امروزشنبه, 27 بهمن 1397-- Saturday Feb 16 2019

ساعت 23:49:23

آخرین به روز رسانی : شنبه 01:55:52

دومین پیروزی تیم نوجوانان سازمان رفاهی تفریحی رقم خورد
لیگ بسکتبال نوجوانان باشگاه های کشور در حال برگزاری است؛
دومین پیروزی تیم نوجوانان سازمان رفاهی تفریحی رقم خورد

تیم بسکتبال نوجوانان رفاهی تفریحی شهرداری در لیگ نوجوانان باشگاه های کشور با نتیجه 85 بر 56 تیم هیات بسکتبال بندرلنگه را شکست داد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین این دومین پیروزی تیم بسکتبال نوجوانان رفاهی تفریحی در این مسابقات است. این تیم بازی قبلی خود را با نتیجه 64 بر 54 با تیم اتحاد بوشهر به پایان رسانده بود.

گفتنی است این بازی ها در مرحله اول از دور رفت لیگ بسکتبال نوجوانان باشگاه های کشور انجام شد و تیم بسکتبال سازمان رفاهی تفریحی در گروه دوم این مسابقات با تیم های اتحاد بوشهر و هیات بسکتبال بندلنگه هم گروه می باشد. میزبان این گروه نیز هیات بسکتبال بندر لنگه است.

نشان برنز به بانوی جودوکار خمینی شهری رسید
نشان برنز به بانوی جودوکار خمینی شهری رسید

مرضیه قائد امینی جودوکار خمینی شهری در مسابقات قهرمانی جودی جوانان کشور به مدال برنز رسید. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهرگفت: شانزدهمین دوره پیکارهای جودوی جوانان دختر کشور به میزبانی سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد که مرضیه قائد امینی جودوکار خمینی شهری در وزن -70 به مدال برنز رسید.
ورزشکارانی از همدان و لرستان مقام های اول و دوم این وزن را از آن خود کردند. 

ورزشکار خمینی شهری بر قله آسیا
ورزشکار خمینی شهری بر قله آسیا

عباسعلی پناهی مدال طلای مسابقات پاورلیفتینگ آسیایی را از آن خود کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، روابط عمومی اداره ورزش و جوانان خمینی شهر گفت: مسابقات پاورلیفتینگ آسیایی به میزبانی کشور ترکیه برگزار شد که در پایان در رده پیشکسوتان عباسعلی پناهی جایگاه نخست را از آن خود کرد.

به رفع مشکلات افتخار آفرینان ورزشی کمک می کنیم
فرماندار در آیین تجلیل از بیماران خاصی که موفق به کسب رتبه های ورزشی شدند:
به رفع مشکلات افتخار آفرینان ورزشی کمک می کنیم

طی مراسمی در فرمانداری از چهار بیمار خاصی که موفق به کسب رتبه های ورزشی شده بودند تجلیل شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مهدی حدادی، امیرعباس سعیدی، محدثه قزوینی زاده و عباسعلی مصیبی که چندی پیش با حمایت خیریه بقیت الله (عج) به مسابقات کشوری تنیس روی میز و بولینگ اعزام شده و با نشان های طلا، نقره و برنز بازگشتند به دعوت فرماندار راعی در سالن جلسات فرمانداری حاضر شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند. در این نشست صمیمی که با حضور مسئولان خیریه بقیت الله (عج)، خانواده های ورزشکاران و رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد، مدیرعامل خیریه گفت: آنچه بیش از هر چیز جامعه را به سمت سلامتی و نشاط می برد، ورزش است و همین ورزش است که بیماران خاص را از خمودگی و انزوا در امان می دارد.
عصیانی افزود: خیریه بقیت الله ویژه حمایت از بیماران خاص و پیوند عضو تا آنجا که در توان دارد زمینه رشد مددجویان را فراهم می آورد اما برداشتن این گام بلند بدون همکاری دستگاه های دولتی مقدور نیست.
وی با ابراز گلایه از دستگاه هایی که انتظار می رود خود در این زمینه پیشقدم بشوند، گفت: ما به عنوان یک سازمان مردم نهاد با افتخار در خدمت مددجویان هستیم اما از مسئولان شهرستان نیز انتظار داریم این خدمتگزاران بی جیره و مواجب را تنها نگذارند.


در ادامه سرپرست فرمانداری با تاکید بر اینکه خدمت به مردم خصوصا افتخار آفرینان وظیفه ماست و همه دستگاه ها باید در حد مقدوراتشان در این زمینه همکاری کنند، گفت: البته سازمان های مردم نهاد همیشه پیشرو بوده اند.
راعی ادامه داد: ما پیگیر مشکلات این افتخار آفرینان هستیم و تا آنجا که برایمان مقدور باشد تلاش می کنیم محرومیت 26 ماهه آقای عباسعلی مصیبی را کاهش دهیم.


