل و همکاری و تقویت استعدادها صورت گیرد.


راعی افزود: خانواده ها نیز در جهت ارتقاء سطح ورزش باید تلاشی مضاعف داشته باشندچرا که این نوجوانان سرمایه های اجتماعی شهرستان خمینی شهر می باشند.
شایان ذکر است دومین دوره مسابقات بین المللی کاراته سبک شوتوکان در روز های 23 و 24 شهریورماه درشیراز برگزار شد که سهم کاراته کاران خمینی شهری ازاین مسابقات دو طلا، دو نقره و یک برنز بود. سجاد امین پور و حامد دادخواه مدال طلا، ستار صالحی و مهدی خلیلی مدال نقره کسب کردند و محمد آقابابایی نیز به مدال برنز دست یافت.
گفتنی است عباس مسعودیان، حسینعلی گرجی، بهرام آقابابایی و بهزاد روح الهی، مربیان کاراته کاران خمینی شهری در این دوره ازمسابقات بودندکه ازآنها هم دراین مراسم تجلیل شد.

صفحه 7 از 104