یک روز قبل از اعزام به اسپانیا، حذف شدم
گفتنی است عباسعلی مصیبی بولینگ باز حرفه ای خمینی شهر تیرماه سال جاری در حالی که برای شرکت در مسابقات جهانی بولینگ که در اسپانیا برگزار می شد، کاملا آماده بود یک روز پیش از اعزام از حضور در این بازی ها محروم شد.
مصیبی در نشست صمیمانه ورزشکاران با مسئولان شهرستان دراینباره گفت: خیلی تمرین کرده بودم تا توانستم مجوز حضور در بازی جهانی اسپانیا را به دست آورم. از آذرماه سال گذشته تا تیرماه امسال چهار اردوی نفس گیر را پشت سر گذاشتم و حدود شش میلیون تومان هزینه کردم. قرار بود 118 ورزشکار از ایران برای مسابقات جهانی بولینگ ویژه بیماران خاص و پیوند عضو به اسپانیا اعزام شوند اما یک روز قبل از اعزام خبر دادند که اسپانیا از پذیرش همه ورزشکاران معذور است و 40 نفر حذف خواهند شد و از قضا نام بنده هم در این فهرست بود. وی ادامه داد: زمانی که اعلام شد 40 نفر حذف شده اند حتی یک نفر از مسئولان فدراسیون یک دلجویی زبانی هم از ما نکرد و ما دست از پا درازتر برگشتیم.
بعد از آن همگی در فضای مجازی اعتراضاتمان را مطرح کردیم و بنده در مصاحبه با شبکه 5 گفتم که اگر فدراسیون بیماران خاص یک ماه زودتر برای انجام کارهای قانونی اعزام، اقدام می کرد اسپانیا نمی توانست زیرش بزند.
مصیبی در ادامه با ابراز تاسف از اینکه فدراسیون او را به مدت 26 ماه از حضور در مسابقات ورزشی داخلی و خارجی محروم کرده است، از مسئولان خواست پیگیر شوند مدت زمان محرومیتش تخفیف یابد تا دست کم فرصت شرکت در بازی های جهانی انگلیس را از دست ندهد.

مدال برنز کشوری حاصل تلاش جودوکار خمینی شهری
مدال برنز کشوری حاصل تلاش جودوکار خمینی شهری

دختر جودوکار خمینی شهری در مسابقات کشور سوم شد. به گزارش فرصت آنلاین، مرضیه قائد امینی جودوکار خمینی شهری در شانزدهمین دوره پیکارهای جودوی جوانان دختر کشور که در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد در وزن منهای70 مدال برنز گرفت.

بانوی خمینی شهری در اردوی تیم ملی بوچیا
بانوی خمینی شهری در اردوی تیم ملی بوچیا

ندا عبدالغلامی به اردوی تیم ملی بوچیای جانبازان و معلولان زنان ایران دعوت شد. به گزارش فرصت آنلاین، این ورزشکار خمینی شهری جهت حضور در اولین اردوی تیم ملی بوچیا جانبازان و معلولان کشور برای اعزام به مسابقات پاراآسیایی جوانان امارات (2017)€ دعوت شد.

گفتنی است عبدالغلامی پیش از این نیز در سال 1391 به همراه سه بوچیاکار خمینی شهری دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شده بود. 

هندبالیست های خردسال خمینی شهری نائب قهرمان شدند
هندبالیست های خردسال خمینی شهری نائب قهرمان شدند

خردسالان هندبالیست خمینی شهر در اولین دور مسابقات هندبال کهکیلویه نائب قهرمان شدند. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، هندبالیست های خمینی شهر در بازی نهایی در مقابل فراز بام دهدشت قرار گرفت و در یک رقابت نزدیک و پا به پا نتیجه را با امتیاز ۱۷بر۱۶ واگذار کرد و نائب قهرمان شد.

گفتنی است این مسابقات با حضور تیم هایی از کرمانشاه، بوشهر، گچساران و سه تیم از مدرسه فرازبام برگزار شد. 

 

 

بانوان ودختران کوشک وچند قهرمانی
بانوان ودختران کوشک وچند قهرمانی

درمسابقات تیراندازی کارکنان سازمان برنامه و بودجه کشور به میزبانی ایلام کبری مهرابی از شهر کوشک به عنوان سومی دست یافت.به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین بانوان کوشک در مسابقات چند جانبه بدمینتون نوجوانان به میزبانی شهرستان نجف آباد تیم دونفره بدمینتون کوشک به مقام نخست رسید.
این تیم مرکب از زهرا فرهادی و راضیه مهرابی و به مربیگری رقیه شکرانی به این مقام دست یافت.

صفحه 8 از 104